Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone 2G FW 3.1.2 чрез blackra1n


mupo

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Сичко 6 мерси много , лесен джайл и ънлок ;):smile::)

Sladichuk: А "сичко" ще е 6+, ако започнеш да спазваш правилата, които явно при регистрацията си си излъгал, че приемаш да спазваш. За целта– спешно, неотложно и светкавично марш ТУК, с особен акцент върху ТОВА, и за в бъдеще ги спазвай, да не се налага да те приветстват с welcome в онази, "мандаринената" група, че численият й състав множко намаля! :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ЗДРАВЕЙТЕ

Имам следния проблем...

имам един 2G Iphone 3.1.2

проблема е ,че момичето което го ползва го е update и сега ми дава SOS emergency само ,

та пробвах с BlackRa1n няколко пъти от различни комп и не става ... уж пише , че е ок и после

пак ме връща на СОС екрана и пак е заключен... Itunes ми иска оргиналната карта ,за да го активира и

незнам какво да правя....

Sladichuk:

"–Пенчо бре, чети!

Пенчо не чете.

–Пенчо бре, търси!

Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,

гледа да лежи..." Пенчо Славейков style

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам малък проблем.Ресторнах до 3.1.2 за 2Г но изпълних всичко до т.8 понеже като кача Ботуша не ми намира оператор.Проблема ми е,че нямам връзка с youtube и някои нови приложения не мога да инсталирам.Правилно ли съм кракнал itunes със appsync 3.1.2 или ми трябва друга програма.Помогнете хора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ти, да не би да имаш някакъв проблем с четенето? viewtopic.php?p=44632#p44632

За инсталирането на приложения от iTunes сложи AppSync per OS 3.1 от htth://repo.beyouriphone.com/ в Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе отворен,не се вживявай толкова-благодаря ти все пак за помощта

Sladichuk: Още един пост с подобен тон към човек, на който можеш само да благодариш,след което кротичко да се свиеш и самозаточиш в раздела с правилата, и ще си в състояние да си комуникираш с когото и да е било тук амо с помощта на екстрасенс!

Чакам само да видя дали ще се съобразиш, а и дали ще си оправиш и профила....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неблагодарника си заслужи официално предупреждение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че след като дадох на BootNeuter "flash" и доста време ми стоеше на determinating setting (или нещо подобно) чаках около половин час, че ако не и повече и накрая го изключих и пак го включих и накрая всичко беше наред (поне така си мисля аз).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След дълго застояване на FW 2.2.1, най-накрая и аз минах на FW 3.1.2 :clap 3: Всичко мина безпроблемно, по описания от mupo начин.Моя съвет е да четете и изпълнявате стриктно, инструкциите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко както трябва само blackra1n не ми излезна като иконка на телефона и в Cydia не намира bootneuter :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как имаш Cydia след като нямаш blacra1n? Как я сложи Cydia?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В рестор файла към 3.1.2 беше да не би грешката да ми е това че не е чист рестор файла (оригинален)

Sladichuk: Ти май пак в състояние, съответно на ника си пишеш.... за кой ли път..

Абе ти въобще нещо чел ли си в тоя форум? Толкова ли не правиш разлика между къстъм и чист рестор, и не знаеш кое се джейлва и ънлоква с blackra1n?

Я марш в продготвителното училище за оранжевата група (другото му име е "Радел Правила на форума"), и докато не изчетеш всички теми там, а после не изкликаш 100 пъти върху онова, дето му се казва "Търсачка", гледай да не се изпуснеш да пишеш пак в някоя тема :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към Миро: как правиш Set as new и го активираш без оригинален СИМ? или аз нещо правя грешно.... в момента съм в процес ама немога да продължа.... мерси предварително...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за забележката, объркващо е както съм го написал в нея точка, но така се получава като пишеш първата точка след другите. :lol:

Има се предвид след като тръгнеш да правиш първата синхронизация на телефона с компютъра да не връщаш BackUp-a, а да избереш Set as new.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в такъв случай.. как активирам телефона за да стигна до там че да инсталирам сидия..., аз в случая го активирах с оригинална карта, но пък имам проблем c BootNeuter, вече 1ч стои на PLS wait... determining settings... има6 ли идея каде бъркам? мерси..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по профила ти - преди си бил с 3.0,т.е. тел-а ти е бил с отключен BB 04.05.04_G. Оттам идва въпроса : Защо изобщо ползваш Boot Neuter-a??? Не четеш ли?

След рестор-а до 3.1.2, тел-а ти е бил с локнато меню и наличен сигнал от оператора. Мога да се обзаложа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

crasio, телефона се активира и jailbreak-ва едновременно като се пусне blackra1n и не е нужна оригинална карта.

За отключването ти е отговорено, а и преди това го пише в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се може би се подведох от Set as new и го активирах с оригинална карта и след това пуснах вlackrain и имах проблем с unlocka сега повтарям процеса отначало... дано се получи... стартирах от 2.х към 3.1.2 тъй като не е моя телефон :)

ПС: иначе изчетах темата няколко пъти :lol:

ще пиша след малко дали се е получило.

-- Съб Дек 19, 2009 1:36 am --

повторих всичко по инструкцията, но когато сложа глобул сим и изписва different SIM detected...

някои да има идея :lol: как да го ънлокна ,ч с bootneuter нестава...

-- Съб Дек 19, 2009 2:29 am --

като последно бих добавил, че не стана ънлока по този метод...2G от 2.х до 3.1.2 и използвах custom FW и всичко е ОК..благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Усмелявам се пак да попитам точки 9,10 и 11 защо са нужни?

Понеже без да правя това всичко изглежда нормално ?

С Iphone 2G 8GB съм.

Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под нормално какво се разбира? Отключен?

А ако е заключен (и към кого) с каква карта ползваш телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нужни са за да се отключи телефона, ако след направата на предните точни е все още заключен и не намира мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами намира си мрежа всичко според мен работи нормално.

Иначе съм с карта на Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,съфорумци

Имам едно питане...Значи правя всичко както е описано в първия пост,телефона работи перфектно,но не е Джайлнат,бихте ли ми казали каде мога да бъркам. Телефона е iPhone 2G FW 3.1.2 чрез blackra1n. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

jimis, как разбра това? Имаш ли приложението blackra1n на телефона си?

Опита ли да инсталираш през него Cydia?

Точно това изречение не разбрах също

Телефона е iPhone 2G FW 3.1.2 чрез blackra1n
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...