Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез redsn0w за iOS 5.0/5.0.1


The Shaman

Recommended Posts

Не знам при вас как е, но при мен след джейла като опитам да сваля от Cydia нещо ми дава ерори почти на всичко. Пробвах с BossPrefs, пробвах с iphonedelivery и все грешки, при вас така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познай колко народ се е втурнал да джейлва сега и да кичи неща от Сидия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одеве точно за това говорехме с Шамана. Бъди по настоятелен, на мен от 4-5-ия път ми се получаваха нещата с програмите от Сидия, но освен по-бавното работене на Сидия, ерорите...и тн. ми прави впечатление и на известен процент лаг на Springboard-а. Накой да е забелязал нещо подобно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да точно след 4-5 опит се инсталира, въобще не се сетих, че половината население на земята в момента е в Cydia :tooth: При мен лаг се получава след като инсталирам нещо от Cydia, след респринг обаче се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сложил субстрата, нищо чудно, Gregg.

Такъв лаг не съм забелязал при 4.2.1 и при 4.3.3, имаш предвид че неработи коректно на 5.0.1 ли , на това да се дължи това дразнещо забавяне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова ще се позабавя с този джейл засега. Щото както каза "половината свят" е в cydia. Може би утре ще се метна и аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто с него си лагва. Между другото като махнах MobileSubstrate, ми изчезнаха абсолютно всички икони без Newsstand. Един рестарт оправя нещата, ако на някой му се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20, супер трудно се свързвам с i_funbox (последната версия), дава ми No Device attached, след няколко смяна на USB-то и рестарт се свързва, но не виждам половината папки включително, в Raw File System дори нямам VAR!? При вас така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто с него си лагва. Между другото като махнах MobileSubstrate, ми изчезнаха абсолютно всички икони без Newsstand. Един рестарт оправя нещата, ако на някой му се случи.

Точно това щях да питам. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20, супер трудно се свързвам с i_funbox (последната версия), дава ми No Device attached, след няколко смяна на USB-то и рестарт се свързва, но не виждам половината папки включително, в Raw File System дори нямам VAR!? При вас така ли е?

Сложи ли afc2add от Сидия ? При мен на Айпод-а няма проблем и всичко е нормално при връзката с iFunbox и папката var

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го вече afc2add, пишеше го в ifunbox-a, но просто незацепва. Пише, че не трябва да ми открива устройството като Jailed и до сега само веднъж го откри нормално. Явно ще се чака ъпдейт на програмката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм даже със стара версия (моята е 1.6), а гледам че имало и по-нова. Пробва ли с по-стара версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали всичко е от това че не е доизкудутен джейла, тва лагване, забива в и всичко дето четох досега ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFunBox си бачка идеално. Току що плеснах една навигация чрез него на една четворка. Не ти трябва никакво afc2add, от край време си е вградено в джейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен iFunBox си работи идеално. Даже добавях карти на навигацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все съм си мислел че инсталирането на приложения през друга програма от iTunes не е много добре. Явно не съм бил прав

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFunBox си бачка идеално. Току що плеснах една навигация чрез него на една четворка. Не ти трябва никакво afc2add, от край време си е вградено в джейла.

да са .... за къф го инсталирам тфа и аз незнам. Сега пробвах без afc2add и iFunBox работи пак без проблем. Благодаря за инфото Grievous

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешки 14 и 21 много изкачат поради няква неясна причина , аз презкочих 14 с къстъм направен с редсноу, с къстъм със сноубрииз грешка след грешка, досега такова нещо не е било !

П.П. В момента в Сидия , бая неща ги "няма" от натоварването

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е ясна тя, претоварени сървъри. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - пухари бре :) Претоварени сървъри...за ден-два, нещата ще улегнат. Аз, защо никога не бързам да съм "фйешън"? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бързах ама се изкуших, няма как. Не че преди джейла пак нямах всичко това ама на. Сега вече съм модерен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...