Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes, проблем със синхронизацията


Almlad

Recommended Posts

Взех, че минах по бавния, но сигурен път - ръчно махане през туньо от списъка с програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Може ли някой да ми помогне когато се свързвам с телефона на iTunes ми изписва това

the iphone could not be synced because the sync session failed to start.

Какво трябва да се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако друго не помага(рестарти и пр.) - изтрий тюнса, барабар с драйвърите(ползвай някоя програма, напр. рево ънинсталър), качвай наново и пробвай пак. Можеш да си запазиш лайбрърито и данните, като копираш папката от май мюзик някъде. Проблемът не е рядък, монтира ти телефона като камера в компа, не като смарт дивайс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uja8uge7.jpg.

Имам този проблем при опит за бакъп. Няколко рестарта направих, сменях юесби-тата, пълна преинсталация на туньо и все си продължава проблема. Телефона няма джейл уиндоуса е 8.1.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

P.S Проблема е оправен. Освен преинсталацията на iTunes смених и часовата зона

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ще пиша в тази тема ,за да не правя нова макар ,че проблема ми е по различен. До сега ползвах iTunes на стария ми лаптоп ,който е със Windows XP.Сега обаче си купих нов естественно със Windows 7. Прочетох ръководството на Uomoto за преинсталиране на iTunes и по този начин деоторизирах и деинсталирах iTunes от стария ми компютър ,като и изтрих всичко както го е описал той. След това на новия компютър инсталирах наново iTunes ,като го оторизирах със същия акаунт като на стария. Свалих си всички купени приложения и си направих бекъп ,обаче като реших да кача приложение се появи проблема. Казва ми , че този компютър не е оторизиран. Пак го оторизирам и пак така. Нещо явно не съм направил като хората. Някой ако може да помогне ,ще съм благодарен.

Оправих се след два часа мъки :smile: Само незнам защо ми изтри половината приложения от телефона. Ама ще ги кача наново ...здраве да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...