Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез redsn0w за iOS 5.0/5.0.1


The Shaman

Recommended Posts

uomoto , това от xsellize е излекувана някаква версия и направо си вади икона. Не е нужно да се инсталира от Стора. Иначе работи пробвах го на Айпод-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествано от мен работи ! iBooks не ми прави проблем :)

Вече може да се радваме за джейла :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, някъде писах, може и в тая тема да е - подкарваш книгите преди джейлбрейка, синк, гасиш/палиш и след джейла си работи без грешка.

Тествано и работи! iBooks работи без грешка дори да се изтрие и след това да се качи на ново на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко мина като по вода.

Единстввено Сидия и трябваха 2 рестарта, за да тръгне.

10 EUR заминаха към пича, евала за джейла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое е всичко? И iBooks ли?

Edit

Работи перфектно с фикса от xsellize.

Благодаря на всички.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я само аз ли съм още с бета1, довечера след работа ще се мятам пак май :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема за общи проблеми свързани с джейла: http://bgiphone.com/topic/17279-проблеми-след-джейл-с-501/page__fromsearch__1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който му забива бета3 под уиндоус, да опита тази версия:

redsn0w 0.9.10b3 for Windows, no version check

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях да питам. :biggrin:

да, обаче след като се появиха иконите нито сидиа, нито инсталоус(които инсталирах) работят. Всичко крашва.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко pod2g съобщи, че е направил голяма крачка с А5 процесорите и до седмица (най-вероятно) ще пусне jailbreak-a за 4S и iPad2

Честито на всички :smile:

http://twitter.com/pod2g

редакция : pod2g каза да качваме на 5.0.1 !!!

http://twitter.com/pod2g

"pod2g pod2g

Yes, upgrade your 4S and iPad 2 to 5.0.1.

1 minute ago"

Редактирано от bkolev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега няма, но има няколко начина за фикс на iBooks.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с къстъм от redsn0w_win_0.9.10b3,всичко е ОК.

Нямам проблеми с iBooks...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко pod2g съобщи, че е направил голяма крачка с А5 процесорите и до седмица (най-вероятно) ще пусне jailbreak-a за 4S и iPad2

Честито на всички :smile:

http://twitter.com/pod2g

редакция : pod2g каза да качваме на 5.0.1 !!!

http://twitter.com/pod2g

"pod2g pod2g

Yes, upgrade your 4S and iPad 2 to 5.0.1.

1 minute ago"

Той да вземе да позабави малко че иде 5.1 тоя месец заедно с iPad 3 и па мноо народ ше ревне за джейл :smile: Като гледам как и новата TinyUmbrella 5.10.04 почна да вади запис на сигнатури за 5.1b1 яно нещата отиват скоро към затапване на дупки от Apple

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той да вземе да позабави малко че иде 5.1 тоя месец заедно с iPad 3 и па мноо народ ше ревне за джейл :smile: Като гледам как и новата TinyUmbrella 5.10.04 почна да вади запис на сигнатури за 5.1b1 яно нещата отиват скоро към затапване на дупки от Apple

За това който иска джейл да качва сега на 5.0.1, докато е на разположение, че после ще има реФ! :)

П.С. Междудругото усещам разлика относно батерията с ъпдейта!Лошото е, че е прекалено малка, но важното е, че я има и усещам!

Редактирано от bkolev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kolev, така или иначе рев винаги ще има. Едно от тези които след излизането на 5.1 ще си купят 4S с Fw 5.1 , Второ тези с iPad 3 , Трето не съм сигурен но когато излезе 5.1 и в един момент спре да се подписва 5.0.1 как ще се прави рестор ако си омаже някой телефона. Освен ако не цъфнат в Cydia сигнатури за 5.1 не се окаже че може да се връща от 5.1 към 5.0.1 (в което има логика с оглед на в момента същеструващите сигнатури за 5.0.1). Изобщо тая каша с тоя Downgrade направо ми обърка разбиранията. Всеки реве кога ще има джейл, но никой не казва как и въобще ще е възможно ли да се връщаме към предна версия на софта без да правим костюмирана версия с iFaith.

Едит: Ето и новата загадка...за сигнатурите. Дали ще е на 5.1 или на 5.0.2 ? Тук се появи информация за предстояща кръпка на дупките за джейл с 5.0.2

http://cydiahelp.com/important-save-ios-5.0.1-shsh-blobs-right-now-for-future-jailbreak/

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То недоволни винаги има и ще има..поне тези, които имат възможност да се възползват докато е време да не недоволстват после :) в крайна сметка винаги ще има джейл рано или късно!Вече съм се убедил, че няма система без дупки, друг е въпроса дали на някой ще му се занимава да ръчка машинките, които държим в ръцете си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Господа,

направи ми впечатление, че след "джайлбрейк" на 5.0.1. (апаратът е 3Gs), всички процеси се забавят драматично.

Показанието на наличната свободна памет е от 80MB до 9MB (като средно стои на 40MB).

Преинсталирах отново с фабричния firmware и сега всичко се отваря нормално бързо.

Дали има проблем в процедурата по "джайл", която съм направил или е нормално след намеса в цялостта на firmware.

Поздрави и благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета, най-вероятно си върнал бекъп след рестора и преди джейла , което е грешка . Ако правиш джейл , след рестор в iTunes се избира Set as New !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

появява ми се следния проблем при джейла:

на XP след като го вкарам в DFU и започва джейла na 10тата секунда дава windows error на redsn0w i телефона си остава в DFU. Пробвах с b2 и b3 версиите.

На win7 след DFU започва джейла и ми стартира телефона веднага. пробвах със смяна на портове, рестарти наново дърпане на redsn0w и ефект няма.

някой ако има идея как да го преборя моля да сподели.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък и четни кои ти трябват за да работи редсноу ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак,

:) предполагам сте забелязали, че не съм от най-новите потребители и съм наясно с джейла и какво трябва да се включи и изключи. Благодаря на всички отзовали се на зова ми за помощ :)

единственото нещо което ми помогна е версия на redsn0w която е качена някъде по-нагоре ....no_version_check всичко друго не помогна, но вече всичко е ОК след 6-7 рестора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iClarified @iClarified

The iPhone 4S Has Been Successfully Jailbroken! ... iClarified.com/19358

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...