Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

Някой който разбира от телевизори да каже - на живо ми хареса едно LG 42le7500, обаче сега гледам в нета филипс 46PFL5605h са на една цена пък е 46, някой има ли наблюдения?

Ще го го гледам 80% с мака вързан, и да има кам модул dvb-c mpeg4 за хдтв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом функционалността е на втори план - изборът трябва да е към по - добрата матрица. Филипс, мое мнение, макар че ЛГ-тата не са по - лоши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този филипс е от предното тримесечие, сега актуален модел е 46PFL5606H/12. Ако се спреш на него ми драсни едно ЛС, и ще го полуиш на по-интересна цена :smile:

По-добре дай малко повече и си вземи 46PFL6606H/12, който е с новия дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами по-добре да разгледа още.

Зависи от парите, които си готов да дадеш но Samsung U40D5500, или Panasonic L42e30e са доста по-по добри варианти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особенно гнусмас - тамъъън излезе от гаранция и изпушва, пък после не щеш ли, се оказва че за този модел НЯМА резервни части. Не, мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека не намесваме Samsung и Philips в една тема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам от 5год самсунг 37' доволен съм но искам да го сменя. Гледах и на панасоник tx l42e3e хареса ми заедно с ЛГто.

Парите - ми около до 1300 да речем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера клиент ми обади, че продава запечатан 3D Philips на цена 1200 (600 лева под тази в магазина). Имам му записан телефона на работа, така, че задръж малко и ако си навит ще ти го взема. С гаранция 2 години. Нямах време да го поразпитам за точен модел, характеристика, инчове и т.н., но ако е това, което търсиш, твой е. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам непоносимост към 3д и за това не съм търсил модел с тази екстра :smile: ужасно боли глава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е опция, която можеш да изключиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е опция, която можеш да изключиш ;)

Пратих Лс за 46PFL5606H :)

http://www.technomarket.bg/products/09079366/philips-46pfl5605h

http://www.technomarket.bg/products/09113506/philips-46pfl5606h

Джони защо първия е на такава цена а уж са един модел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една серия, но 5606 е следващ модел. Има подобрения по картината, звука и външният вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата много ми допадна! Аз също си търся подходящият телевизор,но сякаш съм към опцията на изчакване! Не ми е спешно,а и много телевизия не гледам само Премиершип(мачовете на Юнайтед:)) и през седмицата "От местопрестъплението",евентуално Д-р Хаус:) С това използването на телевизия се изчерпва:) За филми и други неща се иска време,а то...все не стига!:)

Все пак ми се струва,че последните модели на Самсунг са супер! Аз в нас съм със Сони,но новите модели не ме грабват,май Сони взе да издиша:)

Който има знания и опит да пише:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм се спрял за ТВ в спалнята на това - http://www.technomarket.bg/products/09107577/lg-42lw4500

btw продавам почти нов LCD LG :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Apple няма ли да влязат в играта!?:)

http://www.samsung.com/au/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UA60D8000YVXXY/index.idx?pagetype=prd_detail

Това може би!?:) Е,с по-малък инч:) Цената обаче си е висока,затова и изчаквам:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две lg-та имам в нас - доволни сме цялото семейство, че и моделите вече са на по 2 години..

Аз лично ползвам сони - 40w5500 - най-вече за филми през епъл тв и мачовете на Юнайтед (както колегата по-горе каза :)) + playstation3. Също съм доволен - сони си е сони.

Иначе като цяло от ЛГ като марка за дисплеи, тв-та и монитори за мен няма по-добра. И монитора ми е такъв, като след време като сменям пак не бих изневерил на марката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само ще кажа, че все още по-добро от плазмата няма. В нас съм с Panasonic 50" neopdp plasma, от който съм страшно доволен и в сравнение с на чичо ми самсунга от прехвалената серия 8000 просто няма база за сравнение. Контраста при плазмата а страхотен, черното си е черно, а бялото - бяло, до като при самсунга заради измислената лед подсветка в краищата черния цвят сивее и може да разбереш дори къде са диодите в рамката. Както и да калибровах екрана, картината така и не се подобри. Също така динамиката при бързи действия е в полза на плазмата, при гледане на мачове при самсунга се усеща замазване на образа. Просто никой не е в състояние да ме убеди да сменя плазмата с LCD/LED, поне до като не излезе някаква нова технология.

Съветвам те да разгледаш този форум има много полезна информация за всички нови телевизори на пазара. Отделно ако купуваш от техномаркет, те съветвам да си го вземеш от магазина и да се увериш, че ти дават неразпечатана бройка, практика е при онлайн покупка да ти изпращат мостра, която не се знае колко часа е работила нон-стоп в магазина. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента, според мен, на върха са Samsung с D8000 серията.

И аз ще сменям телевизора скоро, но мисля да поизчакам за да видя Super AMOLED-a на Samsung, който го представиха токущо на CES в Las Vegas.

Това чудо няма аналог! Ще го пуснат тази година в продажби. А, пък и да видим Apple дали ще се изкажат по въпроса ;)

Иначе от 5 години съм с Philips 42pf9831 и съм супер доволен от него като качество на изображението :smile: Та сега, взема ли си нов, този няма да го продавам, а отива в спалнята ;)

Ето го:

76571_ambilight2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм харесал LG-то 42le7500 на живо беше супер, дилемата ми е то или филипса 46'' (46PFL5606H), ЛГ-то има ЛЕД+, някой ако разбира от характеристики, матрици и щуротии да ми каже кой от двата да дебна :tooth: кофтито е че не съм виждал филипса на живо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то малко повече, малко повече... те през 100 лева вървят все по-хубави и по-хубави. Накрая от 1000 лева за телевизор го накарахте да си купи за 3 :tooth:

Какъвто и да вземеш няма да сбъркаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се взима Philips, добре е бъде от 9-та серия, но там цифрите не са приятни. От личен опи мога да споделя, че усещането от амбилайта е несравнимо. Няма как да го усетите в магазина, където е светло.

http://www.youtube.com/watch?v=WpSLPAayezg&feature=youtube_gdata_player

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ме е яд, че вече нямат амбилайт и от четирите страни на екрана.

Иначе наистина е нещо уникално.

Ето го OLED телевизора на Samsung на CES 2012...

samsung-OLED-TV-CES-2012-side-view.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо предлагам да си има един раздел за телевизори:) Явно доста може да се коментира по тази тема! И аз като LUBECA ще поизчакам да си взема един Самсунг,освен ако Apple не изригнат с нещо конкурентно(макар да се съмнявам):)

Самсунг просто "цепят мрака" с последните модели! Без аналог са!:) Знам на 90%,че следващият ми телевизор ще е Самсунг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, не е лошо да се обособи отделна тема за телевизори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...