Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Методите са типични за собственика.
А народа го е казал!
"Една лъжа повторена 100 пъти, става истина"
Е не, драги зрители, слушатели, фенове!!! Вече никога няма да бъдете "вечния съперник"!
Истинският ЦСКА с 68 годишна история, с безспорни евроуспехи и таланти и 31 титли, умря. Остава на съвестта на милионите фенове на отбора да си мислят как се стигна дотук и какво можеха да направят, за да не се доведе клуба им до закриване. Оттук-нататък кой на какво ще вика "ЦСКА" си е негов личен избор и право. Може да викат "ЦСКА" на Чавдар, на Литекс, на Реал Мадрид, все тая. Вдъхновен от тази логика, мисля да викам на Меган Фокс "жена ми", само не и казвайте.


デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Точно на нея и аз искам така да и викам, значи сме баджанаци във фенския или журналистическия смисъл на думата.
Чудя се на всеки, който пилее ресурси да бъде фен на български отбор. И аз съм фен на Левски открай време и завинаги, но от много години насам пилея време и ресурси за Висшата лига, Бундеслигата, Примера и Шампионската лига. Купувам на детето екипи на Байерн и Барселона. Водих го на мач на Реал Мадрид (не на Лудогорец). И така ще бъде сега и завинаги.
Точно заради хора, които по някъкви сантиментални причини ходят на стадиона и се събират по 40-50 или 100-200 там, все още се говори за изродщината, наричана неправилно БГ футбол. А то е отходна яма в прекия и косвения смисъл на думата.
Аз поне не припознавам в сегашния "Левски" отбора на Панов, Гибона и Сираков. Същото се отнася и за ЦСКА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно и ясно написано. Положението е такова и с останалите български "грандове"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Хубаво е, че признаваш че ЦСКА е мъртвец. Това си е отбора на Литекс, чийто благодетел открадна всичко свързано с ЦСКА. Предлагам ти да се преместим в темата с Футбола, за да не разваляме тази тема.

По-нагоре съм си казал мнението,относно любимия ми отбор.В същото време,фенове на Левски ми казват-"ЦСКА това,ЦСКА онова,знаеш ли?"
-Не,нали е умрял :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦСКА-София София - преименувания отбор на Литекс Ловеч и Чавдар Етрополе. Отбора на ЦСКА приключи официално през септември 2016-та год. 

 

Интересно е сега какви наказания ще наложат от всичките контролиращи органи и комисии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Ай канариииииии


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Една легенда

fc1ad58b5d0fb22ff7f0c7d62efdba96.jpg


Sent from my iPhoneX &Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Супер лига 2021 година
Дали ще се случи след рестрикциите от FIFA и UEFA ?


fb58d1dec70bbbc5413aa436d419dc04.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързичко се разпадна проекта...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Спомен за Джеки! RIP

Левскар съм , но скърбя за един велик централен защитник Георги Димитров. Почивай в мир…Смърта няма клубни пристрастия.





Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ликът на Лионел Меси ще огрее банкнотата от 1000 песос в Аржентина, ако бъде прието предложението на Националната банка.

3978c2a679649ebf225290fee5dffa1f.jpg

2a12c0277ec1569bc966f966c8f9772d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RIP
Почина краля на футбола Едсон Аранчис до Насименто-ПЕЛЕ


de20ac025d978c185c39a0f9fa9257b3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RIP
Днес се замислих, че Пеле е първия починал футболист, за който ми стана истински мъчно и тъжно, въпреки че не съм го гледал как играе, освен в YouTube, и се знаеше отдавна, че го чакаме.
Отзвукът в медиите в България е далеч от това, което се полага на най-добрия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Тази вечер България загуби от Черна гора с 0:1 в първия си мач от квалификациите за Евро 2024.Дали пак ще се разминем с голям футболен форум ?


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-логично е да се разминем.Какво сме подобрили и къде,та да се надяваме на нещо?За Георги Иванов ще се въздържа ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да си се излагат в чалготеките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И продължава нашата “мъка”… рев и три гола актив за унгарците. Пиша на прима виста и едвам се сдържам да не псу*ам. Наш’те национали в лицето на капитана и футболист на България в последните години отписаха квалификациите. Как да ги оправдае човек като не играят с хъс, ако са загубили мача , но са играли на 100%- ок , ама не..апатия и не можене. Това е..до следващия цикъл за световни финали това “европейско “ го проспахме..

2043251b9f3ae21bed0307c449ecc0e3.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти още ли се впечатляваш, аз много отдавна не ги гледам, за да не ме е яд за изгубеното време.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да били играли с хъс, ама в България понеже малко хора разбират от футбол, да играеш с хъс означава да направиш поне равен, ако си паднал значи не си играл с хъс.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това казвам и аз , пораженци. На терена излизат като обречени.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...



Ето как е във ФК “ Хебър”, поздрави от сърце..


Sent from my Айфон using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...