Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iMessage


shikera

Recommended Posts

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • johnnybravo

    7

  • gogi6

    7

  • Jekylll

    7

Някой да има проблем с iMessege , когато изпрати съобщение му седи на статус "Not Delivered" ? Четох ,че това било доста масов проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го този момент, макар и не винаги, но се получава само ако пращаш към ID телефонен номер. Ако ID-то е e-mail няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ID-то ми е тел. номер и пращам и получавам от раз. На жена ми също е на номер и нито праща нито получава. Аз съм с джейл а тя без.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста странно ! Четох из доста сайтове всякакви оплаквания от ФО ;ФЗ ; с джейл ; без джейл , и никъде нямаше ясно описан и 100 процентов фикс.Дано скоро излезе някакво становище по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

И при мен същия проблем,смених ИД на мейл и пак същия проблем.Не работи аймеседжа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече има iMessage за Mac: http://www.apple.com/macosx/mountain-lion/messages-beta/

Хубавото е, че предоставя една полезна функция - изпращане на файлове м/у mac и iPhone/iPad безжично, лесно и бързо. Просто инсталирайте и си пратете съобщение (на себе си). drag-n-drop на файлове работи. Снимки, видео, текстови файлове... Всичко, което се отваря през мейл/сафари се отваря и тук. А файловете, които не се поддържат, си ги отваряте през ifile във var/mobile/library/sms/attachments ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам купен, мога да го "пусна от клетката" :smile:

post-8-0-29722900-1329848283_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадя и аз, но дали може да се подкара и на 10.6 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочел съм цялата тема няколко пъти, затова не питам "Коя версия ми трябва" а питам "Дали може да се подкара" следователно знам че не може по дефолт за това питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, Мак новобранеца, си го качих в петък....май :)

А принципно, като излезне новата версия, няма да е ъпдейт, а purchase, така ли?

Не че ми дреме и няма да си я купя, ама ми е интересно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лъва си го има отдавна изваден от клетката по повечето тракери. На стария ми мак го качих без проблем, ъпдейтва си се и всичко е точно. Предполагам че и с планинското му братче ще стане същото. Няма да ме накарат за малко лустро и няколко приложения да дам 70$. Всяка година така няма да я бъде. По-скоро да видим дали с него ще пуснат и някой тъничък макбук про :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има проблем с изпращането и получаването на съобщения през iMessage & FaceTime на Mac OS X 10.7.3, трябва да добави ръчно още един DNS: 8.8.8.8. Днес ми се случи на единият MacBook Air от новите, моят нямаше ядове, но на жена ми не се получаваше. Първо се разрових в настройките на FireWall, но после, след консултация с google намерих фикса :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ползвам често iMessage и ми върши работа,но....от 2-3 дни получавам съобщенията като MMS!За да ги видя,трябва да вляза в сайта на Гло...?!Това е когато съм на мобилен нет!Досега нямах проблеми!Освен това скоро бях в Лондон,със спрян нацяло мобилен нет,получавам смс-и изпратени от английска карта през iMessage...които ми се таксуват на мен!!!Когато е през wi-fi е ясно как работи!Но през мобилния нет нещо не ми се вързва?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагай 3G Unrestrictor / Cydia.

Лъже, че си на WiFi и си пращаш спокойно през нета от оператора.

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iMessage работи и през 3G без да се слагат никакви програми от рода на 3G Unrestrictor.

screenshot20120313at212.jpg

Светне ли синьо, значи минава през iMessage. Ето един screenshot от моят телефон, без jailbreak през нета на оператора.

img89.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...