Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Маgellan RoadMate GPS навигация за iPhone & iPod


WolfDale

Recommended Posts

При мен нещо не се получава с този метод за камерите.Немога да разбера този текстови файл speedcam.txt празен ли трябва да е?А също така този файл SpeedcamUpdates.spud си го имаше в приложението,трябва ли да тегля другия от посочения линк или да си оставя оригиналния?Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файла, който е в приложението е 0кб. Действителният му размер е 5-6кб.Трябва да се качи отделно след инсталиране на приложението. Ако го нямаш - ползвай този:

Свали

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SpeedcamUpdates.spud не е нужно да го сваляш наново, нужно ти е файла SpeedcamUpdates.txt който можеш да го свалиш от линка който съм дал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ок, благодаря за информацията не го бя разбрал това че пълната версия е само за америка :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Ето ти линк за rapidshare ако те устройв повече.

Тази версия 1.1 работи ли? При мен не иска да тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме да кракнат версия 1.1 иначе ползвай предната за момента.

П.П. Извинявам се за линка който е за 1.1 този не е кракнат все още. Чаме тези дни да бъде кракната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RoadMate-v1.1

[download:td7v2chp]http://rapidshare.com/files/326709423/RoadMate-v1.1-.ipa[/download:td7v2chp]

Сега ще пробвам дали става :rolleyes:

edit:

За съжаление при мен дава тази грешка:

img0009.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, тъй като не разполагам в момента със старата версия - опитай да копираш data.gro от старата в новата и виж дали ще я подкараш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,въпроса ми е следния : за колко време ви намира спътник,понеже стоях на открито небе около 4-5 минути и отново не намира сигнал.След като включих 3Г ,ми намери сигнал за около минута,но беше много слаб.Защо се получава така предположение ,че съм под открито небе?Намирам се в Айтос?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При облачно време, може и въобще да не се свърже. Пробвай да влезеш в settings/general/reset/Reset Location Warnings и да видиш пак има ли резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мога да кажа, че тази навигация е с най-интуитивния интерфейс сравнена с томтом и iGo, относно свързването свърза се даже в апартамента(около терасите), а днес е облачно с много мъгла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дааа , като и сложих картите от Иго 1.1.1 и заспа, вече не ме пуска с колата през пешеходната зона. Определено това е много по функционално за хора свикнали с WM интерфейса на айго8. Много благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам след ресета,но сте прави за мъглата,днес дори не се виждаше на 20м и наистина е възможно в това да е проблема.Благодаря за съвета :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за подробните описания.

На прима виста това, което виждам ми се нрави повече от iGO. Днес привечер мисля да тествам маршрута от Оборище до Стрелбище да видим. истинския тест ще е в Надежда, но първото ми впечатление е, че долови спътника без да излизам на открито. Каквото имах от iGo ми тръгна на нея. Сега остава да е точна :) Интересно какво ще има в следващата версия.

Ще пиша по-нататък за резултата.

поздрави!

12,01,2010 :)

Вчера тествах с маршрута. Като цяло се държи доста по-добре. Качих си всички карти, POI каквито имаше и сгради... Лошото е , че пак изостава, макар и с доста по-малко. Пресечката до нас я подминах и ми каза Невена "Сега завийте надясно"... Днес ще тествам отново.

Иначе менюто наистина е направено с пъти по-лесно и интуитивно от iGo /мое мнение/, определено тегли по-малко батерия. С иГото за 30 минути работа батерията ми беше на 40%... Липсва ми БГ меню и БГ улици и БГ писане- видях някъде нагоре, че това е постигнато, но лично аз не можах да се справя... Определено интерфейса и скина ми харесва повече, а и имам усещане, че наистина е по-лека за самия телефон.

По-късно днес ще сложа mirror на линка :)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я тествах и за начало е доста добре.Програмата се държи добре,не губи връзката със сателит и веднъж свързана ,после веднага го прави отново при загуба на сигнал.Като цяло ,за да следи що - годе точно ,трябва да се движите с ниска скорост,но ако сте в непознат град и ви е нужна ориентация и навигация няма как да карате по-бързо.Другото е това,че вие виждате маршрута и можете да съпоставите,т.е като видите картата веднага можете да се ориентирате по пътя от къде да минете.Навигацията е правилна , т.е не ви прекарва през грешни улици.Като цяло съм доволен от нея.Това е моето лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да питам някой пробва ли да й сложи .kml POI ? Или мечтите по-напред във времето да ги отложим :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RoadMate-v1.1

[download:rhzfi6s1]http://rapidshare.com/files/326709423/RoadMate-v1.1-.ipa[/download:rhzfi6s1]

Сега ще пробвам дали става :)

edit:

За съжаление при мен дава тази грешка:

Успях да прескоча тази грешка като взех Info.plist от версия 1.0 и в него коригирах "<string>1.0</string>" на "<string>1.1</string>".

За съжаление не мога да заредя карти :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, снощи инсталирах програмата и качих наново SpeedcamUpdates.spud и SpeedcamUpdates.txt от сайта и описанието което е дал NBT. При мен забелязвам, че е трудно първоначалното конектване към сателит. Стартирам програмата и чак след около няколко минути (до около 1км.) се вързва, после всичко е ОК. За камерите не можах да намеря от къде да задам да има звуков сигнал днес минах покрай няколко но не ме предупреди. Единсвенно при нашите ограничения постоянно бърбори превишена скорост :)

апарат 3GS ФО соф. 3.1.2

За първи път инсталирам Navi така че не мога да кажа как е спрямо другите. От всичко което прочетох за другите нави програми за тази изказванията са най-добри.

Ако някой има идея как да настроя предупрежденията за камерите ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало за да се вържеш по-лесно със сателит стой на едно място, така става по-бъзо. За камерите за скорост отвори менюто за звуци и ще те попита дали да те известява, имай предвид, че няма да ти излезне отметка никъде и пробвай като шофираш и като наближиш камера превиши леко скоростта, при мен тогава започва да издава звук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси, прреди малко като си тръгвах от офиса занулих настройките в Сетингс и наистина няма и 30-тина сек. и се върза, но не мога да подкарам да ми говори.

по принцип като задам маршрут нали трябва да ми казва след еди колко си завий на еди къде си при мен и това не иска. Сутринта само ми говори за скороста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...