Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Общи въпроси относно AppleTV 2Gen


imanev

Recommended Posts

Излишни не са, но между слаб компютър и АТВ3 без джейл трябва да конвертирам/сменям контейнер. И понякога незнам защо но конвертираните филми не ги чете АТВ-то. Като цяло "картинката" не е добра за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Има ли програма аналог на iFlicks за Windows ?

Трябва ми за смяна на контейнера на HD филм за да мога да го гледам на аТВ 3.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За уиндоус виж тази: http://forum.videohelp.com/threads/340675-Mkv%D0%A2%D0%BEMp4-v0-220a-rapid-tool-for-repack-Mkv-to-Mp4

Лично не съм я пробвал, защото съм на Мак, но по описанието изглежда ще върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форка, "ръчната" я има и за уин. На мака е чудо, на уин-а би трябвало също да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Ръчната" е добре, но за съжаление тръгна да ми конвертира филма и времето за конвертиране е към 2 часа :(, а със на Форката програмката стана за 26мин. всичко, но още не съм го пуснал през aTV-то да видя дали всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое ще е по-добре, да продам АТВ3 и да си купя АТВ2 или да сменя лъвът със снежния леопард? :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...аз съм с бая по - мощна машина, но си стоя на снежко. За едната гъзария и жестове с мишката(имам си ги другояче) не ща да си правя компа бавен. Лъв=МакВиста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, ще потърся време да сваля на снежко, макар че ще ми даде доста работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

С програмката на Форката, всичко е шест, но нямам звук :( На какво може да се дължи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Krasisv вземай atv2 докато се намират все още, преди малко погледах в ebay,com, цената там на atv2 тръгва от 170$ :)

  • Alxx®: на core duo Лъва наистина е като Виста, но на новите Air-и си върви много добре, аз лично съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета trick_979, но не ми се дават сега тези пари. Пък и незнам как АТВ2 "дъвчи" филмите с висока резолюция. Сега вече съм на сноу леопард и компа се държи значително по-добре. Ще си помисля дали да чакам джейл с 3-ката или да го сменя с 2-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Възнамерявам да си закупя Apple TV, но имам нужда от компетентно мнение по въпроса. Интересува ме към кое поколение на продукта да се насоча? Чета, че 3-ката има проблеми при плейването, несъвместимост с телевизори и т.н. Оборудван съм с всички продукти на Apple, включително и Airport Extreme, ако това е от значение за по-донрото функциониране на продукта. Та какво ще ми препоръчате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ATV2 има джейлбрейк, т.е. ще можеш да иснталираш програми с който да плейваш спокойно всякакви видео формати. Основната разлика е, че не можеш да плайваш 1080р.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако прекарваш много време пред телевизора определено АТВ2, ако гледадаш умерено или по-скоро отвреме навреме но предпочиташ 1080р, не те притеснява да конвертираш/сменяш контейнер и имаш голям ТВ може да заложиш на АТВ3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой играл ли си е да слага custom скрийнсейвър? До скоро ползвах flickr но там лимита е 200 снимки, не мисля да плащам $25/година заради един скрийнсейвър. Искам да си гледам снимки от шерната папка/нас/веб ... Има опция да се ъплоуднат снимки във /var/root и да ги чете от там, но не знам колко свободно място му е нужно на atv2? Сега е 6,5GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги искам тези снимки по другите дивайси, а само на АТВ-то. Друг акаунт само за тази цел пак не е работещ вариянт заради iTunes либрарито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Apple tv-to ,PhotoSteam е супер!Нали вече можеш да изтриваш която снимка си искаш!Много съм доволен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тайминга на субтитрите имаше ли чалъм да се настройва, че голямо разминаване на един филм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За медия плейъра ми трябва.

XBMC не ползвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...