Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iMessage


shikera

Recommended Posts

iMessage е готино приложение и няма причина да го няма, макар че всичките ми познати с iPhone са с Viber и ползваме него за съобщения. Особенно след вчерашният му ъпдейт също може да праща снимки, а и вече работи под Андроид. Но както има една приказака колкото повече, толкова повече.

А за горното сравнение с ББМ мога да кажа само, че още е мнооооооого далече от приложението за BB :) но да се надяваме, че от ябълката ще работят по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • johnnybravo

    7

  • gogi6

    7

  • Jekylll

    7

Би ли споделил какви са недостстъците в сравнение с ББМ. Не съм фен на ББ и не дъм ползвал услугата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и приятелите ми ползваме WhattsApp - има всичко, което има iMessage, но е мултиплатформено и не се ограничаваме с една марка устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложения има много такива въпроса е че всеки ОС трябва да си има фирмено такова според мен :) от там нататък който вижда смисъл да го ползва да го ползва който не да си сваля универсално приложение според това какви функции са му необходими (дали видео разговори или просто разговори, дали съобщения да праща или мултимедия и т.н.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с регистриран номер би ли ми го пратил на ЛС за проба?

пп. трима колеги се отзоваха, ама не праща :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последно пиша в тази тема щото явно няма да се разберем.

Искам да призова всички яростни фенове на iMessage след няколко седмици (като му поотмине модата или като поприключат с експериментите) да си направят една равносметка - колко съобщения пращат, колко полезна и удобна е тази екстра и колко точно пари спестяват (примерно за месец).

@baronbg: "вижданията" ти за това, колко бързо мога да чета и осмислям, ги запази за себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Jekylll

Какво толкова против iMessage имаш, че чак и равносметки да си правим? Седем от най-близките ми хора са с iphone и само един го използва пълноценно като мен. Като изключим майка ми и баща ми, които не пишат съобщения, другите 3 са момичета и 1 който е позьор. Тия хора ако не ги накарам и по-точно ако не им покажа как да си ъпдейтнат джаджите, няма как да ползват iMessage към момента. Тук става въпрос за една тенденция в близко бъдеще, когато всеки един ще е с iOS 5 било то след ъпдейт или по дефолт с новите бройки от магазина. Тогава вече може да се прави каквато и да е равносметка дали услугата си заслужава или не, важното е, че я има и е безплатна!

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи си програмата.Досега си изпращах съобщения между айфона и айпада:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с регистриран номер би ли ми го пратил на ЛС за проба?

пп. трима колеги се отзоваха, ама не праща :blink:

Праща бе бат Пешо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи си програмата.Досега си изпращах съобщения между айфона и айпада :smile:)

На iPad-a по номер ли получаваш или email.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Любопитно ми е дали има индикация, кога iMessage използва wi-fi и кога смса е през оператора. Опитах се да намеря някаква разлика но ми се струва, че не виждам такава. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил какви са недостстъците в сравнение с ББМ. Не съм фен на ББ и не дъм ползвал услугата

Допреди няколко месеца бях потребител на ББ и услугата им, но минах на iPhone поради пътуването ми в чужбина и удобството на Вайбър за постоянна връзка с работата (накарах и шефа да си го вземе) и приятели. Мога да кажа, че ББМ е страхотна услуга - поддържа директен чат (като iMessage), чат с няколко потребителя (тук също го има), но и чат с групи. Във всяка образувана група (ограничението й е 30 потребителя) има отделни чатове по теми. Примерно "Просто лаф", :Купувам продавам" и т.н. Има секция снимки, където всеки може да качва и всички да гледат и коментират (като чат) към всяка снимка, както може да се споделя музика, файлове, voice note и местоположение. Поддържа календар на групата, който се синхронизира с календара на телефона (примерно за групови срещи). Изобщо организацията на ББМ и интеграцията му в телефона е на много високо и удобно ниво.

За повече информация тук:

http://359gsm.com/Bl...6-28072011.html

Редактирано от draziw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WhatsApp също има групов чат. Там също може да се пращат куп неща - снимки, видео направено с камерата, локация, гласови бележки и контакти. Дори смятам, че iMessage е доста ограничен поради малкото потребители с iOS 5. В моите контакти например излизат 4-5, но на WhatsApp... не ми се брои. Силен коз е това, че се предлага едновременно за iOS, Android, BB. За Windows и Symbian не зная. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми излизаш на пет позиции. Един телефон, еднакво записан на mobile :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятай колко апарата е сменил :D

Коле, има я за всички платформи, това че я има и за ББ ме изненада най - много. За него е безплатна(за капак на всичко), а ние кихаме :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, да де - от вчера, а две години и отгоре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да сега вече с безплатна Whatsapp и с ъпгрейда на Viber, iMessage, ще трябва да се постарае за да замести поне едното от тях, макар, че силно се съмнявам, че някой може да бутне Whatsapp от първото място, поне при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вие не сте добре :D Кой е казал, че имат амбиции да заместват нещо?! Хората ви предоставиха едно удобство и не претендират за каквото и да било. Не разбирам с какво толкова ви дразни това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е човек да има алтернатива и да полза това което иска, според iMessage си е полезно нещо, но всеки си решава какво да използва. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някакъв вариант да се видят всичките ти контакти, които подържат iMessage ? Тул или друга програмка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...