Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Parent Notes - само за родители!


beast

Recommended Posts

application.png

Когато някое от децата ми е болно, аз използвам лист и молив за да записвам кога каква е била температурата му и кога какви лекарства съм дал, но когато и двете са болни - без този лист съм напълно загубен.

Една вечер когато и двете бяха с поредния довлачен от градината лек вирус ми хрумна идеята да напиша приложение, което да помага на родителите докато се грижат за децата си.

От програмата очаквах да:

1. Да мога да записвам данни за повече от едно дете - точно като с листа (обръщаш листа и ето ти място за данните на още едно дете).

2. Да може да се записват данни за:

- текущо време

- температура

- дадени лекарства

- отбелязване на преглед при лекар

- бележки в свободен текст - примерно какво е било състоянието на детето към момента или какво е казал лекаря по реме на прегледа

3. Да разделя отделните заболявания за всяко от децата, като ги групира по време на заболяването. Така ще може да се пази история и за минали заболявания и евентуално да се следи кои лекарства как са повлиявали и как се е развивало заболяването преди

4. Да ми напомня кога пак трябва да измеря температурата

5. Да прави графика на телесната температура

6. И разбира се някои дреболии като:

- да работи бързичко

- да изглежда добре

- да се ползва мноооогоо лесно

- Да е с ТЪМНА тема, защото родителите обикновенно правят тези неща през нощта

"Parent Notes" е точно това и ако и вие сте били някога в подобна ситуация ще разберете за какво ви говоря.

Връзка към App Store:

appstore.png

Екрани:

img_0097_320.pngimg_0098_320.png

img_0101_320.pngimg_0102_320.png

Кодове:

T4NJF43TALLE

LMRL3X9EHRJL

6FL3L4FRPWH7

LTHF94P9TN6P

6XELYT993JJ4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!!!!! Приложението е супер, но липсата на родния ни език леко ме озадачава и разочарова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно време виждам как тук в този раздел се пълни с приложения които са от Българи но без Български език. Срамно е това да продължава и ще променя инфото. Ако ще поствате приложения то нека да са такива с родния език в тях, ако той липсва то приложенията не са за този раздел.

Загледайте как се казва раздела "БГ Софтуер".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...приложения които са от Българи но без Български език ...

Здравейте,

за съжаление проблема е по скоро липсата на локализация за iOS на БГ език. Няма как да превключим на БГ език освен ако не сме си jailbreak-нали телефона.

Точно това приложение е с 10-тина текста и не е проблем да се преведе не само на БГ език а и на японски дори - не съм го превел точно защото хората няма как да включат на Бг език за да видят превода.

Това е причината и да не съм превел нито едно от приложенията ми на БГ език. Ако смятате че точно в този случай превода е наложителен ще се радвам да споделите коя част точно на интерфейса е трудно разбираема без текста който в случая е на Английски език.

Поздрави,

Добри

Редактирано от beast
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казахр приложението е добро и го ползвам. Аз се възползвах от редийм кода а жена ми си го купи. Ето едно приложение, което има БГ в опциите си а дори не съм сигурен дали има нещо общо с български разработчици http://appshopper.com/utilities/shoppinglist Иначе успех и все така напред. Браво още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за приложението. Браво :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е чудесно и за мен няма неразбираема част, но въпросът е принципен - трябва да има български. БГ локализацията в iOS няма нищо общо - вземи Sygic, Potrebitel или iGo за пример, ако ме разбираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина е страхотно. Но наистина ще е хубаво да се вкара и БГ език. Направете го просто с Избор на език от settings на приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От телефона ползването на кодовете става през iTunes програмата която е на телефона.

Пускате я, отивате на първата страница "Music" най отдолу и търсите "Redeem" - при мен е предпоследно.

Натискате "Redeem" и ви се отваря екран в който се въвежда кода и се натиска бутона горе в дясно, на който пак пише "Redeem".

Веднага след това програмката ви започва да се сваля на телефона без да ви се взимат пари.

Поздрави и ще се радвам да споделите после какви са впечатленията ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има redeem кодовете с езика? А и защо чак сега обясняваш как се ползват кодовете, като те са изчерпани още същия ден/час когато си ги публикувал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

обяснявам за кодовете защото няколко човека ме попитаха как се ползват на лични и реших че е добра идея да пиша в темата вместо на всеки да му обяснявам поотделно.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли нов код на лично, посочените по горе ми изписва, че вече са използвани,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искай си го на лично де. Идеята на редийм кодовете е не да се раздават по принцип, но разработчика ще си реши най-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...