Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Landscape TV Out Mobile


Grievous

Recommended Posts

Ще се постарая скоро да дам ръководство. През това време, ето за какво иде реч. И да се почувствате на финалната права от Cydia си инсталирате Lanscape TV Out. Ако преди това сте инсталирали само TVOut, деинсталирате го. Остава само TV Cable от Тук.

[youtube:1pntyu71]

[/youtube:1pntyu71]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LandscapeTvOut.deb

[download:htxswun0]http://dox.bg/files/dw?a=435b8d1aa9[/download:htxswun0]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с ОС 3,0 съм на 3G 16G инсталирах приложението включвам изключвам от настройките, но за съжаление не се получава образ нито звук на телевизор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблеми с 3Gs, нали? Питам, защото в описанието пише че става само за до 3G 2.х, а аз съм с 3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде си я чел тая глупост, след като приложението е за 3.0>нагоре.

П.П. Grievous също е с 3GS, ако не си забелязал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко работи на 6!Само малко насича картината на телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е намерил решение на проблема с насичането на графиката с по-големите телевизори?

Ето моч случай:

[iPhone 3GS - 32G - 3.1 FW - unlocked & jailbreaked]

Apple Composite AV Cable - Original Apple пакет с кабела

Искам да си поиграя на ТВ-то обаче в единия случай, както показания на видеото, когато нямам образ от телефона не ми работят и виртуалните бутони. т.е. не мога да кликна или натисна нито едно копче и нито едно меню.

В другия случай с нормалното приложение от Сидия "TvOut" ми насича супер много и направо няма смисъл да се игре.

Искаше ми се да мога да виждам какво се случва и по екрана на телефона, защото едно от приложенията, които искам да подкарам на телевизора е "Guitar Hero" и е леко казано трудно като не си виждаш "нотите"...

Има ли някакво решението, като стандартния "TvOut", което не насича... поне не толкова много?!

п.с. Мамицата им на Виста, че смениха пол. копчета от кирилизатора, за това се извинявам, ако няма правопис!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако преди това сте инсталирали само TVOut, деинсталирате го.

Не прочете или не загря написаното?

Относно неработенето на бутоните - в самото приложение има ръководство какво и как да настроите, за да бъде позиционирането на картината точно(и за да работят виртуалните бутони коректно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чета, но ти не четеш! ... Някъде да видя да говоря за това, че имам проблем със приложението та да ми обесняваш..?

Попитах дали има написан АПП който да поддържа едновременно добре и двата екрана... ???

Искам да направя една презентация, в която искам да включа телефона. В случая искам да подкарам Guitar Hero, както споменах в предния ми пост.

Ок няма за момента. Поне това, което съм пробал, не работи с желания резултат. Тогава от Apple как го правят ? ...и то през проектора. (хмм... WTF??!) Май просто видеото не издържа и му идва в повече, особено с по-голям монитор, за да работят и двата екрана коректно.

Що се отнася до инсталацията на този... Да приложението е ок и има настройки.

Много съм доволен и работи перфектно.

Edit: Моля администратора(модератора) да ми премести темата в раздела за "RQ"... :) Благодаря.. Извинявам се!

Edit2: И все пак някой може ли да ме насочи какво да направя, за да го подкарам по този начин, както "Те" на презентацийте си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си доволен - ок. Можеше да не цапаш - за рикуести си има тема, тук се обсъжда конкретно приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...