Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Едното на снимката е или CDMA, или е тояга. Виж разликата в рамката. Гледах снимки на 4S - рамката е 1/1 с 4-ката, а на снимката не.

Не знам какво си гледал, но рамката на 4S не е 1:1 с рамката на 4-ката. ;)

Може да видиш тук например:

http://www.appleinsider.com/articles/11/10/11/iphone_4s_delivered_early_in_germany_packagingsiri_shown_off.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

1:1 e със CDMA 4-ката (като изключим дупката за сим-а, разбира се).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм решил, ама най вероятно ще го завзема. И без това жената точи лиги по 4ката :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внушително ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега остана и само да измислим как да се и домъкне до тук...

От коя точка на света трябва да се довлачи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внушително ;)

Тук обаче 4-ката не е с iOS5, ако и двете устройства са с новата ОС, разликата няма да е толкова фрапантна. Поне при мен с iOS5 браузването е доста по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които са много нетърпеливи за 4S-ката, вижте на какво попаднах днес: http://www.novmak.com/apple-iphone4s

Цените са горе-долу като за ФО от Глобул, което не е толкова зле. Като гледам са почнали да се появяват юнаци, които предлагат за по 1700-800лв.

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая година няма да е като миналата. Не мисля, че ще има толкова балами да дават по 2 бона за телефони. Бах тая надценка от 500 лева. Тия хора гия нямат за нищо тия пари. Че то за толкова горе долу може да си направиш една екскурзия до някоя близка държава и да се обзаведеш. Да не говорим и че почти всеки има по някой познат в чужбина и не е никакъв проблем да се купи и изпрати. По Еконт доставката от UK ще е 44 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам яко се появяват разни типове който искат да изкарат някои лесен лев, винаги ще е така докато има балами които не ценят парите си и ги дават еи така само и само да го имат 2 дена по рано :)

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато някой човек изкарва добри пари и не му пречи да си го закупи, защо трябва да го наричаш балама? Този вид бизнес не е само България. Когато има търсене на даден продукт и недостатъчно бройки за да запълни пазара е нормално да се продава на по висока цена от нормалната. Хората които го имат и продават са минали през доста трудности за да се сдобият с него. Така, че сами имат право да определят цената на закупения от тях продукт, която се определя от много критерии.

  • Време
  • Нерви
  • Риск
  • Разходи

На теб след като ти е висока цената, ще изчакаш да се насити пазара, да се регулира цената и няма да мрънкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ме направи нещастен, но няма да промени мнението ми за новия телефон и определено ще намеря начин да се сдобия с 4S.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се уредих, сега само чакам да дойде 27.10. ;)

818402771520f2e4.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видеа направени с новия iPhone 4S:

нощно:

дневно:

ПП: Радвам се да видя клипчета от Vimeo да се зареждат във форума :)

Редактирано от iHustle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след 5 часово чакане пред Apple Store на опашка с 400 човека от 05:30ч. сутринта, най- накрая се сдобих с новата джаджа и мога да кажа, че бързодействието ме уби..зареждане на страници в интернет, менюта, отваряне на приложения, плавност на анимацийте- определено много напред в материала спрямо 4-ката. При разговор доста по- ясно се чува в сравнение с нея.. В следващите дни ще споделя още впечатления.

Най- важното е, че екранът ми няма вече този досаден жълт отенък и изежда по- ярък от на 4-ката ми.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнение между камерата на iPhone 4S - 8Mpx, 1080p и фотоапарат Canon EOS 500D/T1i, 15Mpx, 1080p. Гледайте го в 1080p на цял екран и се вгледайте в надписите зад хората ;)

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото, както да си поръчаш шопска салата с американски акцент на български... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха един от коментарите под клипчето кърти здраво:

"HEY MY GIRLFRIEND SIRI IS LIVING THERE U BASTARD!"

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Кажи вълк бре, може и да закове. Хаха...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...