Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Биографията на Стив Джобс официално на нашия пазар от 19.12.2011г.


LUBECA

Recommended Posts

4e534c17-b172-609f.jpg

Ей преди малко го щракнах на фасадата на "Пикадили" до нас ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес му гледах биографичен филм от ВВС, който беше публикуван от колега във форума и се замислих - Къде ли щеше да са Ейпъл сега ако не бяха уволнили Стив Джобс. Може би нямаше да има и Пиксар и Некст, но пък Ейпъл и технологиите щяха да са може би доста напред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се продава в Пикадили ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тази реклама така излиза. На 19-ти започват продажбите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си я купил. Някои хора направиха маса пари, на гърба на неговата смърт.

Според мен Apple трябваше да откупят правата и да я пуснат безплатно в iBooks стор-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че имат повече право, а в знак на признателност, да направят така, че да не се печелят пари от вече отишлия си ментор. Просто не ме радва идеята, че Уолтър Исаксон си беше написал книгата доста преди да почине Стив Джобс и видиш ли веднага щом си отиде, я пусна на пазара и сега на гърба на възхищението ни към него трупа пачки. Това според мен не трябваше да бъде допуснато от компанията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познавам добре и българската история, адаш, но с удоволствие си купувам енциклопедии и исторически книги :) Книгата е добра и ще я имам. На английски малко ме поизмъчва.

@roll, не мисля, че са чакали това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще си я закупя със сигурност.

Купувал съм, едва ли не цялата гама продукти на Епъл през годините, та дали няма да си купя книгата за създателя на това явление? ;)

Въпрос на личен избор и мироглед е, дали ще харесваш Джобс, това което е сторил, продуктите му и тн...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност си заслужала да се купи, а и преди да я прочетеш, няма как да знаеш дали ще научиш нещо ново или не.

А и все пак това е официалната биография, така че съм сигурен, че има неща които ги няма в другите книги.

+1 в покупката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера книгата е в мен. Подраниха с три дни и аз по случайност купувах подаръци за тоя и за ония и само като я зърнах си я взех. От снощи съм прочел 20стр + увода. Наистина е много интересна, ясно защо се изпродаде като топъл хляб. Препоръчвам я на всеки фен на Apple. Като за Коледа 35лв. за книга не са много. Весели празници на всички! Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На средностатистическия българин 10 лв му се виждат много за книга, така че не казвай, че 35 не са много..

И все пак това е издание с твърди корици и дебеличко, което оскъпява цената.

Не че нещо, но покрай смъртта на Стив сега и някои фенчета на епъл ще отворят книга..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече си я купих на Английски и я изчетох цялата, така че смятам да пропусна БГ изданието.

Доста интересни неща има написани, и в личен, и в професионален план. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но покрай смъртта на Стив сега и някои фенчета на епъл ще отворят книга..

Хех... Ти феновете на Apple ги изкара неграмотни като мангалчета бре :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си взех книгата и днес успях да стигна 88стр.

Книгата е страхотна!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех... Ти феновете на Apple ги изкара неграмотни като мангалчета бре :tooth: :tooth: :tooth:

Aми може би по-точно е да се каже феновете на iPhone..

Я влез в другия форум да се опиташ да почетеш малко от постовете и пак ще си говорим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не до епъл.Вече почти никой не чете.Особено по-младите.Или се четат книги за мутрите или тип "Как да постигна вътрешен мир".Ако направим анкета ще се види :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си признавам, че това ми е втората книга, която отварям и точно заради смърта на Стив. Голям фен съм на "Apple" и ми е много инатересна книгата. Доколкото до парите за толкова хубава книга и аз бих и дал цена около 30-40лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша,но на мен официалните биографии(с малко излючения като Open на Агаси) са ми скучни.Мисля че Даян Киитън наскоро издаде биография,в която коментира връзката си с Джобс.Някой да има представа??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото съм и е доста интересна, кой знае какво още има, не е малка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ок, 35лв, твърди корици... Обаче... Като махнеш подвързията, която е от хартия и която ще се скапе не след много ползване и какво остана...

img0383gj.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D бахти ташака остава. Пак са спестили. Не знам оригинала така ли е(английската)?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се зачудих.Надявам се навсякъде да е така,че иначе за пореден път българска работа ще е в негативния си вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, т'ва е Apple style, какво очаквахте.. :) simple=good

Пак веднага се обърнаха нещата против българското..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...