Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Права за публикуване на постове


Sladichuk®

Въпрос

Във връзка с лавината новорегистрирани начинаещи, които драстично пренебрегват правилата, не ползват търсачката и бутона Джейл/ънлок, не четат, пишат неграмотно и без каквато и да е било пунктуация и заливат веднага след регването си където и както им падне форума с абсурдно–елементарни въпроси и проблеми, чието решение е пуликувано тук от векове, в случай, че е технически възможно предлагам:

  1. Новорегистрираните потребители да нямат право да публикуват мнения за срок от 1 месец след регистрацията си, който би трябвало да им е достатъчен, за да почетат и се просветят в основите на материята.
  2. Следващият месец да имат право да публикуват само в раздел "Нов съм, а сега накъде...".
  3. При спешни и неотложни проблеми през тези 2 месеца могат да получават помощ само чрез системата за ЛС от избрани от тях напреднали потребители, в случай, че те желаят да отговорят на ЛС.
  4. Ако е възможно, настоящите правила да бъдат изведени като постоянно съобщение над форумите, както и да бъдат автоматично изпращани като ЛС или мейл за "Добре дошли" след регване.

Моля за отзиви по предложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Страхотна хипотеза !!! :anime3:

Нооооо, няма нищо общо с действителноста :evil-smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А, не, не тъй, действителността я знаем, и свидетели си имаме... :D

( :ssshh: знам,че си идвал и ще дойдеш, бе, ама що си кривиш душата за срещите, не знам...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...