Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Multiflow


Grievous

Recommended Posts

Напълно пренаписано, с повече надеждност и нов дизайн за iOS4/5! Multifl0w показва всички отворени приложения (до 9) на един екран и прави лесна задача превключването им.

Multifl0w 2.1.9-1

Свали

Важно! Преди това инсталирайте Backgrounder от Cydia!

2mozfh4.png

thx to xSelleze

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре, но потребителите с 3G мисля, че няма да могат да се възползват от програмата, защото като гледам яде много рам! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен това нещо направо лети. Представям си само на 3GS как би работило. Браво, Кольо. Супер е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя мнението си за последната версия 1.2.2. Използвам програмата от първата версия и не съм имал проблем с батерията. В неделя, когата излязоха двата ъпдейта последователно, батерията направо ми се изцежда...Премахнах 1.2.2 и си сложих 1.2.1 и вече всичко е наред. Моля ако някой е изпитал същия проблем да сподели, за да разбера дали повредата е само в "моя телевизор".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Backgrounder/Global и включваш Badge. Това "балонче" ли търсиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Като пътърсиш с търсачката и прочетеш малко от намереното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички,имам следния проблем-инсталирах всичко както е описано в форума (backgrounder ot cydia за 3.x +multiflow.deb) и снощи си разцаквах без проблем да пробвам всички как работи , и наистина всички си бачкаше без проблеми .... до тази сутрин :! ?!? Та проблема ми сега е че всички си баца без PHONE ,като цакна сушалката и ме изхварля?!? Правих респринг и ребоот и пак същото!Някой да се сблъсквал с този проблем или да знае как да го оправя?

П.С изтрих и 2 те програми , ребоот и респринг и пак същото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш ProSwitcher 1.1. Първо е безплатна и второ (според мен) е по-функционална и по-добре написана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Токущо и него сложих и phone пак ме изхвърля,даже на сега говорих и при разговор не се получава обикновения екран а само онова в горната лента зеленото.Моля помогнете че .... :@

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах го мултито и бека махнах,но при инстала на просуитчър пак се инсталира бека..... И пак пфоне не ми работи ! :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Задължително, пише го и в шапката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Позволява на приложенията да работят на заден план. Ти обаче имаш мултитаск с четворката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Multiflow 2.1.9-1

What's new:

- Fixed a "black screen" bug when closing certain apps on iOS 5

Изтегли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...