Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Apple event 04 Октомври


profusion

Recommended Posts

Нека това е темата за обсъждане на ивънта обявен за 4 октомври, вторник от 10ам PST в Купертино HQ biggrin.gif

Честит ви "event"!

iphoneinvite-255589.png

Някой казват че баджа "1" означавал само един модел iPhone...?

Може да следите презентацията на 04.10.2011 от 20:00 българско време на следните адреси.

http://www.engadget.com/2011/10/04/apples-lets-talk-iphone-keynote-liveblog/

http://live.gizmodo.com/

http://live.slashgear.com/

http://techpp.com/20...nt-live-online/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да! А 4ката в календара означава че ще е с 4 инчов дисплеи а, часа които е 10 всъщност не е час а очакваните 10 милиона продадени телефона за 280 дена :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най после, че хората си пререзаха вените вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

280 е магистралата, която минава покрай офиса на APPLE

10 am CALIFORNIA = 20.00 часа България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше втората идея ама реших да не я пиша,че не съм сигурен къде ще е презентацията. biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой казват че баджа "1" означавал само един модел iPhone...?

Това трябва да е пропуснатият iPhone от Юни. laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.macrumors.com/2011/09/28/itunes-music-store-coming-soon-to-10-new-european-union-countries/

Това за мен също е много голяма новина за България ако се окаже вярно. Ще можем да ползваме и Music Match предполагам ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ще може ли някъде да се наблюдава презентацията online - ако има такава ваъзможност ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно че ще има, имам чувството че тоя път ще се погрижат да не спира Интернета както миналата година докато представяха 4-та :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от вас знае сайта на който може да гледаме презентацията на онлайн да сподели... Нямам търпение ,това ще е събитието на годината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От каде взехте информацията за този евент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е без значение, цялото нет пространство тръби. Където и да кликнеш, сам ще се увериш. ;)

Apple confirmed Tuesday that it will hold a press event on Oct. 4 at its Cupertino, Calif., headquarters. Expected to be the star attraction: The long-awaited iPhone 5.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което видях от както получих емаила от форума беше супер разногласно точно както става когато някой пусне просто един слух!!!В apple.com не виждам нищо ново.Слуховете играят голяма роля за продажбата на един продукт....това правим ние в момента!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че не избраха 5-ти октомври. iOS 5, iPhone 5 ... някак си по завършено щеше да е ако и датата беше 5 blush.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off:

Забравил си, че тогава е и деня на Стара Загора. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека това е темата за обсъждане на ивънта обявен за 4 октомври, вторник от 10ам PST в Купертино HQ :biggrin:

Честит ви "event"!

iphoneinvite-255589.png

Някой казват че баджа "1" означавал само един модел iPhone...?

А дали баджа "1" просто не е "пропуснат" разговор със Стив Джобс, коийто ще бъде осъществен през време на презентацията на новите възможности на iOS 5 ;) Нали никой не вярва, че събитието може да мине без присъствието под каквато и да е форма на големия Стив - да ни е жив и здрав :)

Поздрави на всички и дано скоро да можем да се радваме на новата джаджа и у нас!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че е избрана тази дата, защото 5-тата генерация ще бъде пусната в продажба още на следващия ден след event-a.

1-цата за мен означава, че ще има само един нов модел :)

Явно ще има промени и по навигацията. Дано пуснат теглене на карти през Гуугъл (в момента го има за Андроид през Labs).

пс. А как ме е яд, че избраха тази дата.. Очаквах да е поне средата на септември. В момента съм в Ню Йорк, но петък се прибирам :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие съвсем изтрещяхте :D Промени по навигацията вика :D Другия пък пропуснат разговор със Стиви :D Успокойте се малко, не се превъзбуждайте прекалено :)

280.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе.. според мен ще има обаждане по телефона на Steve Jobs, който ще каже:

"one more thing" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво се случи със замисълa за "бюджетен" iPhone, или по-точно сериозния слух за излизане на 2 модела - iPhone 5 & iPhone 4S?

Редактирано от shitmix
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво се случи със замисълa за "бюджетен" iPhone, или по-точно сериозния слух за излизане на 2 модела - iPhone 5 & iPhone 4S?

Ами ще почакаш и сам ще разбереш ;)

И какво значи "сериозен слух"?:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...