Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Corona Untether iOS 5.0.1


kawabiker

Recommended Posts

Corona от Cydia е чудесна, за 10 секунди и е ънтетър джейла!

Corona 5.0.1 Untether 1.0-8

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам Corona в cydia и тва е!!!

Там е. В репото на Саурик си е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо изобщо го слагате? Corona, е ако вече имаш тетърд джейл и за да не минаваш през Редсноу, влизаш в Сидиа, слагаш Corona и си модерен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото при мен се получава тетър или аз така си мисля.

Джайлвам с редсноу и после при рестарт седи на лого и не иска да запали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че съм с 4.3.3 слагам 5.0.1 къстъм. И при рестарт увисва на логото . Пробвал съм с боот тетъред и ми казава, че вече е експлоитнат и до там :)

И затова си мислех, че имам нужда от корона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради конфликт на короната и редсноу с една библиотека излезе ъпдейт на короната 1.0-3. Този ъпдейт може да се инсталира от тези, които са ползвали редсноу или короната и имат проблеми(доколкото разбрах става дума за невъзможността на сидиа да респрингне или ребуутне телефона)

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе рано сутринта. Писано е на предната страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Corona 1.0.-3 Untether iOS 5.0.1.rar (746 KB)

Както повечето от Вас знаят днес DevTeam пуснаха нова версия на redsn0w, с помощта на която вече е възможен Untethered Jailbreak за последната актуална iOS 5.0.1.

Поддържани устройства:

iPhone 3GS

iPhone 4

iPod Touch 3G

iPod Touch 4G

iPad 1

Това, с което трябва да разполагате е:

Фирмуеър 5.0/5.0.1

Всички налични оригинални фирмуери за iPhone

Всички налични оригинални фирмуери за iPod Touch

Всички налични оригинални фирмуери за iPad

iTunes 10.5.2.11

redsn0w 0.9.10b1 for OS X

redsn0w 0.9.10b1 for Windows

Ако вече разполагате с Tethered Jailbreak, просто изтеглете "Corona 5.0.1 Untether" от Cydia и той моментално ще се превърне в Untethered.

picturevm.th.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам Corona в cydia и тва е!!!

Трябва да се остави да се обнови Cydia, за да може да се види Corona-та. И аз доста я търсих. Трябва да се затвори Cydia ( затвори, не минимизира, Double Click HOME BUTTON, долу задържаш на иконата на Cydia, натискаш X-а вляво горе от иконката), и да се стартира отново.

Бутона RELOAD не знам защо не свърши работата, но след Close-Open, обнови си 3 пакета, видя се Corona, инсталирах я и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мм някой да има идея защо КОРОНАТА не сработва.. или по точно всеки път след втория рестарт забива и иска редсноу....някъде ми се беше мерна из форума че и други хора са имали проблем, но сега вече не мога да намеря къде го гледах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Градски, гледай къде ги плескаш тези коментари! Проблема ти е пряко свързан с Corona, а не със sn0wbreeze, нищо, че си използвал къстъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за обърканата тема...

И аз си мисля че е от това проблема но дори след реинстал на КОРОНА даже някой път още на първия рестарт не тръгва... Дайте акъл моля ви.. единственото което ми остана е да пробвам да кача пак 5.0.1 и да видим дали ще сработи.. сега ще пробвам да изтрия короната нацяло и да я инсталирам пак..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнал ли си Сидия ? Да не си качил нещо дето бози mobilesubstate ? Има толкова много варианти какво може да е станало.......... !?!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ъпдейтнал съм я... иначе нямаше да излезе Корона.. инсталирал съм ъпдейтите на сидия,Инсталос,Фасебук :Д , ултра снега и 2-3 игрички... като всичко това е станало следкато съм обновиил сидия и съм инсталирал утра снега и корона.

Интересното е че при спиране , пускане и забиване на логото след 2 рестарта с двата бутона телефона зареди... мисля да пробвам пак да кача 5.0.1.. най-вероятно се е омазало нещо незнайно защо за мен ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се оплакаха , че на 3-я рестарт и с корона и с редсноу телефона зависва на буут логото и се оправя с хард ресет !

Без джейл съм и нямам лично наблюдение !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се разбират с нещо от installous или ifile. Само тях бях качил(с всички неща с тях) и бях тетърд. Махнах най-напред субстрата-НЕ Е ОТ НЕГО. Махнах всичко,реинсталнах короната и за сега е ънтетърд. Сега ще видя от къде е проблема и ще трябва да се лишим от нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам. Трябва ли да инсталирам тази корона след като със предишната до момента унтетърет джейла си ми бачка перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...