Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с поставянето на wallpaper


Monro

Recommended Posts

Здравейте,

Преди малко се регистрирах във форума, до сега го следях като гост, защото за всичко, което ми е нужно вече е дискутирано и има задоволителен отговор.Наскоро опитах да поставя Wallpaper от тук > settings>wallpaper>wallpaper, проблема е следния, след като вляза в settings>wallpaper и кликна върху wallpaper веднага ме праща в менюто (все едно съм натиснал Home бутона), следователно не мога да си избера картинка от готовите (мога да си ги намеря и да ги сложа в camera примерно и така да ги използвам, но не е там въпроса), интересува ме защо така е станало и как мога да го оправя?

Благодаря за отделеното време!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задръж Power и Home бутона едновременно и изчакай да се рестартира телефона.

След това опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак е същото, на секундата се затваря като се опитам да отворя wallpaper

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем кога се появи? С коя версия на фирмуера си и имаш ли направен jailbreak?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

написал съм версията в профила си 4.3, имам жейл.Не мога да кажа кога, защото не бях сменявал скоро wallpaper-а, възможно е от някоя програмка да го е засегнала нещо... прегледах ги и не ми се стори някоя да засяга нещо свързано с wallpaper, преди няколко дни инсталирах някакви приложения като галерии за wallpapers, но съм ги изтрил....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш инсталирани приложения от Cydia, махай ги една по една докато не откриеш проблема. Ако и това не помогне решението е рестор.

П.П

Wallpaper-а може да се сменя и от Photos, пробвай дали така ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, може да се сменя от Photos, може да се смени и от settings>wallpaper>camera roll

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го знаем, въпросът е дали при теб се получава нещо.

- Sent from my iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сменява се де - работи.Това имам предвид :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Да не отварям нова тема да попитам в тази.Изчезнаха ми walpapers-те от телефона.В момента има само черен фон и никакви други картинки, а преди бяха стандартите и не съм качвал нови.Тел. е джейлбрекнат и ФО.От Сидията съм свалил само iWipe за оправяне на белите икони.Деинсталирах я ,обаче wallpapers-те пак ги няма.Пробвах рестарт и респринг,но няма ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДЕН ПОСТ!!!

Отговор:

Имам iPhone 4 и iPad new IOS 5.1.1 джайлбрейкнати с абсент 2.0 исках да си сменя тапетите и всички по подразбиране тапети са напълно черни.(Опитах нулиране на всички настройки не става)

Решение;

  • Изтеглете и инсталирайте I-FunBox или ''DiskAid'' за операционната система на компютъра Ви.
  • Включете вашето устройство към USB на компа.
  • Отворете файлова система на вашето устройство.
  • Навигирайте до / Var / stash / Wallpaper / iPhone / и копирайте всички файлове на вашия компютър.
  • След това изтрийте всички файлове от тази папка на вашия iPhone / Var / stash / Wallpaper / iPhone /
  • След това Копирайте файлове от вашия компютър обратно в тази папка.
  • Respring и сте ок с wallpapers.

Изпробвано става аналогично и за iPad / Var / stash / Wallpaper / iPad /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за "просветлението". Това го има в отделно ръководство. Имам два въпроса към теб:

1. Погледна ли датата на предния пост?

2. Последно мнение не се цитира, та, правилцата погледна ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...