Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Любимо уиски, водка, др. ?


MI6O

Recommended Posts

Замислих се комбинацията Мерло, Малбек, Каберне фран и Сира как ще звучи вкусово и кой от изброените видове ще доминира и ще се наложи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китка от 5 сорта,в който има и Врачански Мискет,made by Тато... :) Весели празници !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това се пази за някакъв повод, купувано от много, много далеч. Вкуса наистина е уникален. Като се има предвид, че не пия алкохол, май ще отлежи :)

Bear-Hug-Chocolate-Vodka-10l.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За новогодишната нощ :))

4ana4epu.jpg

Вчера си го взех за домашна употреба :))

apy7a7uh.jpg

10 годишно малцово :))

П.с: Сега ако ме светнете и за добра пура на сносна цена :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като традиционалист, ще се спра на някоя разновидносt на Jack в комплект с Macanudo Vintage 2000.

Наздраве на всички и Весело посрещане на Новата Година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

СТРАЛДЖАНСКА МУСКАТОВА ЛИМИТИРАНА СЕЛЕКЦИЯ 0.5л.

Стралджанска Мускатова Отлежала Специална Селекция се отличава с богат ароматен комплекс и хармония, съчетаваща сортовия мускатов аромат и дискретни нотки на ванилия с мек и дълъг вкус, оформящ персоналния характер на специална ракия. Магията за създаване на златистата напитка започва с избора на най-зрялото и ароматно грозде от сортовете "Мускат Отонел" и "Тамянка". Най-добрите дестилатни партиди отлежават минимум 3 години в селектиран български дъб от Странджа Сакар и поречието на р. Камчия.

Стралджанска Мускатова ракия е първата мускатова ракия, създадена в България. Специалната селекция е лимитирана серия от само 10 000 бутилки, всяка означена с уникален номер на гърлото на бутилката.

post-11783-0-09153500-1393333644_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това много ми харесва,не казвам любимо,ама доста продължителни тестове премина:ryvabu2y.jpg

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Освен ако бутилката не е сапфирена, не ми е ясно какво може да струва толкова в шише алкохол, баси ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Водка със злато :) ,братото ми я прати за Коледа :) - е трееше да сменим power button на 5-ца :)

tumblr_nfoes4nL2R1r8u8uko1_500.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пил съм една украинска, незнайна марка със златен варак. Беше уникална!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бяга фокуса, от градуса ще да е ... ;)

f15d058d1a33eefd.jpg

И класика ... :smile:

39a68b5ed5dd5d90.jpg

Редактирано от nikitobet
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям любител на алкохола, но получих много готин подарък от фирмата, в която работя. Такова уиски не сте виждали :tooth:

10298204_10155028359630160_7251354024494897777_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах за вторник един Gold Edition на Dimple. Щом дойде, ще му направя селфи. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид Dimple, може би? За тези пари можеше да вземеш доста по-качествени марки, ама не е зле човек да опитва. Пък и вкусове всякакви. А вместо да споделяш тук, ела и го сподели в оригинал. Няма да те върнем. Яхай байка и идвай :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

U и I са ми едно до друго и с тези дебели кебапчета не знам к'во натискам. Ако не го даваха да вали, можеше и да го пална, ей къде е София.

П. С. Пък и искам по някакъв начин да усещам земетресенията. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...