Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

С вградения блутут на колата не съм имал проблеми макар че опита ми е от 2-3 разговора. Аз имах проблем с изходящите разговори. От 5 изходящи разговора в един нищо не чувам. Отсреща ме чуват. Установих че като натискам високоговорител се оправя. Може да минеш после и на слушалката и работи. Проблема е споделен от потребители и в support форумите на Apple. https://discussions.apple.com/thread/3404857?start=0&tstart=0

Точно един ден го ползвах 4S и минах пак на 4-ката. Според мен дефекта е хардуерен. Пробвах с чист рестор. Няма ефект. Хората пишат че подменените им 4S нямат такъв дефект. Изнервих се а и подобренията са малки спрямо 4 и стартирах връщане и възстановяване на парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

И аз имах проблем с блутута но след рестартиране нещата се оправиха и за сега е добре затова мисля че проблема е софтуерен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С вградения блутут на колата не съм имал проблеми макар че опита ми е от 2-3 разговора. Аз имах проблем с изходящите разговори. От 5 изходящи разговора в един нищо не чувам. Отсреща ме чуват. Установих че като натискам високоговорител се оправя. Може да минеш после и на слушалката и работи. Проблема е споделен от потребители и в support форумите на Apple. https://discussions....tart=0&tstart=0

Точно един ден го ползвах 4S и минах пак на 4-ката. Според мен дефекта е хардуерен. Пробвах с чист рестор. Няма ефект. Хората пишат че подменените им 4S нямат такъв дефект. Изнервих се а и подобренията са малки спрямо 4 и стартирах връщане и възстановяване на парите.

Мдам, прав си.

Проблема няма нищо общо с колата и блутута.

За разлика от теб обаче, от 50-ина разговора изходящи при мен днес имаше 4 нормални със свързване от първия път.

При всички останали не се получи изобщо и разбирах, че са ми вдигнали по брояча на секундите, баси.

Направо щях да го фрасна в стената по едно време.

Сега се прибирам и го качвам на трупчета.

Тоест няма да пробвам рестора, но се замислям за твоя вариант с връщането на парите...

Адски ме изнерви днес тоягата.

Върнах си картата в 4-ката и предпочитам за момента да ми губи обхват, отколкото да не мога да правя изходящи разговори нормални.

Пфууууууу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много неприятно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да позадържа с 4S, и да видя как ще се развият нещата :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем може и да е по повод използването на Bluetooth 4.0 и все още да не са го "калибрирали" както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз му изкомандвах да свири и хвана от раз. :tooth:

d938ec0ddd5d3e24.PNG

Вкарах 150 гр. преди това и е много вероятно Jack-а да даде правилен тон. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем може и да е по повод използването на Bluetooth 4.0 и все още да не са го "калибрирали" както трябва.

Да ти кажа аз съм с 3гс и откакто съм с 5.0 и аз имам проблеми с блутута на колата, Не винаги се вързва веднага, а като набирам не се включи на няколко пъти. Навремето това беше причината за да си купя айфон , защото всички телефони които пробвах се разкачаха , а айфона нямаше грижи. Явно нещо в петицата не е както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Близо два дни го ползвам и не усещам гореспоменатите проблеми със звука. Бих казал дори, че чувам повече от ясно гласа отсреща (плътен), а звъненето е в пъти по-силно. Bluetooth не ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми е в ръцете, откаде да си намеря преходник от английското зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous на кой оператор си? Да не би проблема да е свързан с М-Тел който аз ползвам. В настройките на 4S липсваше изключването на 3G. Почти съм сигурен че ако можех да спра 3G щеше да изчезне и проблема. Дори с 4-ката при преминаване от 3G на GSM където губи 3G обхвата често ми прави номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво, 4S бачка постоянно с включено 3G :blink:

Верно ли?!?

Като iPad-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да няма опция да се спре. Някои да има проблеми с батерията? Моята пада яко...и четох, че проблема идвал от MS Exchange + Calendar widget Notification-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах този проблем с говора само хората с блутуут слушалки ли го имат или съществува и когато си говориш нормално направо от телефона? Ебаси телефоните ако трябва да разчитаме на това дали се е уцелил или не, а добрите са по-малкото в купчината! И аз чакам и добре, че имам алтернатива с 4-ката. Май ще трябва да задържа стария за всеки случай неопределено дълго време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене всичко е супер,само неще да се активира войса за проверка на сметката към виваком.

Не разбирам какво са направили, но 4s e самолет спрямо всички останали дето съм имал.мноооого съм доволен.уникален е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал дали има случайно попаднали прашинки под стъклото на дисплея?

Аз забелязах една много миниатюрна на един сантиметър над Home- бутона, както и две мноого тънки драскотини от вътрешната част на стъклото, които се забелязват само при директна слънчева светлина и под определен ъгъл. Не знам дали си заслужава само за това да ходя до Apple Store, при все, че всичко друго си му работи перфектно.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като знам какъв брак в производствения процес има специално 4S, шансът да попадна на изгорели пиксели, жълт дисплей или неравномерно осветяване е 80%, а това определено са по- сериозни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

жълт дисплей или неравномерно осветяване е 80%, а това определено са по- сериозни проблеми.

90% +, два iPhone 4S купени от един магазин :tooth:

5f1699c6-6d9d-0c1e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...