Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iWipe Cache - Фикс за белите или липсващи икони (iOSDiagnostic,AdSheet,FieldTest)


mitkoiphone

Въпрос

Надявам се да намеря бързо решение и да отиде в коша темата, но след като намеря решение. Излизат ми бели иконите ... AdSheet, FiledTest, iOS Diagnostics, Setup и скритата със SBSetings iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте,след като джейл-нах 4S всичко беше нормално,нямах никакви проблеми,но вчера след като си качих разни програмки ми се появиха бели икони,които не се махат и след рестарт.Някой може ли да каже как точно да ги оправя?

И аз имах същия проблем. Инсталирах от Cydia WinterBoard и всичко се оправи. :idea:

Редактирано от ralitex
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ли нещо невдявам незнам, но нещо немога да загрея каква е връзката м/у iWipe Cache и Libhide ? Немога да разбера като се инсталира Winterboard дали Libhide не се инсталира барабар с него, защото при опит да изтрия libhide ми изписва че трие заедно с него и Winterboard и Multicleaner (явно и там вървят в пакет). :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, с него се инсталира, както и с MultiCleaner (снимка 1 и 2). Връзката м/у iWipe Cache и Libhide е, че и двете фиксват проблема с белите икони. Затова ги събрах в една тема.

9fe00fd5815be065.jpg

ce1673302f7bbdb1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз имам Libhide, но си ми изкачат белите икони. Преди на 4.3.3 имах iWipe Cache, нямам спомен дали от тогава датира проблема с тези белите икони (iOSDiagnostic,AdSheet,FieldTest) + че ми изкачат и иконата на Activator и Springtomize. Не съм много сигурен дали iWipe Cache е фикс за това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ааа лошо, сега да не излезе че заради това трябва да слагам SBsettings, тъкмо ми е по леко от месеци без него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе виж, виж ама пак си ми изкачат, явно няма решение. Според мен де. Просто правя респринг и си връщам след тове двете ми иконки които се разместват и така. Не е голяма болка де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Цялата свинщина е в този Libhide, явно проблема с изкачането на тези бели икони тряя да жегне и да изпищи още повече народ за да може накрая да вземат да пуснат една по нова версия на Libhide

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мамк@ им на тия бели иконки и тоя Гейм център. Поради факта че излизаха след всеки инсталл на нещо от Инсталуса, ги пуснах да са в една папка на хоумскрийна. Само и само да не ползвам libhide да ги грия, но явно пак не става. Сега пак правих едни промени по иконите и дока със Springtomize и гадините пак цъфнаха. Няма оправия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хмм, каква е разликата между WinterBoard и iWipe Cache. Кое да изтегля и кое е по надежно? :geek02:

Редактирано от Semkajiqta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти сериозно ли?! :afraid:

BlankIconFix от репото на insanelyi в Cydia.

За белите икони.

Не съм го пробвал.С четворка съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен също всеки път като инсталирам нещо от installous някои икони стават бели, но след рестартиране на телефона се оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се оправяд след респринг, сигурно си пробвал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпрос: Нека всички които имат проблем с изкачащи бели икони след изтриване на приложение да споделят дали на телефона имат инсталиран Cydelete !? Аз дадох Off на това приложение, след което след 7 опита (инсталиране - триене) от iTunes / Инсталлоус няма поява на изкачащи такива икони.

Идеята е дали такива изкачат на джейлнати телефони с Cydelete или и на такива без джейл, просто може да си внушавам че Cydelete е вероятна причина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам Cydelete, а иконите си се появяват.

Не е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На който му се появяват иконките, нека да сподели дали е пращал логовете (без значение на кого)?

Предупреждение - Не изпращайте лог файлове на Епъл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен още в началото съм му задал да не праща и пак ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е коя програма да истегля, за да ми фиксне проблема с белите икони?(току що со изключих опцията устройството ми да праща лог файлове до епъл).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От libhide са белите икони. Няма libhide - няма бели икони. Тва е. Аз имам libhide щото ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми излизат бели икони, а нямам libhide. Как да предодвратя това??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбрахте ли, че това си е бъг от джейла. Има различни начини за временно оправяне - като рестарт или iWipeCache, който иска постоянно решение да не прави джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На мен ми излизат бели икони, а нямам libhide. Как да предодвратя това??

Като го нямаш защо ме питаш на л.с. за какво служи libhide?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...