Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Bulbank Mobile


londongunner

Recommended Posts

  • Bulbank Mobile
    Free
  • Category: Finance
  • Updated: Dec 14, 2011
  • Version: 1.0.10
  • Size: 1.8 MB
  • Languages: English, Bulgarian
  • Seller: UniCredit Bulbank
  • © Unicredit Bank Bulgaria 2011

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 3.0 or later

http://itunes.apple....d475724779?mt=8

Description

Системата за мобилно банкиране на УниКредит Булбанк дава възможност на своите клиенти физически лица да банкират 24/7 без ограничения на работно време, място и наличието на компютър.

Лесно може да проверите състоянието на вашите сметки и движенията по тях, да управлявате кредитните си карти, да заплащате сметки и превеждате парични средства през Вашето iPhone устройство.

Може лесно да активирате Булбанк мобайл през личният ви профил за Булбанк онлайн или да заявите достъп до услугата най – близкия филиал на УниКредит Булбанк.

mzl.soqttawc.320x480-75.jpgmzl.xtjnefko.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате обаче да се възползвате от услугата ще се наложи да цакате на банката всеки месец една сумичка.

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително ,може само с разплащателна сметка без дебитна карта ,няма такса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам дебитна карта и не мога да активирам услугата. Пробвано е преди околу два месеца

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица активирах услугата, нямаше проблем,днес бях в банката за да искам и дебитна карта,че ми трябва и да тегля от сметката и се наложи да мина на пакетна услуга 6лв на месец, до днес нямах проблеми да си ползвам Булбанк мобайл само с разплащателна сметка без дебитна карта и без да им плащам месечна такса, явно за всеки е индивидуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е банката, от която съм най-недоволен!

Дано ПИБ пуснат подобно приложение, би ми било полезно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такса за ползване. Имах само проблем докато активирам програмата и взема ПИН за нея с тия луди сертификати на браузерите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пина го взимаш от офис на банката, няма никакви сертификати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има сертификати за тези, които не живеем в Бг и наистина активирането им е кошмар..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За банкирането през Булбанк мобайл не се изисква сертификат, сертификат се изисква ,само за електронно банкиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има сертификати - ако имаш банкиране и през него искаш да си вземеш ПИН-а за приложението и не ти се разкарва до офиси на банката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сертификат се изисква за получаването на пин кода за булбанк мобайл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...