Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Любимо уиски, водка, др. ?


MI6O

Recommended Posts

Ела да се разтърсим на 31-ви. При мен скромно - на Джеймесън. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да заповядаш и в "извора" на земетресенията - Перник.

От мен пълненото прасе и музиката ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко разнообразие :smile:

69bf42a4982c2668.jpg

Редактирано от nikitobet
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да я видя тази микро дестилация как става!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Запаса ми от девет, осем и т.н. годишни ракии, дванадесет годишно винце и доста стари текили:) Олмеката е на над двадесет години:)

post-63-1446663288,2883_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с Магура,че предната събота се изложих.Две бутилки съхранявани,както трябва....балсамикото

беше по-добре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Запаса ми от девет, осем и т.н. годишни ракии, дванадесет годишно винце и доста стари текили :smile: Олмеката е на над двадесет години :smile:

post-63-1446663288,2883_thumb.jpg

Не съм сигурен, че твърдия алкохол в запечатано стъкло отлежава.

:afraid:

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквам да стане по-добър от колкото е. Той си е достатъчно добър:) Просто съхранявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлика има, като не претендирам да давам дефиниция каква. Миналата година за рожденния си ден пих грузински коняк от '69-та и от две големи изпаднах в нокаут. Без последствия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че твърдия алкохол в запечатано стъкло отлежава.

:afraid:

Той си от/лежава буквално, но нищо друго- само се съхранява, вкус и качество не се променят , цвят се сменя ако му свети директно и това е .

На кръщенето на детето ми уискито беше фабрично на 25+ и още 18-20 бутилирано, но ефект никакъв след оригиналните 25 , но пък мисълта че взимаш от четиресет и няколко годишен сироп те кара да се чувстваш някак по благо :D . 5L бутилка замина като на шега :D

Общо взето това е както като си измиеш колата - някак вдига мощноста и става последен модел :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, за да има някакво отлежаване в стъкло, трябва да се претака от време на време (да има контакт с кислород) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Пил ли е някой японско уиски? Гледам в хита има няколко вида. Четох преди време една поредица от Бари Айслър и там главния герой беше ценител на малцовите уискита и пиеше много японски такива.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e3ae7131bfebbffa1308296ecaeaa493.jpg

Това съм опитвал и е твърде добро.Бутилката е малко стряскащата-в първия момент помислих,че ми подаряват парфюм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда/звучи интересно и щом има и малцово ще се пробва.

Пазарувам редовно в Хит, но щандовете с алкохол ги подминавам (изключая виното) и затова не съм ги виждал до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се оглеждам за японско и четох добри отзиви ...Следващият път ще направя един тест да видим как ще е :))

Когато избереш да не правиш избор - правиш избор, защото избираш да не избираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха не помня марката на японското, което пих , но един приятел ме заведе в склад в София , където струваше от порядъка на 60 лева за 500гр. Вечерта отивам при съседа, който пие основно уиски и викам дай да сипем по едно да го опитаме това дръпнато нещо ! След час и половина уиски нямаше!:))) толкова меко влизаше, че не разбрахме кога го изпихме. С една дума умеят да правят уиски. Бтв , и аз точно след като четох Бари Айслър за първи път чух , че има японско уиски :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

23933066436_505cf7877b_c.jpg

23959160595_da1b069fab_c.jpg

23330918084_62014cc760_c.jpg

23850889802_88714182ed_c.jpg

Огледах се вчера в Пикадили и ето какво има там и на каква цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.meik98wines.com/%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%83%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%8F%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%8A%D0%BB-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%86-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8A%D1%80%D1%81-%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D1%80%D0%B2-0-70_9558

Аз оттук поръчвам от време на време , цените са приемливи и качеството е добро (поне тези които съм опитвал )

Когато избереш да не правиш избор - правиш избор, защото избираш да не избираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огледах се вчера в Пикадили и ето какво има там и на каква цена.

За тази марка говорех преди време. Уискитата им се правят по традиционните шотландски методи, потънали в забрава вече 100+ години. Истинско уиски!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...