Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Неработещ сензор на дисплея


vanko777

Въпрос

Привет на всички,

след ъпдейт на телефона на 5.0.1 сензора ми за гаснене спря да работи.Много е неприятно, защото постоянно затварям на хората без да искам или задържам разговора. И какво ли още не! правих му няколко рестора(чисти без връщане на бекъп), но проблема си остана. Чудя се дали да го сменям или просто се е зацапал по някакъв начин. Някой сблъсквал ли се е с подобен пробем? Всеки съвет ще ми е от помощ,за което благодаря предварително!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравей, аз имах същият проблем. / iphone 4 ФЗ от Мтел / След няколко рестора го върнах на Мтел и след два дена ми върнаха нов телефон. Ако имаш гаранция, го върни. Сензора е дефектирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ползваш screen protector ,отлепи горния край и пробвай по време на разговор да го закриеш с пръст дали ще сработи , ако не ,бягай към Мтел.Успех ;)

Редактирано от 1n50mn1ac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, при мен се появи следния проблем със сензора. След разговор като си приближа ръката до дисплея изгася, след като я дръпна светва. Това е докато не изляза от Recents менюто.Пробема го забелязах след джейла.. С iphone 4s iOS 5.0.1. Джеилнат с absinthe. Може ли да е от джейла или да го пращам за сервиз? Случвало ли се е на някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хах, моят ако е в рисънтс, когато доближа и махна ръката - излиза, все едно съм цъкнал още веднъж хоум-а или съм пипнал екрана. Бъг-че вероятно, не му се връзвай. Току - що пробвах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, при мен се появи следния проблем със сензора. След разговор като си приближа ръката до дисплея изгася, след като я дръпна светва. Това е докато не изляза от Recents менюто.Пробема го забелязах след джейла.. С iphone 4s iOS 5.0.1. Джеилнат с absinthe. Може ли да е от джейла или да го пращам за сервиз? Случвало ли се е на някой?

Не зная бъг ли е, но съм го забелязал откакто имам iPhone и никога не ми е пречило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При теб просто е прекалено работещ, а не неработещ :tooth:

На 3г-то навремето ми го правеше и на 3гс-а , на 4-ката сега не !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, извинявам се ако има вече такава тема, но аз немога да я намеря.

Вчера отидох да ми залепят протектори на Iphone 4, прибирам се вкъщи тръгвам да се обаждам но виждам че дисплея не гасне.. обадих се по телефона на сервиза и казаха днес да отидя за да оправят протектора.. отидох но уви.. казаха ми че не е от него.. Нито съм го удряла нито мокрила че да съм го развалила... момчето в сервиза ми показа че като стисне телефона от двете страни при сензора той работи, като го пусне и не работи... какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста от четворките го имат този проблем,така че не е сигурно дали са виновни от сервиза.Може да му е дошло времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те няма как да го повредят, ако приемем, че не са ти отваряли телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес пак отидох до сервиза, отвориха го и казаха че кабела се е разхлабил и им го оставих да го оправят, после отивам да си взема телефона включват го но уви въобще не работи... и казаха че сензора е заминал и трябва нов.. срещу 25лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама да ти се подпишат, че ще ти "оправят" само сензора, да не вземат да изпушват едно по едно и други работи? :smile:

Я, кажи как се казва този сервиз, да поразпитам познати от Разлог?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той си е единствен в Разлог, до пицария Папи...няма друг.

Някаква гаранция ли да си потърся?

Редактирано от Hristina Racheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, извинявам се ако има вече такава тема, но аз немога да я намеря.

Преместих мненията в тази тема, а ето и още.

http://bgiphone.com/...ge__hl__сензора

http://bgiphone.com/...зго/#entry18672

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси за темите... но като чета мисля че сензора си е заминал... но по вина на кой незнам... даже в темите намерих сайт в който видях че сензора струва 19лв.. а те ми търсят 25лв... което според мен е добре 6лв. за труд.. става...виждам че даже има и гаранция, която ще потърся в сервиза

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един маркер и малко лепенка му е майката**

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един маркер и малко лепенка му е майката**

Ако може по-подробно :scratch:

П.П. Ако найстина е развален сензора... мисля че маркера и лепенката няма да помогнат?!

Редактирано от Hristina Racheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...