Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с ъпдейт на приложенията от AppStore


Recommended Posts

Аз ли съм единствения с проблем с ъпдейтите от аппстор? На всяко едно приложение, което се опитам да обновя, ми го тегли и като стигне до инсталацията изкарва грешка: ... could not be downloaded at this time. Решението е да се изтрие това приложение и да се изтегли наново. Или да се обнови със синхронизация с itunes. Имам сложен аппсинк, без субстрат. Пробвах unsign от стора и sign отново. Рестарти, реджейл..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имах това с предния джейл. Сега след рестор не съм пробвал. Но и при мен беше така, трия и пак инстал и те така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, аз имам предвид точно това. Безплатни приложения и такива, които съм си купил, не искат да се ъпдейтват..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първото, което пробвах, не е там проблемът. До сега, обаче не ми се е появил ъпдейт на приложение, което съм преинсталирал след джейла (и съответно след неуспешен ъпдейт по нормалния начин през телефона), за да видя дали проблемът се решава чрез преинсталация на самото приложнеие или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с обновяването на приложенията. С версия 4 на джейла проблема остава и дори имам бели икони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с ъпдейтването на приложения.Решението е,като видите,че има обновяване триете старото приложение и го инсталирате наново.Играчка си е,ако програмата или играта е голяма,но не знам за друг вариант :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам този проблем. Джейлбрейкнат е с бета 4, но и с предишните бети, имаше проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със всичките версии е така, Гога. Причината е в апсинк - крашва по време на инсталацията на приложение. Триеш апсинк, рестарт, ъпдейтваш приложението и после си го слагаш отново - засега друго не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с редсноу b2 , и две корони отгоре - нямам никакъв проблем с ъпдейтите... Някой от вас дали е слагал корона? Пробвайте, може пък да фиксне проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 3Гс (стар буут) и на 4ката няма проблеми с ъпдейтите. И двата телефона са с redsn0w beta3 и Апсинк 5.0+ от репото на hackulo.us... И сега се чудя дали да ги минавам с бета4 заради проблема с iBooks, или да си кротувам засега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това че нямам проблем с ъпдейтите принципно означава че няма проблем с аппсинк за иос 5... И все пак , това че аз нямам проблем не означава че апсинк няма проблеми с иос 5 :)

И какво казах сега :) Вятър лаф :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TUISTERa, понеже доста хора се оплакват, а както добре знаеш Апсинк го има в xsellise, sinfuliphone, и т.н, затова реших да споделя аз от къде съм го инсталирал... Сиреч, според мен най-важното от моя пост не беше, че видишли Сплитчето се фука с работещи ъпдейти, а думичката hackulo.us ;)

Гога, мерси за инфото! Ей са ги почвам и двата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя е от хакуло, естествено и има проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е това бе :D Естествено, че е от хакуло! Само, че проблема е на лице ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior , а и на всеки друг, който може да си затрие сейвове и свалено съдържание, ще припомня да ползвате DataDeposit. Върши страхотна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време изобщо не мога да си ъпдейтна приложенията от Apple Store.Виждам съобщението за ъпдейт през телефона,влизам ,но като дам ъпдейт не ми отваря и не ми зарежда нищо.Нямам джейл,версия 5,0,1.Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...