Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

arm,с цялото си уважение - мразя някакъв гелосан,мислещ се за някакъв си да поставя всички под един знаменател.

Той нали е "голяма душа" - да си прави мачовете на село,вместо в столицата-нали и националният стадион му беше лош...

Спирам с тази тема,че стана безмислено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Гога, много ти Благодаря! Искрено! Това че са били, не умаловажава слабото моментно състояние на целия отбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар и няколко дни по-късно, успях да изгледам целият мач между Лудогорец и Стяуа и искам да споделя няколко неща. Виждате ли защо всички мадридисти мразим Ундиано Майенко? Видяхте какво стана с Варела и как трябваше да бъде изгонен, същото като изгонването на Серхио Рамос срещу каталунското отборче.

Козмин Моци, обаче, трябва да е боготворен. Невероятен играч! Цял мач игра на ниво, а накрая спаси отбора си в дузпите. Уникален!

П.С. За "червените" фенове нямам думи! Такива същества не трябва да се наричат футболни фенове!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо бе Асенчо не ти харесват червените фенове? Аааа да! Сега дошли да викат, а къде бяха на мача с Лацио?! Айде да претраеме и да не определяме кой да е фен и кой не!

Цитирай къде съм казал, че подкрепям идеята на феновете на Левски.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След най-високите премии, давани в историята на българския футбол, за успеха над Стяуа Лудогорец ще пусне и най-скъпите цени на билети. "Тема спорт" разбра цените на талоните за трите домакински мача от групите на Шампионска лига. Както е известно, разградчани попаднаха в поток с Реал Мадрид, Ливърпул и Базел. В секторите зад вратите - "Б" и "Г", ще се влиза срещу 50 лева. Това е най-ниската цена. Ценните хартийки за сектор "В" ще са по 80 лева, а за "А" - по 100.
Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за другите, но аз от телефона, разбрах само, че е цитат. На другото ти е заминало "индигото".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че офисите на спортал и свързаните с Кирил Домусчиев фирми са в една сграда в София. Прекалено много места го написаха вече и може би наистина ще се окаже истина. Разбира се, това отново не е официална информация и все още никой от футболния клуб Лудогорец не е казал официално толкова ще струват билетите.

П.П. Имайки предвид, че сме в България съм склонен да вярвам и на друго - пускат информации за такива цени, проверяват настроението на хората, после излиза г-н Петричев и казва - Във връзка с многото излезли непотвърдени информации за билетите, искаме да опровергаем всичко казано. Нашето желание беше цените да са максимално ниски за фазата на турнира и съперниците с който ще играем, но от УЕФА наложиха минимални възможни цени който са 35 лева за В и Г, 55 лева за В и 75 за А сектор. Това е минимума който можем да предложим. Разбира се предлагаме на желаещите и пакетна цена ..... и т.н. и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туристическа агенция "Национална Кауза" пак ще трябва да организират "феновете" за друбоя, че при тия цени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръководството на Лудогорец обяви официално цените на домакинските мачове с Реал Мадрид, Базел и Ливърпул в Шампионската лига. Продажбата започва на 12 септември.

Пропуските ще бъдат пуснати в мрежата на Ивентим, като пунктове за продажба ще има в по-големите градове на страната, а касите на Националния стадион „Васил Левски“ ще работят в пълния си капацитет. Списък на всички пунктове можете да намерите на клубния сайт и на eventim.bg.

Лудогорец ще спази обещанието си и до събота – 6 септември включително ще приема заявки на притежателите на клубни карти, членове на фен клубовете в страната и спонсорите на Клуба. Те ще имат право на по 2 билета. Заявките се приемат в клубната база на "орлите".

Свободната продажба стартира на 12 септември като предимство ще имат желаещите да си закупят пакетно пропуски за мачовете с европейския шампион Реал Мадрид, швейцарския Базел и легендарния Ливърпул.

До 25 септември ще бъдат продавани само споменатите пакети с 5% отстъпка и едва тогава започва единичната продажба на билети за първия мач с Реал Мадрид. Така за трите мача в сектор А ще се влиза за 256,50 лв,, в сектор В за 194,75 лв., а в секторите В и Г за по 147,25 лв. при покупка на пакетни пропуски.

