Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предложение за коледна тема за iPhone


alessandros

Recommended Posts

Снежинките са супер.

788b052bf4a5da8c.PNG 584cce5a9c1e8c43.PNG d5d8465bdf192588.PNG a7d11a1129310255.PNG 93f847f55e8d5e78.PNG

Дали има някакъв начин снежинките да се задържат по иконките? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших, че е време да направя нещо и след това да ви го дам да го видите, за да си кажете мнението и дружно да го доусъвършенстваме. Тъй като не ползвам WinterBoad (не е за вярване, точно аз, нали? :biggrin: ) е възможно не всички елементи да съвпадат както трябва, така че обърнете внимание и на това. Споделете идеите си, критиките и ако не аз то който може и желае може да усъвършенства темата. :biggrin:

post-38295-1282134456,2907_thumb.jpgChristmas Theme.rar[/attachment:163l3vx0]

Би трябвало на телефона да представлява това:

Template copy.jpg[/attachment:163l3vx0] post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgWallpaper.jpg[/attachment:163l3vx0]

Аз лично се чудя дали да тапета който е за зад иконите (Wallpaper.png) е подходящ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то много хубаво че правите теми, ама дали ще има зима :eek:

Като гледам прогнозите май ще ходим на плаж :mrgreen:

mupo, вторият уолпейпър е готин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зима може да няма, ама Коледа ще има!

Утре ще тествам, защото сега не съм в състояние и ще дам своето мнение. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва комбинацията от SiLeNt NiTe V2 в Cydia и лампичките на mupo.

Темата ми беше малко мрачна, но с това допълнение стана чудно! Ето и скрийн:

screenip.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лампичките не са мои!

Колкото до това което си сътворил на мен лично ми е много претрупано и шарено, но различно хора различни вкусове :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то на Коледа това е номера, да е пъстро, шарено натрупано, дори и леко граничещо с кич :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една лека модификация на Teneo от мен. По-специално дока и иконата на WinterBoard. Снежинките са статични :naughty3:

img0008r.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес в iTunes store , са пуснали много коледни изненади в всичките си категории . Ако някой има нещо подобно или същите от iTunes , ще помоля да ги сподели за да може всеки да реши как да си направи iPhone - a коледен. Благодаря ви .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е време и iPhone-те да станат коледни . Някой някакво предложение....? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

index.png

[download:379rcdd0]http://aveliky.com/iphone/thunder/christmas/ChristmasObjects.zip[/download:379rcdd0]

снимките са с висока резолюция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук видях няколко коледни иконки, много са стилни.

http://www.icondrawer.com/free.php

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

попринцип избягвам да питам много,много из форума,защото мисля че винаги въпросите ми ще са доста глупави,като гледам как хората тук,буквално създават iPhone-ите,но този път немога да сдържа,защото тъкмо създадох първата си собствена тема /след доста нощи четене из форума/ и още съм доста happy :tooth:)) и сега искам да си направя нещо семпло за Коледа,та ме интересува как мога да сложа шапчица на стандартните икони?

Искам да използвам шапката от пост-а малко по нагоре,но не ми идва на акъла,как да я "метна" върху оригиналните iPhone-икони?

Благодаря предварително,надявам се че някой ще помогне :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си направила собствена тема, значи имаш папка "твоята тема.theme" в /Library/Themes , ако използваш Winterboard.Просто в нея създаваш нова папка Icons (с главна буква) и в тази папка слагаш всички икони, които искаш да ти се променят, като името на иконите трябва да бъде абсолютно същото като името на иконите в менюто на телефона ти , в .png формат(Главните букви също трябва да са същите).Иначе самата шапка можеш да я сложиш с Photoshop, но не знам колко разбираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uncivilized точно фотошоп-а ми е проблема,не зная как да я метна тая шапка върху иконите :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че ся съм на Боровец, така че след 3 дни ще откликна на коледните ви молби, ако до тогава друг не се заеме.Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра идеята.Може ли mupo да пусне темата за която говореха от миналата година

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали някой ще се заеме с коледна тема, но поне виждам, че нашата "кака" вече стана коледна!

hohoho-merry-christmas-xmas-christmas-smiley-emoticon-000364-large.gif

Sladichuk: Шшшшшт, тихо, тихо... Тайна, за малко, който види, види.. :Wink::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Аз също харесвам темата Silent nite v2,но я промених малко,смених някой иконки и уолпейпъра,взех звуците от Beautiful Christmas theme и ги добавих към тази,ето скриййнове....

img0024j.png

Uploaded with ImageShack.us

img0026a.png

Uploaded with ImageShack.us

линк за сваляне: http://www.4shared.com/get/rDQNcp5P/SiLenT_NiTe_V2theme.html

Редактирано от tarikat22
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да събудя темата. Коледа наближава, нека телефоните ни бъдат в унисон с празника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...