Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

В мрежата се появи информация за предстоящи модели на технологични джаджи от Apple, които ще видим в края на тази година и началото на следващата 2011г.

Сред тях са нови модели iPod, iPhone и iPad. За тази информация се говори, че идва от много достоверен източник, но все пак имайте едно наум, поне докато не се появи нещо официално от страна на Apple.

1. Нови модели iPod

Очевидно Apple подготвят 3 нови модела iPod, които ще се появят този или следващия месец.

Те са iPod nano, iPod Touch, a третия е все още неизвестен (възможно е да е с малък 1.7 инчов тъчскрийн дисплей и да замени досегашния iPod shuffle).

2. Нов iPad

Работата по версия на iPad със 7 инчов дисплей е почти приключила и устройството е готово за представяне по-късно тази година или в началото на следващата.

Apple експериментират с устройства с такъв екран доста отдавна, може би още преди появата на оригиналния iPhone.

3. Нов iPhone

Според въпросния източник, макар да е доста трудно за вярване, Apple ще представят петата генерация iPhone по-рано от очакваното, може би още януари месец на 2011г.

Причина за това е проблемът с антената на iPhone 4. Не е ясно дали това ще е телефон със същите компоненти като iPhone 4, но в друг корпус или ще има някаква по-драстична промяна.

Както казахме, трудно е за вярване, но не е невъзможно.

4. iPhone 4 Bumpers, Generations 0 and 2

За да намали разходите си по програмата с безплатни калъфчета за iPhone 4, Apple в момента разработват по-евтини варианти изцяло от силикон, които да раздават след септември месец.

Според източника, оригиналната версия на калъфчето е имала повече твърда пластмаса, от тази, която виждаме в момента на пазара.

Освен това, според него, Apple са възнамерявали да подаряват калъфчета с всеки iPhone 4 още преди да пуснат телефона на пазара.

Въпросът е дали тези калъфчета са били предназначени за защита на стъклените панели или за проблема с антената и защо Apple изобщо са решили да ги произвеждат?

Източник: http://www.ilounge.com

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно как мислят септември да отстранят проблема при 4-ката (нали уж тогава излиза друга ревизия).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми се вярва да изкарат изцяло нов модел толкова скоро.

Така биха потвърдили съвсем официално, че iPhone4 е дефектен и всички които са си го купили ще ревнат за подмяна и тн... Ще настане един купон ;)

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очкава се така да изглежда с 4" дисплей:

designedbyi610x427.jpg

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не е прототип, защото ми изглежда много добре. Изчистен и супер стилен.

Все си мисля че iphone 5 ще бъде с :

3,7 или 4" диспей -LED/защото гълта с по 30-45 % по малко ток от новата ретина/

1,6 GHZ процесор

1GB РАМ а и с по мощно видео.

А за камерата поне 8,1 МP. Видео: FullHD

Защото другата година на пазара ще бъде пълно с телефони с подобни параметри.

Съмнявам се от Apple да изостанат в това отношение.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като хванаха ръбатото обаче, не се надявай да се върнат към заоблените "олд" форми.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То сигурно и ipod сега ще стане ръбат

На мен лично ръбатия нов дизайн ми харесва. Имаше нужда от нещо различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не е прототип, защото ми изглежда много добре. Изчистен и супер стилен.

Все си мисля че iphone 5 ще бъде с :

3,7 или 4" диспей -LED/защото гълта с по 30-45 % по малко ток от новата ретина/

1,6 GHZ процесор

1GB РАМ а и с по мощно видео.

А за камерата поне 8,1 МP. Видео: FullHD

Защото другата година на пазара ще бъде пълно с телефони с подобни параметри.

Съмнявам се от Apple да изостанат в това отношение.

Ами и сегашния дисплей е LED.

Иначе е много в стила на Епъл да добавят нови неща след всички останали. Виж какво стана със видео записа, 3Гто, HD, Видео разговорите и тн. Компютрите им още нямат blu-ray.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има такъв. Амолед се произвежда само от Самсунг, засега, а както знаем- епъл имат договор с ЕлДжи за доставка дисплеи за айпад и айфон4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се от 1.5 да вдигнат летвата до 1.9 GHZ

http://www.intel.com/pressroom/archive/releases/2010/20100504comp.htm

Мислех да се засиля към iPhone 4 тази година, но май ще изчакам до следващата за 5-ката. И без туй разликата между хардуера с изключение на по хубавият дисплей не е много фрапантна между 3GS и iPhone 4.