Целта на пакетната продажба на билетите е да бъдат улеснени всички привърженици на Лудогорец, които имат желание да подкрепят отбора и в трите мача от най-престижния клубен турнир.

Цените на билетите са както следва:

Отбор Сектор А Сектор Б „Лъвчетата“ Сектор В Сектор Г

ФК Реал Мадрид 100 лв. 50 лв. 60 лв. 75 лв. 50 лв.

ФК Базел 80 лв. 30 лв. 40 лв. 60 лв. 30 лв.

ФК Ливърпул 90 лв. 45 лв. 55 лв. 70 лв. 45 лв.

Източник: gong.bg

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е както трябва,ако си купя билети за всеки мач(сектор"Г"),е по-евтино от пакетната услуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми се иска да не го напълнят, за да се сетят че все пак цените са били високи за стандарта на живот в България, НО най-вероятно ще го напълнят. Основното е за Реал разбира се, за Базел на тези цени трябва да бъдат доволни ако е пълен на 65-70%, а за Ливърпул бих заложил на 85%. Разбира се вече вървят спекулации, че вече билетите за мачовете са свършили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цените въобще не са високи. Особено за мача с Реал. Няма как някой отбор, който е носител на ШЛ (10 пъти), на който титулярите му струват сигурно повече от половин милиард евро, да идват за първи път в България за мач от ШЛ и видиш ли билета да е 20 лева. Няма как да стане. Дори цените според мен са ниски. Няма човек, който да не може да си позволи билет...особено от футболните фенове. Може да тегли кредит за да отиде на слънчака, а не може да даде 75 лева да види едни от най-добрите футболисти на нашето време, водени от също толкова голям треньор! А за Базел - билетите и по 10 лева да бяха, едва ли ще се напълни стадиона, освен, ако да кажем мача не е наистина решаващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, стадиона ще е пълен най-малкото с фенове от Гърция, Румъния и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А я кажете ние като сме от Пловдив какъв е вариянта да си купим билети за мача с Реал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма човек, който да не може да си позволи билет...

Айде бе...

Да накрам малко хора със заплати по 300-тина лева да пишат в темата...

Няма да им стъпя на стадиона - тези 100 лв. мога да ги дам за къде по-смислени неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи просто не ви се гледа Реал Мадрид на живо! В това няма нищо лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти имам мисленето....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вашето ;)

За айфони имате пари, за билет, който е на цена под европейските стандарти нямате...що така?

Поне не се оплаквайте, че билетите са скъпи - не са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона го ползвам повече от година, мача е 90 минути.

Майтап. Бих дал парите, но не за тези отбори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сектора на Лъвчетата, миналата година гледах Лацио и се вижда доста прилично. Там цената е 60 лева, а мястото е много по-добро от Секторите Г и Б, където ще е 50 лева. Всеки прави избора си според желанията и възможностите, но все пак отбори от този ранг не идват всяка година. За съжаление идват веднъж на десетилетие :). Хубаво е сравнение с цената на билетите за Барселона и Челси срещу Левски, но все пак преди няколко дни имаше статия в спортен сайт, която показваше заплатите тогава и заплатите сега ( поне според официалната статистика ). За съжаление това е реалността и цените са тези. Дори и при тези цени, стадиона за Реал ще е пълен. Дори мисля че маркетинговия трик с пакетните цени за билетите ще сработи и ще продадат доста билети по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нас с телефоните ни махни - билетите са скъпи на фона средната работна заплата в България.

И това,че мога да си закупя телефон-а,автоматически трябва да значи че ако ми сложат цена от 500 лв. за билет не трябва да се оплаквам?

И на ЦСКА - Металург има билети по 1000 лв. , но има и по 10...

Ходил съм на повечето мачове,дори на Левски на мачовете ходих,но както казах-на тези няма да отида. Няма да отидат и приятелите ми,които не проспускаха мач на Лудогорец в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...