Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Трудности с iCloud


wsgar3

Въпрос

Привет,

След като минах на iOS 5.0 имам някой трудности с iCloud.

- В контактите ми на телефона започнаха да се появяват дублажи ( Едно име с еднаква информация го има 2 или 3 пъти), най-интересното е, че няма закономерност. Освен това имам контакти в телефона липсващи в облака?

- има и някакъв проблем със синхронизирането на iCal. Ако правя промени на МВР-то, то те се синхронизират и се появяват на телефона, обратното обаче не се случва......добавям нещо в телефона и то не се появява на МВР-то?

Моля за съвет! Аз ли бъркам нещо....

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте,

Аз съм с 4s, версия на иос 6.0.1 от вчера не е джейлван. Проблема ми със icloud е още от версия 6.0 и той се състой в това че снимките ми не искат да се синхронизират с него и постоянно ми иска да въвеждам парола. Доста често докато си разцъквам телефона ми излиза и съобщение да си въведа паролата на епъл ID-то. Ако някой има същите проблеми нека помогне ако може. Благодаря

П.П

От както ъпдейтнах на 6.0 и след това на 6.0.1 като проверявам iCloud Storage & Backup ми излиза:

Storage:

iCloud storage details are currently unavailable. Try again later

Редактирано от hami
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте отново. След пълен рестор всичко се оправи.

Искам само да добавя че ъпдейтите на софтуера ги правих през wifi- то и от там може да съм имал проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих рестор, и то даже с версия 6.0.1, но iCloud пак си държи на неговото : "The maximum number of free accounts have been activated on this Iphone" .

Други идеи да имате ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше май един фифел, че може максимум три безплатни iCloud акаунта да могат да се активират от едно i-устройство, т. е. няма оправия.

А пробва ли да създадеш друг акаунт, но на друго устройство и тогава да влезеш, както беше написано по-горе

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ограничение за 3 акаунта на устройство.

Трябва да си създадеш нов акаунт, но на друго устройство или комп. После да изтриеш съществуващия и да въведеш новия.

Създай нов акаунт от друго устройство или от компютъра и виж с него дали ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам друго i-устройство, имам само PC с Windows, а през него нещо не мога да открия как да създам нов акаунт. Говорим ако трябва да го създам от самия iCloud, иначе ако трябва да създам нов в AppStore, нямам проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи няма смисъл, имам 3 акаунта и никога не съм използвал iCloud с тях. Мисля че е все едно дали ще направя още един... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бившият собственик да си влезе в акаунта с който е ползвал телефона и да го махне от регистрираните устройства.

Или се пробвай да пишеш на съпорта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Саше, това, което му казах по-горе е по съвет на съпорта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От доста време като дам от телефона да направи бекъп в облака, това не се случва.

Какво ли не правих, не иска и това е...

post-217-0-42294700-1353672351_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма нужда да го правиш ръчно. При включен комп(iTunes) и активна wifi връзка, ще го направи сам.

post-63-1353673055,6597_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ще бре...

Виж долу пише Never

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щото си го натиснал ръчно. Ама де да знам. И аз имах един такъв период, същия, но не съм обърнал внимание как завърши. Иначе не помагаше и излизане и ново влизане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пеца, да не си отметнал в тюнса да се бекъп-ва само с компа? Там, на първия таб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм.

И ръчно да му дам, мисли малко и казва че не може да завърши бекъпа...

Интересно...в тунето пише че последния бекъп в облака е днес в 2:03 PM :blink:

А телефона пише Never...

WTF?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Брат, ще се оправи от само себе си. При мен май така стана, но може пък и да съм ресторнал по друга причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да 4,8 GB

На Backup Options пишеше че следващият бекъп ще е 4,6 GB

Махнах ненужните апликации и стана 500 MB

Само че продължава да не иска да се бекъпва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам какво стана, но като минах от 4-ката на 5-ца и ми изчезнаха някои контакти. Всичко ми се пази в облака и бях спокоен, ама ето че има проблеми. На един колега също му прави подобни номера. На icloud.com не му изкарва някои контакти, които на телефона има. А и той смята да сменя скоро с 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При жената се получи гадна работа:

Сестра и си влиза от нейния тел. с акаунта на жена ми и си ъпдейтва телефона.В момента жена ми е с контактите на сестра и,а нейните липсват.Съответно жена ми пък не си синхронизирала телефона от сума ти време на компа,а и той изгърмя.Сега въпроса дали в iCloud са и изтрити контактите или е останал някакъв бакъп.Не знам какво е правила балдъзата след като си е ъпдейтнала тела.Тя толкова се притесни,че блокира и не може да си спомни какво е правила.Баси такова нещо досега не ми се е случвало и изобщо не ми идва на акъла какво да направя.Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...