Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iAP Cracker


TUISTERa

Recommended Posts

IApp cracker не стана инсталирах едно друго и бачка с всичко.. мерс, че се опитахте да ми помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другото се казва "LocalAPStore" изтеглих го от това репо.. "system.in-appstore.com/repo/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го в две игри и работи! Galaxy on Fire 2 и Real Racing 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези на gameloft не работи, дори и след последния ъпдейт.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

asen4o0, пробвай с допълнителните настройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

penybure.jpg

Не става, а под настройки не знам какво имаш предви, защото няма иконка нито в Settings, нито на спрингборда.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те при игрите на Gameloft не си спомням от кога не работят тези програми.

Off:

Асенчо,пусни една покана да поиграем мулти:

BulgarianSS

ivan_lozanov@siko.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само аз ли имам проблем с LocallAPStore!? Немога нищо да закупя от някоя игра или приложение. В настройките съм избрал Enabled и Generate custom receipt, нещо друго по-специално трябва ли да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

andro, като купуваш спазвай следната последователност:

- натискаш бутона за закупуване на съответната функция, или предмет.

- изкача ти системен (син) прозорец за потвърждение, включващ цената.

- натискаш Cancel и си готов ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нещо вече не работи май. Някой знае ли нещо?

Редактирано от Byron
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е актуализирано за ios6xx

В cydia е старата версия, която работеше нс ios5xx

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако имате репото на insanelyi си инсталирайте iapfree 3.3 с него можете да си закупувате добавките към дадени приложения, ако го нямате си го добавете:

http://repo.insanelyi.com/

Пробвах го с няколко приложения работи.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е тъп въпроса ми, но все пак да попитам, инсталирах си iapfree и наистина работи на няколко игри го пробвах и става, купувам си безплатно така да се каже някои работи.Но въпроса ми е има ли някаква опасност да ми вземе пари от картата (сим картата) или примерно след време ако си пусна дебитна карта към акаунта (сега няма карта) да ми начисли тези покупки които сега не съм платил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Тя Сидия не работи като хората, вие туйкове търсите. Докато не напишат официално от Сидия че всичко е наред, не очаквайте чудеса. Прекалено рано е още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо се мъчиш с тази остаряла програма ? Слагай LocallAPStore ( пробвах я и на iOS6.1.2 iPhone 4 / iOS7 iPhone 4), работеше и в двата случая

Добавка: Има е трети вариант който се казва ( iAPfree ) , но там е проблемен основния пъгин който се инсталира за да работи нормално програмата. Такава мисля работеща версия има само в репото на Sunfuliphone

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос който ме гложди отвътре от няколко дни. Свързано е със алтернативата на iAP Cracker -> LocallAPStore

Така..значи направи ми впечатление че има случаи в който крашва програмата в която искам да отключа нещо или показва системна грешка. След това забелязах в един клип във YouTube че ръчно добавят в настройките на WiFi на телефона DNS адрес. Странно ми стана защото до този момент съм използвал преди и iAPfree и сега LocallAPStore такива DNS адреси никога не съм подменял. Някой може ли да обясни защо е това което се вижда на този клип

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

после този DNS пак ли ръчно се маха. Не ги разбирам тия адреси да не прецакам нещо интернета на телефона. В смисъл вкарва се този адрес, след това прави се каквото се прави и след това се маха пак ръчно така ли ?

Допълнение: Ровнах в Google и много хора се оплакват от новия ъпдейт на LocallAPStore. Вероятно ще чакаме нов ъпдейт скоро. Жалко че другите алтернативи умряха и не работят на iOS6 поне при мен

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавя се и се премахва ръчно.

Целта е да преправи покупката към друг сървър и да бъде потвърдена! Естествено без да плащаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай що народ изпищя от тоя нов ъпдейт: http://www.in-appstore.com/2013/12/localiapstore-is-ready-for-ios-7.html

ще чакаме нов ъпдейт скоро, то се е видяло :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...