Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Apple event 04 Октомври


profusion

Recommended Posts

Дано поне пуснат скоро ios5 и iCloud

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи дали ще има? PC-Welt, ZDNet и Wall Street Journal според мен са достъчно авторитетни, че да разнасят клюки.

Интересното обаче е, че PC-Welt твърдо застава зад варианта: iPhone5, а ZDNet клони към iPhone 4S, като се аргументира с 2 факта:

1) През изминалия уикенд, Vodafone публикува листа със съвместими устройства и изненадващо вътре са обявени новите модели: iPhone 4S - 16Gb, 32Gb и 64Gb, както и несъществуващия досега: iPhone 4 - 8Gb

2) В iTunes Beta 9, която от петък е достъпна за разработчиците наред с нов модел iPhone4,1 с кодовото име N94AP има и лого, отговарящо на променен дизайн на антената спрямо съществуващата досега CDMA версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако представят пускането на иОблъка за България ще имали мачване на музика щом имаме вече Тюнса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави, аз чакам като че ли не ще има ивънт ми все едно е коледа :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всички тези щуротии дето заляха дори и тукашните вестници мога съвсем спокойно да си заложа ФО-та си 32-ка,че няма да има дори евент!!!Всичко е :liar:

Apple event

Приемам облога ти и ти пращам адреса си да ми пратиш телефона си на него :tooth:

apple-lets-talk-iphone-5-cupertino.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще има iPhone 4S или 5, но до колко сте сигурни, че въобще ще има ивент днес?

8 към 2 съм сигурен, че ще има. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А,бре, да ви питам: полудяхте ли? Какво го обсъждате този ивент, все едно ще раздават айфони на аванта? Ако епъл плащаха за всяко обсъждане по един цент(като за рекламата) - ще фалират за по - малко от ден. Колкото и да го обсъждате - нищо няма да се промени. Каквото са решили - ще се появи, днес, утре или когато и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то ако днес не се обсъжда евента, то кога?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм стрийм в сайта ми:

Ще може да се гледа от тук:

http://spiceplace.eu.../iphone-5-event

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А,бре, да ви питам: полудяхте ли? Какво го обсъждате този ивент, все едно ще раздават айфони на аванта? Ако епъл плащаха за всяко обсъждане по един цент(като за рекламата) - ще фалират за по - малко от ден. Колкото и да го обсъждате - нищо няма да се промени. Каквото са решили - ще се появи, днес, утре или когато и да е.

Предпочитам да гледам евент,вместо Листопад:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно ако не изживеем тръпката на обсъждането и гадаенето преди излизането то,кога ?

Като почнете да се превземате и като кажете "какво толкова обсъждате" та се оливате,на който не му се чете просто да не чете.. :x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По СНН обсъждат iPhone алтернативи :smile:) ...и току що споменаха Стйв Джобс като човекът,който ще представи новото поколение iPhone :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох голям кеф ако Джобс се появи, тия от БТВ веднага като вестник жълтурник го бяха зачеркнали показвайки някакви снимки фейкове ако си спомняте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

БТВ... вече взеха да ги махат и от пакетите на сателитните оператори :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МакСлухове (MacRumors) току що казаха, че онлайн магазините не биле достъпни заради задаващата се презентация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На стрийма са 38 хиляди човека и продължават да се покачват, май няма да издържи. :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак слух:

"Apple to Launch 'iTunes in the Cloud' in the UK, But No iTunes Match Yet"

Остава и да пуснат екстрите само за някой ЕС страни и ние да си чакаме години както с iTunes :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, дишайте... след по малко от час ще разберем какво ще правят в Купертино... факт е че онлайн магазина е затворен в момента което значи че ъпдейтват системата с нови продукти а именно Айфон-а... дали ще е 4S или 5..... какво значение има... нали ще е пак телефона който ще разбие всички класации отново.... Ще има за какво Самсунг и сие да дерзаят след днешния ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.gsmarena....one_4s-4212.php - надявам се да не е това телефона

P.S. и тук гадаят

Announced Not officially announced yet Status

Rumored. Exp. release 2011, October

Редактирано от wicked6699
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа глей к'во нещо,колко потребители четат темата .. има го има го вълнението,чувството е супер още малко хораа !!! :hot:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...