Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ULTRASNOWCN - за всички, които ползвуват Gevey


kosmom

Recommended Posts

Инсталирай си Ultrasnow и няма да имаш проблеми с чертичките .. ;),действай смело.Така беше и при мен,заради запазения бейзбанд,но се оправи!

Grievous със серийния номер,който си дал,при мен не се получи..!?

Не знам за теб, обаче при мен след инсталиране на ултрасноу яко зе да ми точи батерия( за един ден заминаваше), така, че бих препоръчал да си седи с едната чертичка и да не му пука :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли сте,че е от Ultrasnow..!?? И при мен е така,но мислех,че е от субстрата..!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ултрасноу&гевей в пакет - батерията - леш. Пробвано от други и "лекувано" от мен. Хич да не ви пука от едната чертичка - това е визуален проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз достигнах до това заключение преди 2-3 дни :D след като си заредих телефона за 1 ден в пъти без да си играя с него много много :) Кофтито е че не мога да разбера кога почвам да губя обхват докато не го загубя :) Работното ми място е такова че няма много обхват но пък телефона ми държи по 2-3 дни без да го зареждам ;) и си цъкам ;) Така или иначе следващия ми телефон ще е ФО :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Изпробвах ULTRASNOWCN на iPhone 4 GSM с 04.10.01 и всичко работи перфектно. след 2-3 набирания на 111 вече имах обхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да го сложа това на един iPhone 4/ 5.0.1/ 4.10.01 със Gevey Ultra и въпреки че пробвах всякакви варианти които са описани и преинсталирах всичко, единственото което ми пише е No Sim.. Какъв може да е проблема?

p.s. Телефонът е фз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че проблема идва от турбосим-а. Доста Ултра съм срещал, които правят проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова го махнах моя и сложих някакъв Про или Плюс (нещо такова) и бачка.

Приятелката ми е с Ултра Турбо Мега и затова е без Ултрасноу кинеско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата със сигурност си работи защото без Gevey-a си я разпознава. Та значи ъпгрейт на сим-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че проблема идва от турбосим-а. Доста Ултра съм срещал, които правят проблем.

или просто пробвай с фюриъс мод .. аз съм с 5.0.1 и ултра гевей с фюриъс мод и си бачка нещо много нерви изхабих с този снеяг и се отказах ... пробвай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен методът работи безотказно, браво!

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених самия Gevey и всичко си тръгна обаче интернета ми не се свързва (3G), дали може да е от гевея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой изпробвал ли го е на IOS 5.1 ? Работи ли ?

Проблема е че след като джейлбрейкна 5.1 няма да мога да си активирам gevey-а по незнайни причини. (112 не работи, само чрез UltrasnowCN става) и това ми е въпроса общо взето, дали някой е изпробвал UltrasnowCN на IOS 5.1? Защо е толкова трудно да се отговори на този въпрос е отвъд моите разбирания. BB ми е 4.10.01 между другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно,никой от ФЗ не е посмял да мине на 5.1 и да сподели.

Но и това ще стане след някой ден....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя позната пък има следния проблем .Откакто и сложих ultrasnowcn започна да губи сигнал всеки ден и телефона трябва да се активира отново с процедурата с 112.След като тръгне веднъж няма проблем може да го рестартираш и веднага си намира мрежа , но после по някое време изгубва връзка и не тръгва след рестарт а след процедурата с 112.Интересното е , че и като махнахме ultrasnowcn проблема продължава а преди това вече 6-7 месеца всичко работеше без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да е на абонат на грабул? Ако да, да опита БЕЗ да спира 3Г мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, когото го интересува, gevey (аз изпoлзвах supreme) работи на 5.1 с UltrasnowCN.

5442897385988337471332064733fE222dOoD5qI1ZDSjdet.PNG

Редактирано от Involar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да е на абонат на грабул? Ако да, да опита БЕЗ да спира 3Г мрежата.

Не на виваком е и проблема взе да зачестява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Днес сложих 5.1.1 и засега UltrasnowCN работи идеално, от първия рестарт след инсталирането си отключи тела. С 04.10.01 съм с къстъм от SnowBreeze!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Ултрасноу&гевей в пакет - батерията - леш. Пробвано от други и "лекувано" от мен. Хич да не ви пука от едната чертичка - това е визуален проблем.

UltraSnow реално се стартира само в началото, няма как да точи батерия, тъй като след като захапе мрежата, неговата функционалност е свършила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо четете ли темите в началото или само си драскате ей така?

http://bgiphone.com/topic/17725-ultrasnowcn-%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b7%d0%b2%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%82-gevey/#entry142819

И я кажи къде го видя този Ultrasn0wCN 1.8?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...