Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


Aveliky

Recommended Posts

Направих абонамент система, чрез която ако се абонираш преминаваш автоматично към група V.I.P. Също така създадох отделен раздел, който кръстих V.I.P.. В този раздел всички от абониралите се ще могат да получават помощ директно от екипа на форума. Има и някои други екстри, които ще разберете след като се абонирате. Форума е скрит и е защитен с парола за останалите групи. Разбира се V.I.P. групата не получава само достъп до скрит раздел а и няколко хубави екстри свързани с форума, а те са:

Със своя VIP Абонамент получаваш:

  1. Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.
  2. Табелка Специален потребител под аватара си.
  3. Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.
  4. Можеш да видиш кой ти е дал репутация.
  5. Форум без никакви реклами.
  6. 5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.
  7. Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.
  8. Възможност да прикачваш файлове във форума.
  9. Можеш да поканиш до 10 потребители в личните си съобщения.
  10. Можеш да си сложиш собствена background снимка като фон във профила.
  11. Можеш да си пресонализираш профила.
  12. Можеш да пускаш HTML.
  13. Достъп до специален VIP форум, в който ще можеш да получаваш помощ директно от екипа на форума.
  14. Можеш да пускаш анкети.
  15. Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.
  16. Може да редактира обявите за продажба в Борсата през цялото време докато е активна.
  17. Можеш да качваш снимки в борсата до 200mb.
  18. Само за абонамент Диамантен. Получаваш 15% отстъпка от услугите в Алексервиз (след изтичане на три месеца от активирането)

Начин на плащане:

  • Онлайн (PayPal)
  • На място в сервиза
  • ePay - Тук можете да преведете на КИН: 5502940703 сумата отговаряща на плана, който искате да ползвате. След това изпратите e-mail на admin@bgiphone.com с подробностите по лащането заедно с потребителското име с което сте регистрирани във форума.
  • По Банка - Тук можете да преведете по сметка сумата отговаряща на плана, който искате да ползвате. След това изпратите e-mail наadmin@bgiphone.com с подробностите по плащането заедно с потребителското име с което сте регистрирани във форума.
    • Получател на превода: Александър Йорданов
      Основание за плащане: BGiPhone
      Банка: Първа Инвестиционна Банка
      IBAN: BG51FINV91501004102662
      BIC: FINVBGSF

Забележка:

1. Абониралите се във тази група по никакъв начин не им дава право да нарушават правилата на форума. Няма да се толерират по-специално от другите юзери. Предимствата които ще имат са описани в горните 18 точки.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приветствам новата екстра и ще се възползвам от нея не заради облагите, а защото мисля е редно да се помогне на мястото, където му е приятно на човек да изкарва част от времето си.

Да попитам обаче не мислите ли, че е редно да помислите за хората, които до сега са помогнали за развитието на форума с дарението си?

Вие си преценете за начина дали да е един месец безплатен ВИП акаунт, дали да е друго.

Няма значение дали човек е дал лев или сто лева и дали е подпомогнал Влади за огромния му труд или принципно е дал пари за форума като цяло.

Някак си е малко неуважително изведнъж всички помогнали да се зачеркнат и да се ползват от екстрите само тези, които ще дадат пари от тук нататък.

Приятна вечер на всички!

И не - това не е зов да ме направите ВИП.

Просто тема за размисъл, а решението е ясно чие е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, съгласен съм с теб, но ти замислили се, че всеки който е дарил, дори 1 евро(няма да повярваш колко са) от както съществува форума е бил винаги VIP? Системата която направих, не е за да изкарвам пари от форума, а защото от доста време няма нито едно дарение и всички разходи около форума ги плащам лично и само аз. Форума се пълни с всеки изминал ден се повече и повече. Ако си бил редовен потребител, то сам знаеш колко промени направих до сега, колко пъти сменях хоста, защото не може да смогне стария. Последния път направих доста сериозен ъпгрейд и доста вложих. Това обаче вие не го виждате. Ти попита ли някъде дали можеш да помогнеш с нещо? Или викаш дарил съм един път и не ми дреме. Да, съгласен съм, но форума за да съществува се плаща всеки месец. Няма да коментирам поддръжката по него и не спането на личния ми гръб.

Въпреки всичко, ако толкова държиш, предложи сам какъв план да Ви подаря на всички предишни дарили и ще го направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз каквото имах да казвам го направих.

Мога да се впусна в обяснения колко пъти точно съм помогнал, от колко карти (в цялото семейство) са постъпвали дарения във форума и каква точно е сумата, но казах и по-горе, че не това е целта на поста ми.

Могъл съм и съм искал - помогнал съм.

Сега също го правя.

Относно труда ти - уважавам го и шапка свалям на хора, които от нищо правят нещо.

Обаче в крайна сметка ти знаеш защо го правиш - рекламодателите се интересуват от куп факти и цифри, за да си дадат парите и да получат търсен ефект.

Ти влагаш огромно количество труд и не спиш, за да имаш един добър продукт, който да се хареса на повече рекламодатели и да увеличиш постъпленията от реклама.

Не държа на нищо и няма да предлагам нищо относно ВИП статуса - използвах факта, че сме във форум и можем да изразяваме мислите си, касаещи същия.

Предлагам ти обаче да добавиш и тези услуги да са достъпни чрез СМС.(ако може, разбира се)

Както и всеки потребител да има възможност да направи плащане и да дари ВИП статус на друг потребител от форума.

Туй-то.

:-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Част от това което казваш не е истина(не говоря за даренията), но не искам да влизам в излишен спор. До сега всичко е било по избор, сега също ще е така. Не съм сложил забрана за влизане във форума а просто съм добавил няколко екстри към определена група. Без тези екстри също може да се ползва форума пълноценно, така, че който не иска да се абонира, да не го прави. Услуга със СМС няма да пускам, не искам да пълня гушата на операторите. Даряването на абонамент също е възможно, без да се налага да променям системата. Единственото което трябва да се направи е, който иска да дари, да ми пише на лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че няма смисъл от излишни подаръци, всеки който е дарил за развитието на форума не го е направил и надявам се няма да го направи заради това, че ще има някакви допълнителни "екстри"... Няколко пъти съм дарявал, сега пак го направих - може да е с малко но е от сърце!

Всеки сам решава дали да дари нещо или просто да седи и чака всичко на готово! Разно хора - разни идеали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Всички V. I. P. потребители от днес могат да ползват онлайн чат, в който ще открият съвети и помощ директно от екипа на форума. :)

3e405e567060a411.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си платиш....

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах не благодаря, след като познавам някой от екипа бегло :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички събрани пари отиват за поддръжка на форума, а не за запознаства в чата. Там може да получиш директен съпорт от член на екипа или да контактуваш с останалите VIP потребители.

Същото се отнася и за всички останали екстри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да е безплатно и да спестиш 20 лева .....аман от родно мислене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чата се поддържа и в мобилната версия. Работи повече от прилично.

e9y5eza9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той може би имаше предвид, че не ставаме;)

Не визирах теб, без лоши чувства го казах и в кръга на шегата!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чата ми харесва.

Поздравления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля Aveliky, да погледне банковата сметка на 26.11.2013, защото има превод за VIP, който ми идва автоматично за плащане, но според мен плащането не е отразено.

26/11/2013 10.46 ПОКУПКА КАРТА ПОС ATM/POS 270.81 EUROPAY-659873-20131122 PAYPAL *AVELIKY-35314369001 SS13330002369

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвай ми ги тия работи. Довечера ще погледна, че съм в движение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky unpinned this topic

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...