Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

След истинска драма с продължения и дузпи с вратар Козми Моци, Лудогорец е втория Български отбор в групите на Шампионска Лига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Не знам за мача,но коментатора беше уникален...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дааа...радвай се на румънеца,а българина,който вкара за 1:0 ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Власите, на края на Дунава се давят! - Стара българска поговорка!

Власите Ни, са по-добри, от власите Ви! - Нова българска поговорка!

Дааа, жалкото е че няма българи в състава.

п.п. Да се разбира, че са много малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна еМОЦИя, няма спор.

Стискаме палци и груповата фаза да прескочат. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пий си лекарствата!!!

Да ме прощават останалите които четат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига бе. На всички е ясно, че без чужденци не става. Във всички футболни отбори по света е така. Може би само Атлетико Билбао е изключение, ама и те толкова играят по турнирите ( Клубът е прочут с политиката си да налага в своя състав само играчи от баски произход - информация Уикепедия ). Ясно е, че трябва да има чужденци и факт е, че при Лудогорец почти няма Българи, ама пробива си е пробив и парите в клуба са факт. Престанете да го обръщате на спорове Левски и ЦСКА. Заслужават си аплодисментите, а най-големите ги заслужава Козми Моци. Момчето спаси отбора и разбира се с малко късмет успя да класира отбора в групите на Шампионска лига. И да пишете и да не пишете глупости, факта е факт - Лудогорец е втория Български отбор който успява да влезе в групите на Шампионска лига. С кой, кога, как и т.н. не е толкова важно. Проекта Лудогорец е с чужденци още от началото и единствената идея и цел винаги е била тази - пробив в Шампионска лига. Честито да им е - постигнали са го. Имат пълния потенциал да се задържат на гребена на вълната и да задържат тези успехи и занапред. Драматично и красиво - много болезнено за противника. Това е футбола - затова е Велика игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От българските играчи нищо не става. А всъщност, какво значение има колко и какви са играчите, успеха си е успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо се отвращавам от коментарите във фейсбук! Чалмари, сажди и др.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова нямам фейсбук. Там е само и единствено простотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Раздадоха ли кренвирши вчера по стадиона или този път беше друго?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Домусчиев към президента на Стяуа:

Запомни едно! Румънеца мьи е много по-добър от румънцьите тьи!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Лудогорец" ще играе в група "В" на Шампионската лига по футбол с отборите на "Реал Мадрид" (Испания), "Ливърпул" (Англия) и "Базел" (Швейцария).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да посетя всички мачове на Лудогорец на стадион Васил Левски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако оплескат Реал им ставам фен до гр…грешка. :smile: Въпреки, че не харесвам гела и истерията около Лудогорец(много грешна тактика за събиране на фенска маса предприе гелосаният), гледах запис от мача и ми хареса. Румънското момче е много сърцато и ме зарадва.

Не били българи…ами не са, факт. Обаче е факт, че половината или поне 30% от състава на всеки клубен отбор е внос. Българи юнаци няма как да им кажа, но поне едно браво имат от мен. Иначе, ще продължавам да се бъзикам с истерията(не със самия отбор). :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е футбола днес. Покрай тези чужденци Дяков, Стоянов, Александров станаха титуляри в националния отбор. При една правилна стратегия ето, че има резултат. Ако имаше поне още един отбор като тях в момента България щеше да се бори с Румънците за директно място в групите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти на мен ли викаш фурнаджийска лопата? Че и не ти стиска да кажеш директно?! Прочете ли ми целия пост и там, и тук или вадиш само контекста понеже така ти изнася??? Личи си от километър, че манталитетът ти никога няма да се промени. Да плюем дружно и могъщо по селски, та дано хване дикиш. Особенно когато сме лично засегнати, че сме изгонени от екипа, нали? Направо съжалявам, че съм те имал за близък човек. Бъди здрав, но ако ще плюеш само, прави го другаде.

П.П. Да ти припомня ли т. 1.14 от "Общи правила"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...