Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Телефон от Америка


aleksander.kirow

Recommended Posts

Колко пари ще е разкодирването/отключването на iPhone 4 от чужбина ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или съответно, фабрично отключен от щатите. Още по-евтино;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Здравейте колеги. Виждам,че айфон 5 е с 3 разновидности:

  • GSM model A1428*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 4 and 17)
  • CDMA model A1429*: CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900, 2100 MHz); UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5, 13, 25)
  • GSM model A1429*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5)

Коя от изброените да си поръчам от Щатите за да работи на Виваком и другите оператори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте.

Дано е удачно точно тук да пиша. Предлагат ми да купя два варианта на iPhone телефон от САЩ на доста ниски цени. Единия е Apple iPhone 5s към T-Mobile с **BAD ESN** и исках да питам, като е с BAD ESN може ли да се ползва тук изобщо. Втория вариант е Apple iPhone 6 - 16GB към Sprint с Bad ESN като в инфото за мрежата му пише

GSM/EDGE 850/900/1800/1900; CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B 800/1700/1900/2100; UMTS/HSPA+/DC-HSDPA 850/900/1700/1900/2100; LTE 1/2/3/4/5/8/13/17/19/20/25/26/28/29

което въз основа на беглите ми познания значи, че може да се ползва и тук с Мтел да речем.

Генералните ми въпроси са дали телефони с BAD ESN и BAD IMEI могат да се ползват тук и ако има телефон, който е със заключен iCloud след преинсталиране на firmware и iOS ще се отключи ли акаунта му?

Иначе и двата телефона са заключени към операторите си, което не ме притеснява чак толкова много.. Другите неща са ми по-неизвестни...

Тъй като до сега съм се занимавала само с 3GS не съм убедена, че всичко е останало същото от този модел, ще ми дадете ли акъл изобщо да се занимавам ли с такива телефони? Защото винаги евтиното накрая излиза по-скъпо...

Извинявам се предварително, ако темата е дублирана, но не намерих точно такава...

Поздрави!

Редактирано от goetschl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BAD ESN ти гарантира невъзможност за фабрично отключване, а чипове за 6 още няма. Т-мобайл не продават ФЗ, ама знае ли човек...

Има ли чужд iCloud в тях, забрави! Спринтаджийския също.

П.П. Изгуби като червения пипер, ник'ва не се мяркаш? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгубих се, щото ми остаря тениката… А сиромашията не дава шанс за нова… Мяркам се, ама не пиша че ме беше скастрил някой някога. Сега съм в дилема с тия телефони :)

Като не мога фабрично да го отключа, чипове рано или късно ще излязат, нали? А, ако ъпдейтвам firmware или преинсталирам iOS как запомня iCluoud - нали го сетвам като нов?

И още нешо, на спринта ми пише, че работи с ГСМ на нашите честоти? Драмата му е, че е заключен ли?

Да разбирам, че е по добре да заложа на 5s с BAD ESN и да го ползвам с чип тук, като нямам шанс да го отключа софтуерно там с джейл и ънлок?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега нямаш никакъв шанс за ънлок, а аз не бих разчитал какво би излязло в бъдеще време. Спринтаджийските телефони им трябват триста гимнастики, за да тръгнат хато хората. Не е рентабилно просто. Клаудът остава на сървър, там е тагнат телефонът с даден акаунт и махане няма(освен от собственика). НИКОГА не си помисляй за такъв телефон. По - добре се ориентирай към отключена петица, отколкото да си хвърляш парите на вятъра от пуста гъзария. Няма да си нито първата, нито последната изпищяла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи да си гледам отключена петица или с риск BAD ESN пет ес :)

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...