Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Steve Jobs (1955 - 2011)


teodorteo

Recommended Posts

"И най-важното - имайте куража да следвате сърцето и интуицията си. Някакси те вече знаят какви наистина искате да бъдете. Всичко останало е второстепенно."

Поклон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"А единственият начин делата ви да са значими е да сте влюбени в това, което правите. Ако още не сте го намерили – продължете да търсите! Не се отказвайте! Сърцето ще ви подскаже когато сте го открили. И като всяка страхотна връзка, тази също ще стане още по-добра с времето. Така че, търсете докато го откриете. Не се отказвайте!"

Бог да го прости!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред паметта на ГЕНИЯ! Почивай в мир, Стив!

п.п. Законът на Живота...и Смъртта! Ето че Здравето не се купува с пари...дори с много пари! Вчера бях в София по болници, при "специалисти", със сина ми. Не могат да установят какво му е, а положението е сериозно! Желая на всички вас приятели, ЗДРАВЕ!!! Това е най-важното!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо се натъжих толкова за човек, който дори не съм познавал лично. Това само показва какво голямо въздействие може да има върху нас нещо, дори индиректно. Чрез няколко устройства той успя да вдъхнови десетки милиони хора, да покаже на света на какво са способни човешките мечти, въображение и амбиция. Седем години той се бори за живота си, нещо което не много хора имат сили да направят. Нека колкото се може повече хора да го помнят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиде си един ГЕНИЙ! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...