А и засега няма чак толкова тежки приложения които да замъчат телефона.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако изчакаш още 6-7 години, разликата с 3GS ще е колосална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си карам засега с 3GS-a ,защото каквото върви на 4-ката върви и на него и не го тормози.А и като гледам,че заради антената има много дропнати разговори и проксимити сензора не работи като хората мога да го отпиша веднага.Hяма да го взимам за гъзария все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само, че темата я извъртяхте в доста грешна посока. Придържайте се към заглавието. За 4 и 3Gs си има теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то шестицата ще е още по-добре, дай да я чакаме :)

Е чак до там не. Имам в предвид че го имам от 8 месеца 4 , от които беше заключен.

А и не смятам че 4-ката е кой знае какво пред по старите моделчета.

Смятам да приключа с темата за iPhone 4.

Мисля че 5-ката ще бъде с много по-добри параметри от малките лаптопчета, а и едва ли ще се стигне до подобен гаф с антената.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е с външна антена.. :) Иначе сериозно.. надявам се на малко по-голям дисплей, а че ще подобрят техн. спец. според мен е сигурно. Интересно ми е какво ще е 'иновативното' този път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента разглеждам разни форуми и потребители са пращали много предложения какво да има в 5-ката.

На-много такива са били той да има:

-По-голям дисплей и ако може да е AMOLED/заради батерията/

-Следващото е камера с висока резолюция, заедно с високо-производителна Xenon светкавица./която идея си нямам къде ще я сложат, защото заема доста място/

-Батерията да е поне 2 пъти по издръжлива.

-Вече моделите да бъдат 32 и 64 GB

-Процесор по голям от 1GHz и по възможност да не загрява толкова и RAM поне 1ГБ, за да могат доста приложения да бъдат отворени и да стоят на фонов режим/минимизирани/

-По мощен Видео чип , който да може да изобразява повече кадри в сек, за да могат производителите на игри сериозно да погледнат към устройствата . И да бял свят да излязат доста заглавия , които има и за PC с доста по реалистично 3D графика.

-Също така и в новата ОС да има вече flash /което малко ме съмнява да стане/

То ако вкарат всички тези неща, то другите марки телефони ще обявят ФАЛИТ

-

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За радост Епъл няма да се вслушат в желанията на хората, както винаги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете още една тема, понеже си направих pre-order за iPhone 5GS в сайта на apple.cn. Да съм подготвен, като ми пристигне. :)

Не знам защо, но тези теми все си мисля, че са за "Говорилня". Тук новини няма - само предположения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента разглеждам разни форуми и потребители са пращали много предложения какво да има в 5-ката.

На-много такива са били той да има:

-По-голям дисплей и ако може да е AMOLED/заради батерията/

-Следващото е камера с висока резолюция, заедно с високо-производителна Xenon светкавица./която идея си нямам къде ще я сложат, защото заема доста място/

-Батерията да е поне 2 пъти по издръжлива.

-Вече моделите да бъдат 32 и 64 GB

-Процесор по голям от 1GHz и по възможност да не загрява толкова и RAM поне 1ГБ, за да могат доста приложения да бъдат отворени и да стоят на фонов режим/минимизирани/

-По мощен Видео чип , който да може да изобразява повече кадри в сек, за да могат производителите на игри сериозно да погледнат към устройствата . И да бял свят да излязат доста заглавия , които има и за PC с доста по реалистично 3D графика.

-Също така и в новата ОС да има вече flash /което малко ме съмнява да стане/

То ако вкарат всички тези неща, то другите марки телефони ще обявят ФАЛИТ

-

И всичко това на половин цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На половин цена и получавате бонус 2 куфара с акумулатори! Не стиха, че 30 неща само тостер няма ами и 2 пъти повече време на батерията искат :) тва как става?

  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...