Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

Ха, тия даже са намалили процента - вече са по 10 и по 8...

Четвъртък и петък (по думите му) са били 20.

пп. Аз преди малко отворих сайта и затова реших да споделя, но съм закъснял. :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

И на мен ми предстои да си взема телевизор и съм много затруднен да намеря точно това което ми е нужно.

А именно, нужно ми е да мога да свързвам към него Kodi, Apple Tv, лаптоп, да мога да стриймвам от iPad 3 и да мога да браузвам на самия телевизор.

С други думи, колко Smart трябва да е за да мога да правя тези неща?

Виждам че се продават т. нар. Lite Smart и се чудех дали ще ми свършат работа, понеже са доста по-евтини.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги какво мислите за SAMSUNG UE-55JU7000. В офиса съм с такъв от днес, сега го разцъках и е доста приятен, но се чудя за цената няма ли нещо по-добро. За в къщи става дума, че ми предстои покупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SONY KD-55X8505C на по-добра цена и с по-добра матрица и с Андроид :smile:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не защото ненавиждам марката, ама не познавам човек, който да има/е имал ТВ Самсунг и да не се е оплакал. Последно един приятел изхвърли на боклука средно висок клас 50"-ов Самсунг, само след 3 години употреба... Не че аз не сторих същото със Сони на 5 де, ама... И уж на времето по всички форуми и блогове го възхваляваха как бил най-добрият, а-у..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога имам чувството, че всички електроуреди имат таймер за саморазрушение, който се активира след изтичане на гаранцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не защото ненавиждам марката, ама не познавам човек, който да има/е имал ТВ Самсунг и да не се е оплакал. Последно един приятел изхвърли на боклука средно висок клас 50"-ов Самсунг, само след 3 години употреба... Не че аз не сторих същото със Сони на 5 де, ама... И уж на времето по всички форуми и блогове го възхваляваха как бил най-добрият, а-у..

Адски ти уважавам мненията (и не само), но в случая цепна невероятно детинско изказване.

И говоря за изказването като цяло, а не за това дали се изхвърля марка Еламеритни или Идияпочеши.

6 Самсунг-а имам из къщите и още 4-5 са по приятели и от 10 години (а може и повече) не само нямам изхвърлен ТВ, а дори нямам и повреден.

Но не затова е темата и спирам. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това всъщност е вярно - скоро по Bulgariq on Air - в документален филм го показаха 1:1.

На дънните платки това е тънка медна нишка под гнездото на процесора, която след известно време

от прегряването се прекъсва и ....

Обясниха, че без този механизъм няма потребление, няма производство и пр........

ПП Това беше отговор на mirror

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истината е някъде там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих допълнил и колите към ТВ, защото имам поглед над няколко автомобила какво се случва като изтече гаранцията.

И винаги се чудим и си говорим с приятели как знаят кога изтича гаранцията и дали колата е минала 20 или 220 хил. километра, ебаси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти дам пример със същите марки коли, как спряха да се развалят, след като почнахме да ходим в други сервизи, не в гаранционните. Баба Тонка(Бенц W220) от 0 до 55к км(краят на гаранцията), не излизаше от балкан кяр. От 55к км досега(240к км) е влязла два-три пъти за дребен ремонт, като не броя регулярното обслужване с масла и накладки. Подчертавам дебело, че между 70к и 180к е карана като крадено балканче във функция охранителна кола.

P.S. За да не съм офтопик: откакто имам 27" Мак(благодарение на теб) и 32" Ейзо за втори екран - мерси, ТВ не ми трябва. Имам всичко в едно(две, де :smile: ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor хич не се лъжеш.Производителите поръчват частите да са по-чупливи и това дори е изискване към 3rd party доставчици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Въпроса ми е следния: В заведение съм сложил 2 LG смарт, искам да пускам понякога картина и на двата от компютър. До двата няма HDMI кабели и са в най отдаличените крайща. Тв-тата и компютъра са в 3-те ъгъла на заведението. Та някой има ли опит, с Хром каст или да кажем нещо подходящо безжично, да предложи решение. Благодарен съм на всякакви идеи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам някоя препоръка за 48" до 50" ?? самсунг или ЛГ? до 1600 лв

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По този начин зададен въпроса звучи като, да си купя ли БМВ или Мерцедес? От какво имаш нужда - 4к, смарт функции, изкривен дисплей, андройд софтуер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам някоя препоръка за 48" до 50" ?? самсунг или ЛГ? до 1600 лв

http://www.whathifi.com/samsung/ue48j6300/review

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от AresP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да размърдам малко темата...

В крайна сметка има ли смисъл от 4к телевизор към днешно време в бг, след като телевизиите излъчват full hd и то някои канали... а за обикновените канали добре ли е? Говоря за телевизии с кабел, а не сателитни.

Огледал съм се в този телевизор: http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PHILIPS-43PUS7150-Ultra-HD-3D-LED/p/15750

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко масово вече се прави 4К. По-добре да си подготвен за близкото бъдеще, макар и това да не значи точно телевизия.

Нетфликс и ютюб за момента поддържат повече 4К съдържание. Винаги можеш и сам да си пускаш през флашка/комп.

На моето ЛГ не се забелязва влошаване на качеството на телевизиите, ъпскейлът е добре направен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Филипса не ми харесва картината, но Андроида при него е по-бърз от на Сони и Самсунг, не знам как са го постигнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А каква е разликата м/у

https://www.technoma...ilips-43pus7100

и

http://www.technopol...-3D-LED/p/15750

Преди малко минах в технополис да видя 43pus7150, но така и не успяха да пуснат 3D, всъщност пуснаха клипче, но си беше и размазано с очилата :)

Някой може ли да ми изпрати няколко тестови клипчета и каквото е нужно (субс примерно) да ги сложа на флашка и като избирам ТВ да тествам?

Един "консултат" в магазина ми каза, че не можело да се гледа онлайн 3д с филипс :scratch:

влизаш в ютуб пускаш 3д клип и не можеш да гледаш на филипс, а на лг и самсунг можело :cry2:

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7100 - двустранен амбилайтинг

7150 - тристранен -//-

Общо взето нищо :)

Филпсите имат проблем със сдвояването на мишка и клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакъв проблем с това, но... На седма серия не скачай!!! Супер зле им са процесорите. Забива като треторазряден андроид телефон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някъде по напред в темата ми се стори че четох, че бавните били до 6-та серия ?

демек да търся 8 и нагоре?

Спрял съм се на филипс основно заради амбилайта

А този, 48PFS8109 3D LED

Доколото разбирам е 8ма серия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с шеста, 40" и първите две минути след старт провлачва. После е що-годе ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се наплаших малко от тази марка за TV... а така ми допадаше... поразчетох по форумите и нищо позитивно не видях :(

Някой може ли да ми каже какво съдържание да сваля на флашка за да тествам различните видове тв ?

Вкъщи имам 3 тв-та самсунг-и за подновяване, които са LCD но са купувани много отдавна и нямат никакви екстри дори са само HD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...