Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Общи въпроси относно AppleTV 2Gen


imanev

Recommended Posts

В XBMC нямам опция за добавяне на файлове :huh:

Преинстал и пак е така...

post-217-0-32915700-1322654022_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се downgrade-не до 4.3 от 4.4.3? АТВто на един познат се ъпдейтна само преди да остане време за джейлбрейк и сега се чуди какво да прави ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм качвал версията, ама днес без проблем си го ресторнах на 4.3 и после джейл.

Трябва да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега успях да го докарам до 4.4.2 и тегля 4.4.1 Грешката която ми дава ако опитам директно на 4.3 е 3194

ЕДИТ: От 4.4.2 към 4.4.1 същата грешка ...

Редактирано от w3b
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се downgrade-не до 4.3 от 4.4.3? АТВто на един познат се ъпдейтна само преди да остане време за джейлбрейк и сега се чуди какво да прави ....

Както каза Pe60666,да направи рестор и след това seasonpass!

При мен стана и от 4.4,сега е 4.3!

Редактирано от pepo1919
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си хост файла, да е чист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го први директно. Остави сеасон паса сам да си изтегли 4.3 и да си го ресторне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаш # пред адреса?

Бой до победа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не изобщо нямам нищо в хост файла. Досега опитвах с AppleTV2,1_4.3_8F191m_Restore през iTunes. Сега пуснах - AppleTV2,1_4.3_8F455_Restore през seasonpass и чакам резултат :smile: Ще държа в течение и дано се оправи

ЕДИТ: С 4.3 е вече :smile: Нещо не виждам червената иконка на FireCore така че сще мъчим пак :smile:

ЕДИТ2: Операцията е успешна :) Всичко е готово и работи. Благодаря за съветите :)

Редактирано от w3b
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успявате ли да ровите в TV-то с iFunBox?

Втори ден греда, не го разпознава :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм пробвал през USB, винаги използвам SFTP клиент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@johnybravo какво ползваш като SFTP клиент, аз съм пробвал само Cyberduck досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ейййййй - това .....Commander-а е велика работа :tooth:

ама .... night, Norton, mu, total - все командери и все ..... разкош.

В момента пряко с файловата система на iPhone & iPad работя с TotalCommander 8.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам малко странен проблем, но мисля че той не е породен от аТВ-то а от останалата техника. Все пак реших да попитам, защото може би някой може да даде мнение или проблема да се оправи с настройки. Проблема ми е че звука ми се бави - за някой може би не е проблем, но мен много ме дразни и затова основно ползвам XBMC, за да си настройвам закъснението на звука. аТВто е свързано с телевизора с HDMI кабел, а с ресийвъра по оптичен. Телевизора е Philips 32 PFL 8404 H, а усилвателя Sony STR-DG520. Попринцип усилвателя има HDMI, но се оказа че работи само за да превключва от един на друг вход и праща видеото на 1 изход (звука не се взема по HDMI).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакви проблеми при излизането на AppleTV 2 и телевизори Philips, но беше нещо за картината. Мисля се ъпдейтва телевозора да се оправи. Опитай с други кабели, без усилвател и така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с телевизор Филипс и усилвател Филипс. През HDMI се свързва Apple TV2 с усилвателя, към телевизора и няма проблеми. Не знам защо е при теб така... Може би нещо свързано с различните версии на HDMI (DHCP) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с Philips навсякъде и нямам проблеми през HDMI. В хола всичко минава през усилвател Pioneer, където освен HDMI съм боднал и оптично аудио, но и в двата случая нямам проблеми със звука.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема може да е тук - "Lip-sync adjustment for synchronisation between audio and video output"

Я прегледай настройките на ресийвъра. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има наистина някакъв sync на усилвателя, но и включен и изключен е същото за мен ... Като цяло явно ще си гледам на XBMC (значително по-малък delay) и ще си настройвам закъснението. А след време ще бъде нов усилвател с HDMI аудио и така ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...