Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кулинарна тема (за чревоугодници)


goce kostadinov

Recommended Posts

Веднъж направих такъв чийзкейк и понеже знам, че е доста калоричен и не трябва да ям по много на веднъж, посещавах хладилника на всеки 20 минути за по едно малко парченце. След около 2-3 часа го нямаше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    349

  • johnnybravo

    346

  • Alxx®

    89

  • pepo1919

    50

Хаха, точно така е, аз също наминавам честичко покрай хладилника, след като великодушно отпуснах по едно парченце на останалите ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Първа порция тунинг за миксера ;)

Калъф, машинка за кайма и няколко рендета:

ImageUploadedByTapatalk1457632512.556898

ImageUploadedByTapatalk1457632525.620783

ImageUploadedByTapatalk1457632533.872418

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Някой знае ли читав VPN със БГ сървър за гледане на БТВ от чужбина? И за да не е офтопик интересува ме за да гледам Мастър Шеф :D 

 

Междувпрочем защо темата за БГ телевизията е заключена?! :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си разбрал, услугата отдавна не работи, затова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора, Алекс, но не зная за коя услуга става дума? Не питам за конкретен ап, а като цяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конкретната тема беше за Russian TV и врътката за гледане на българска Тв. Екстрата умря и затова ключ. Има нови "врътки" за друг ап, но са за вип юзъри и зависят от адаша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Готвачът ни реши да тунингова пастите по доста атрактивен начин. В тази история аз съм само оператор и консуматор :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам напоследък доста клипове на готвене по този начин. Това е сирене нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакви ножове в Билла, тествали ли сте ги?

Тези от ЕКО-то се оказаха много добри, ад ме е че купих само два тогава..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Целите са метални и дрънчат на кухо. Не са японски естествено. Дават ти цял лист с печати за гаранцията. Все пак мисля да взема сатърчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ако после реши да прави Карбонара , не остава ли вкус на Фрутите на Мара? в тигана от сирене

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не остава, сиренето е с висока плътност и не поема нищо, дори ако пастата е с домати. Сега ще ти направя снимка как е питата след доста пасти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към теб и нещата който съм видял тук постнати от теб, това видео не съм много съгласен че ще донесе на ястието някакви положителни вкусове. Даже и мисля че не е много хигенично понеже ако това е пармезан пита то тогава това е външната обвивка на питата която не се яде. Те в складовете ги съхраняват така без нищо друго отгоре да са завити. Гледал съм като се отваря такава оргинална италианска пита и ясно си личи че това е обвивка която не се консумира. Ако не е parmigiano сирене и е друг вид сирене то тогава аз съм в грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си погледнал внимателно. Горният слой (капакът) на питата е премахнат, като е оставен един ринг с дебелина около сантиметър. Страните и дъното си остават непокътнати и така с времето се образува нещо като тенджера. Питата седи покрита в хладилник и се вади само при поръчка на няколко по-специални пасти. Ако това упражнение се направи върху външната обвивка, ефекта ще е като да изпечеш картофи заедно с найлоновата торбичка ;)
Тази техника се прилага в много италиански ресторанти. Ако бръкнеш в YouTube ще намериш доста демонстрации.

https://youtu.be/1OkBTmkwIqI





Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, johnnybravo said:

Да, пита пармезан 40 кг. :)

Какъв е алкохола, който се запалва отначало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Monro написа:

Има някакви ножове в Билла, тествали ли сте ги?

Тези от ЕКО-то се оказаха много добри, ад ме е че купих само два тогава..

Аз си купих вече един и смея да кажа, че изглежда добре и реже добре. Разбира се мнението ми е на аматьор ползвател в домашни условия. Учуди ме много, като ми дадоха документ с 10 години гаранция, който при нараняване, надраскване и други ще ти върнат парите. Ще го снимам довечера и ще го постна тук.

 

Също имам от ножовете от ЕКО и те също се оказаха добри. За сега нямам оплаквания от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е алкохола, който се запалва отначало?



Обикновено е водка, но ние сложихме коняк. Хубаво е алкохола да се загрее предварително, да започне да отделя повече алкохолни пари. Тогава лесно се пали още в каничката и е много ефектно, когато го изливаш върху ястието.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@johnnybravo
Да наистина като съм гледал видеото съм бил изморен и нищо не съм видял. Сега като го гледах видях "тенджерата" и другите видеа от тубата обесняват принципа.
В тази връзка отдавна не сме виждали творения на master chefs Johnny
:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През лятото съм само консуматор ;)
В тази връзка един говежди рибай от вагу, който е поднесен върху загрята плоча на 300 градуса.
fed306612fe1658e0089177df74ecff6.jpg
9ee8b2162320f8481f4bd7f57e58c1d1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...