Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Дали са ер... к'вото е там, не знам, ти ги усещаш тея работи, но да, ще ги видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Ботев също се бореше за шестицата, не забравяйте това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, не съм твърдял, че са фаворити. Имахме недоразумение с Асен, разбрахме се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е написал Ники Александров ( болен фен на ЦСКА и " директор " на сайта гонг.бг ) - " Срамът е за Левски, позорът за ЦСКА ". Това ще остане в историята. Дори и да не са легнали, никой никога няма да им повярва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моите уважения ама ... и да са легнали, до тях ли опряхте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не защитавам Левски в момента. Там са, защото го заслужават с играта си. Крайно време е да слезнат на земята и да разберът нивото си на този етап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ЦСКА с играта си, или по-скоро липсата на такава, заслужава и трите си загуби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте - и Левски,и за мое съжаление ЦСКА,на този етап си заслужават всичко - едните втората шестица,другите-трите поредни загуби.

Надявам се на оттеглянето на Томов-Младенов и идването на Манджуков-Л.Пенев.

Но ще видим в крайна сметка какво ще се случи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се надявам точно Томов да остане начело. ;) И Младенов разбира се, поне до края на сезона. Сега треньорски смени не се правят.

А и се радвам, че дъртия Манджуков си наби камшика. Прекалено ми е близък и с Батков и с "господин Домусчиев", а от това нищо добро

не следва за клуба ЦСКА. + това всичките му пари, които са дадени към клуба са под формата на заеми с лихва. Не, благодаря такива собственици и управници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не дава такива пари просто ей така. Всичките ги дават във вид на заем. Отдавна се научиха, че възвръщаемост няма освен по споменатия начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С уважение,Томов от къде мислиш,че намираше пари до сега...

Винаги ще помня какво направи Томов преди години.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Asen Е то е ясно, че ще се изхитрят рано или късно, но не мерси такива акционери и управници.

@Bulgarian Томов от къде намира пари не знам. Предполагам от Лира. А кой стои зад нея - ник'ва идея. :Д Много се надяваше на Ло, но там нещо се разсъхнаха нещата.

А за това от преди години - едва ли не си е научил урока, трябва да е много наивен и неук. А бивш политик и професор едва ли е и двете. :ДД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да си чувал поговорката: "Вълка, козината си мени, нрава, никога!" Сигурно за вълка Лупи става въпрос.

По темата, никой не им е виновен на Левски, че не си взеха поне един, от многото загубени мачове. Така нямаше да се стига до това, друг да решава съдбата му. Чакахме Херо, вместо настоящия треньор да започне още тогава.Загубихме си времето, с него и шансове за 6-цата.

А за полягването е нормално техните фенове да не им се вярва и да им търсят оправдание с тезата "толкова си могат", като до преди седмица ни продъниха ушите с "шампионски цели". Но толкова с "директивата". Мен лично никой не може да ме убеди, в противното.

п.п. Гледам и един бивш техен, също (Браннеков)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти можеш да вярваш, и че земята е плоска ако искаш.

Срещу Локото паднахме - никъде нито дума за "полягване"!

Срещу Берое паднахме - никъде нито дума за "полягване"!

Срещу БотевЪ паднахме - тия легнаха. :D

Цифром и словом имаме 1 /един/ удар във очертанията на вратата за 3те мача - от дузпа!

П.П. а тоя бившия наш (Бранеков) много избирателно коментира "полягванията" нещо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платените от Домуса,защо ги коментираш дори...

3 мача нищо не играхме,но само на третия полегнахме...

Да ти имам разсъжденията,Бароне...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два кръга падаме-голям кеф,третия-тези лягат,не 100 години,200 няма да стигнат,бремето е тежко.

П.п."Директивите",пробутвайте на друго място(форум).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И е така и не е така. Тройчо от години е най-прецакания и най-ощетение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асен,легнахме ли днес,защото според барона е така.И ако решиш да отговориш,кажи едно изречение за Славия-Лудогорец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Левскар съм и жалкото според мене е, не самото класиране,падане,ставане и подаряване на титли, а изказванията на Тарторите на цесекарските агитки, че "трябва" да легнат ! Това е жалкото и пошлото, според мен ! Левски дори и да е в първата шестицата , то само ще левитира, защото с това ръководство няма как да има прогрес !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още в първия пост го зададох като въпрос и подкрепям мнението на BulgarianSS, а именно играят против ръководството. Мачовете с Лудогорец за съжаление са с предизвестен край в 90%, като ми се иска поне мачовете с Левски и ЦСКА да не са ( но и това в доста съмнително ). Факт е, че купуват доста мачове, но проблема е че за да купиш трябва да има кой да продава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да копирам мнението на един разумен цесекар.

Респект!

Това е краят.Идиоти незнаещи какво е ЦСКА да ме успокояват и да ми казват, че нищо особено не се е случило.Идиоти за които е нормално ръководителите и треньорите да продадат мач, че даже и три, да ме учат на морал и фенска чест.Тези идиоти вместо да задават въпроси на продажниците, ме призовават на стадиона да ги подкрепям.Вие напушени кретеноиди добре ли сте?Акъл имате ли ? Как оттук нататък нормалният фен да вярва на Плоския и Сашетата? Той досега не им вярваше , та сега ли ? За колко се продадохте смешници ?

За пари ли , за много ли ? Това ли ви е радоста , че Левски няма да е в шестицата ?

Ако избегне на полуфинала Лудогорец и играе с тях на финала , даже и да не спечели купата Левски пак ще играе в европейските турнири, а за нас ще остане само срама.

Та вие казвате сте ЦСКА, и вие ще кажете кое е морално и кое не, кое е правилно и кое не.Ще видим колко хора ще дойдат на следващият мач.Колко нормални хора ще дойдат , а не дегенерати за които е по - важно Левски да е зле , а не ЦСКА да е добре.Да не забравите да изпеете някоя песничка в прослава на Плоския и неговите началници.

Недейте да ги питате защо бюджета ни е 14 мил. лв. и въпреки това падаме от Зимбру и Монтана.Не питайте Тройчо за заплатата му. Не питайте как се стабилизира отбор като се подписва с пенсионери на 30 и отгоре години и им се дава по 15 хил.лв. заплата.

Не питайте защо ги нямаше Сашетата в Пловдив.Не питайте защо се повтаря ситуацията от 2012г. и треньор пак е Геройчо.Не питайте къде са българите в отбора и защо играят недоразумения като Суарез , Бръкляча , Причиненко, Дивиш и т.н..Аз искам само едно да ви попитам.Как ще сте сигурни дали евентуални победи срещу Локо Сф. , Берое и Ботев във финалната шестица са истински, а не поредното театро ?

И една статия от днес http://www.sportal.b...php?news=537825

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на феновете на двата "гранда" е, че смятат, че не може отборите им да са просто смешни (както е в действителност). Все има някакви други причини за падението им!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е неоспорим факт, който написах и в предишните ми постове по темата, както и в цитираните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявам това сегашно наречено падение, всъщност да е най-накрая оздравяващо за Левски и да спрът да ни лъжат за състоянието на клуба, което ние знаем много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...