Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS с 3.1/3.1.2 с blacksn0w от GeoHot


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    10

  • bobbyggx

    6

  • blizzard

    4

  • Grievous

    3

Топ автори в тази тема

Колеги, само аз ли имам проблем с приложението Youtube, показва ми грешката "Cannot connect to Youtube "?

Това е след всички манипулации от тази тема. Не знам дали има връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Mupo и Grievous за светкавичната реакция и съветите. Всичко е на шест. И към techo91 - сигурен ли си, че имаш интернет на апарата? За всеки случай си резетни network settings, при мен се оправи след резета. Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема с YouTube също съществува на две 3G-та. Не се получава и след ресетване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези на които не им работи Wi-Fi да опитат следното:

1. Settings -> General -> Reset -> Reset Network Settings

2. Рестартирайте телефона чрез натискане на Sleep + Home бутона или го спрете чрез задържане на Power бутона и след това слайдвате червения слайдър и след това пускате телефона.

Тези на които не им работи YouTube да добавят в Cydia сорса: http://cydia.iphoneil.net/ и да си инсталират pushfix notifications.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко стана много лесно...,но 30мин след това нямам WiFi !!! ресетнах нетуърк сетингс, рестартнах и нищо не става.някой ако може да помогне ще е супер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че нямаше никакви проблеми с 3.1.2 заключен към глобул. Беше джейлбрейкнат, с custom firmware и само добавих сорса в Сидия и инсталирах blackrain. Пробвах го с мтел-ска карта - бачка. При мен нямаше проблеми с wifi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен телефона бачка, но по някое време след рестарт умира. Няколко пъти правя рестор, все още се опитвам да открия дали при мен е проблема или не. След рестор+ънлок нямам никакви проблеми с WiFi-то, но ако му дам рековър от бекъп се омазва. Пред малко умря и без рековър, но пък след рестартиране на мрежовите настройки тръгна, след 5 минути ми се наложи рестарт и телефона замръзваше буут логото. Правя последен рестор за тази вечер, 4ти под ред :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестарт като 'замръзне' на буут логото, изчакай го още. И на мен ми се е случвало. Друг вариант е да го вкараш към PC и след това тръгва нормално (поне при мен беше така, но при други обстоятелства).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чаках го да се саморестартира два пъти. Кабел вътре, кабел вън все тая...то си знаеше неговото.

След последният рестор още не е умрял, но буутва супер бавно, при вас как е?

-- Чет Ное 05, 2009 1:13 am --

Ако сте jailbreak-нали чрез blackra1n RC1 или blackra1n RC2, но не сте си запазили приложението blackra1n на телефона (деинсталирали сте го), то добавете сорса -> http://blackra1n.com/ в Cydia и инсталирайте blacksn0w.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да му цъфна съобщението "INCOMING CALL FORWARDED", когато някой ви звъни?

П.П. Този WiFi вече за 3ти път си обира крушите и трябва да рестартирам мрежовите настройки и да рестартирам, че да се оправи, голям пущиняк :evil:

Edit:

След рестарт на мрежовите настройки телефона замръзва на буут логото за пореден път! Аман от хвалбите, цял ден мизерии :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на мен ми "цъфна". Аз съм с Фабрично отключен телефон.

Това се получава обаче само, когато използваш някаква програма/sfari, игра, навигация/ и някой в този момент ти звънне.

Ако си на Home screen или си си го lock-нал няма такова нещо.

Нямам представа за какво е точно но ми се появи от 3.1.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате проблеми с WiFi, може да опитате това.

Не забравяйте да запазите оригиналния файл на компютъра си!

1: Отваряте с iFunBox и отивате до /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app

2: Намирате и копирате този файл на вашият компютър M68AP.plist

3: С помощта на текстов редактор (Notepad) намирате пасажа

<key>wifi</key> 
<false/>

...и го преименувате така

<key>wifi</key>
<true/>

4: Връщате файла на същото място, рестартирате телефона и казвате дали работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте jailbreak-нали чрез blackra1n RC1 или blackra1n RC2, но не сте си запазили приложението blackra1n на телефона (деинсталирали сте го), то добавете сорса -> http://blackra1n.com/ в Cydia и инсталирайте blacksn0w.

Това го правя исталира ми сичко не ми се показва после иконата на blackra1n, и ми дава да си въведа ПИН кода,въвеждам го и отгоре си ми пише No Service... Какъв е проблема ?? Благодаря :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте jailbreak-нали чрез blackra1n RC1 или blackra1n RC2, но не сте си запазили приложението blackra1n на телефона (деинсталирали сте го), то добавете сорса -> http://blackra1n.com/ в Cydia и инсталирайте blacksn0w.

Това го правя исталира ми сичко не ми се показва после иконата на blackra1n, и ми дава да си въведа ПИН кода,въвеждам го и отгоре си ми пише No Service... Какъв е проблема ?? Благодаря :lol:

Не знам доколко би ти бил полезен отговора ми,но аз също съм с фабрично заключен 3G.Минах от 3.0 на къстъм 3.1.2.Направих това с блексноу и ефекта беше същия.Единствено след инсталация на ultrasn0w,от сидия,нещата се закрепиха.Но определено по този начин телефона не се държи стабилно(поне при моя е така) и затова го върнах на 3.0.Ако те притеснява това ,че не изписва името на оператора,можеш да си инсталираш(пак от сидия)carrier fixer(незнам дали не беше carrier logo fixer).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

genie, при теб е така защото си качил с кастъм, а той не ъпдейтва бейзбанд-а- остава на 04.26.00(който се отключва с ultrasn0w).

Blacksn0w е за 05.11.07, т.е. телефони с качен оригинален 3.1/3.1.2(съответно и ъпдейтнат бейзбанд).

След като си запазил бейзбанд-а на 04.26...защо си правиш безсмислени експерименти да съсипеш сам телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...защо си правиш безсмислени експерименти да съсипеш сам телефона?

Защото масово не четат, а като четат - не мислят, a само гледат! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко описано, единственият проблем беше че не ми разчиташе домашното WiFi, но след като го смених (отидох до едно OMV),и си качих приложенията на Сидия и Блак... и вече имам всичко на телефона. Специално благодарности на MUPO за съдействието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахах при мене се случи нещо странно... Досега бях с 3.0, изтеглих 3.1.2 оригинален и ресторнах. Веднага след рестора iTunes ми изписа connecting to Apple или нещо такова и изведнъж Your iphone has been unlocked и гледам пише си М-тел отгоре всичко точно без blacksn0w без нищо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

danytooo, кое му е странното при положение, че си с ФО? :shrug:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не прави разлика между джейл и ънлок, и затова е толкова безкрайно изненадан и еуфоричен... :)

Което навежда на мисълта, че не е изчел важните теми в един раздел, дето седи най–отгоре във форума.... :yikes: :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не просто досега не ми се е случвало. Иначе форума го следя от повече от година и половина и се интересувам (+ iphone-bulgaria) тъй че не си прави чак такива изводи Sladichuk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...