Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Аз като пробвам със uPdate директно през новия тюнс ми излиза за 2-ри път

"

An error occurred while backing up this iPhone (-1303) Woud you like to continue to update this iPhone?

Continuing will result in the loss of all contents of this iPhone

"

iPhone 4 4.3.5

Какво да правя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Някакви идеи?

DFU ? :ph34r:

Аз като пробвам със uPdate директно през новия тюнс ми излиза за 2-ри път

Изтрий бекъпа и опитай пак, ако те притеснява, че ще загубиш нещо. Най-добре запази всичко важно и ресторвай.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Phoneman, пробвах с DFU и с Recovery mode - не ще и не ще.

Май му намерих цаката:

1. От телефона от settings изтрих всичко. (разкачен от компютъра)

2. Като се форматира го закачих за компютъра и iTunes ме попита дали да го направя "set as new" или "restore from backup".

3. Избрах "Set as new".

4. След това цъкнах iTunes "Restore" и всичко тръгна уж - в момента ресторва с финалната 5.0

ВНИМАНИЕ:

Ако някой реши да го прави - правите го на своя отговорност и не гарантирам, че няма да ви се загубят данните! Направете си бекъп преди упражнението!!!

Това при мен действа при 5.0 GM към 5.0 Final, не гарантирам, че при 4.3.х -> 5.0 ще е така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам друг въпрос .. ако преди това съм направил BackUp и дам на update и пак ми излезе същото .. какво ще стане ако дам continue, нали съм направил update после не мога ли да му задам вместо "set as new" да е от BackUP ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти след като си го ъпдейтнеш може да възстановиш backup-а. Въпросът е, че на мен не ми даваше да ъпдейтна (по-точно - аз бях с 5.0 GM и не ми даваше да restore-на до финалната).

Сега ми направи restore до 5.0 final и в момента си качвам backup-а...

P.S.

Намерих и едно друго интересно решение, на което нямам доверие, но си струва някой да го тества преди да трие данните:

This is what we did to fix is:

Unplug iPhone and quit iTunes

Switch iPhone to Airplane mode

Plug iPhone into another USB port (not the same one it was in before)

Restart iTunes

Click on the Update button to accept the new software update

Махнете кабела от iPhone-а и изключете iTunes

Пуснете Airplane режим на iPhone-а

Свържете iPhone-a с компютъра, но в ДРУГ USB порт (не този, в който е бил преди!!!)

Рестартирете iTunes

Цъкнете Update

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стана.. най на края :) , Шаман мерси за помощта !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпнах, но не мога да активирам. В itunes ми пише: "There is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate". В телефона си има карта, която си е на оператора към който е заключен. Някакви идеи?

Редактирано от vachoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който е вече с iOS 5 (и е джейлнал) може ли да провери и сподели, файловете за: конктактите (/var/mobile/Library/AddressBook/AddressBook.sqlitedb, /var/mobile/Library/AddressBook/AddressBookImages.sqlitedb), СМС (/var/mobile/Library/SMS/sms.db), бележките (/var/mobile/Library/Notes/notes.db) и Call History-то (/private/var/wireless/Library/CallHistory/call_history.db):

1) Дали са налични;

2) Дали са същите, т.е. чрез ръчно заместване на файловете от 4.Х в 5 всичко е ОК.

Благодаря предварително!

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@vachoo, пробвай следното - без да изключваш телефона извади сим картата и трябва да ти даде NO SIM CARD. След това слагаш сим картата и го включваш към компютъра.

While the phone was still on, I took out the SIM and waited for the "NO SIM CARD" warning to pop up on the phone. Then, I put the SIM card back in, and plugged it into the computer again. iTunes activated the phone this time, and it works now.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни пин кода, отделно картата трябва май да е активна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли разлика м/у финалната iOS 5 и iOS5GM?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли тема, в която да е написано в един пост (като за "прохождащ") как се ъпдейт до 5.0 със снимки евентуално и разни такива?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж няма, ама ОТА май няма да баца ако си с ГМ.

Диди, ти си с фз и бб 06.15, да? Ако помня добре - кротувай засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при GM като дам Software update (OTA) ми даваше error. Сега си казва "iOS 5.0 - Your software is up to date." :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®,да с такъв съм.

Емиии ще следя темата тогава и дано скоро има решение и за такива като мен :)

Някой, който е качил iOS5 на 3GS да сподели как се държи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OK, ама ако няма разлика да не ъпдейтвам!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®,да с такъв съм.

Емиии ще следя темата тогава и дано скоро има решение и за такива като мен :)

Някой, който е качил iOS5 на 3GS да сподели как се държи?

На същият като при теб (стар боотром при мен) му сложих iOS 5 GM (когато го пуснаха) и се държи много прилично - няма забавяне, не виждам и да действа по-бързо. Качих му Custom от Sn0wbreeze (не знам дали работи и с официалния iOS 5).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи пробвах да махна картата докато телефона е включен, но постоянно показва "searching", изобщо не разпознава че картата е извадена. Пин кода е изключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да подкара icloud майла? При мен все така дава грешна парола, но контактите и калндара се синхронизират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който е вече с iOS 5 (и е джейлнал) може ли да провери и сподели, файловете за: конктактите (/var/mobile/Library/AddressBook/AddressBook.sqlitedb, /var/mobile/Library/AddressBook/AddressBookImages.sqlitedb), СМС (/var/mobile/Library/SMS/sms.db), бележките (/var/mobile/Library/Notes/notes.db) и Call History-то (/private/var/wireless/Library/CallHistory/call_history.db):

1) Дали са налични;

2) Дали са същите, т.е. чрез ръчно заместване на файловете от 4.Х в 5 всичко е ОК.

Благодаря предварително!

Това устройва ли те? ;)

a2b9c635db6a9f49.PNG dfeaba04d38cb8b1.PNG 7d39e2911bcd4e3b.PNG 78784f77b48d4f45.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не става и не става, вече 6-7 опит правя и то инсталацията започва и чак към края дава тая тъпа грешка "3200". До като не го вкарах в DFU дори не искаше да започне инсталацията, а сега не може да я довърши. Пробвах и с рестарт на компютъра и вече не се сещам какво да правя, помагайте>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък така като пробвах с Shift + Restore:

The iPhone cannot be restored at this time because the iPhone software update server could not be contacted or is temporarily unvailable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и вече не се сещам какво да правя, помагайте>

Опита ли да свалиш файла наново? Дръпни го от тук и Shift+Restore

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сървърите нещо не работят. Явно много са на клона и са клекнали. И при мен е така:

The iPhone cannot be restored at this time because the iPhone software update server could not be contacted or is temporarily unvailable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък така като пробвах с Shift + Restore:

The iPhone cannot be restored at this time because the iPhone software update server could not be contacted or is temporarily unvailable.

И при мен беше така, давай shift + restore докато не тръгне, при мен стана от 6-7 път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...