Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не стартира много приложения


Gergan

Въпрос

имам следния проблем. днес опитвам да пусна фейсбук, скайп, пасианс, и още няколко подобни приложения. Което и от тях да избера - отваря се за секунди и се затваря. някой имал ли е подобен проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

23 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Проблема след инсталирване на някое приложение от Cydia ли се появи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо на студенко да си го държал....цъкни му един рестарт, де....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не ползвам сидия. имам я инсталирана, но не я ползвам. инсталирам от арр само когато ми трябва нещо. цял ден бях в колата. излизал съм от време на време на студено да. нямах обхват примерно около час като минавах по високите места... след това като се прибрах видях че така прави. не съм инсталирал нищо от няколко дни. до като пътувах проверявах и си работеше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи един рестарт, както каза alex.7777. Ако не се оправи, изтрий ги и ги сложи на ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

рестартирах 2 пъти. все пак са към 10 приложения. поне исках да знам дали се е случвало с друг същото нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, пробва ли да ги спреш от мултитаск-а и да пуснеш пак?

И при мен е ставало така без джейл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приложенията ти са инсталирани с различен акаунт в iTunes от този с който си се логнал в момента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се е получавало така - за да го оправя свързвам телефона с usb и просто sync-вам с itunes :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gergan, успя ли да оправиш приложенията и ако да как, защото имам абсолютно същия проблем с приложение което супер често ползвам и ми е важно, моля за помощ

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В такъв случай дай повече информация,че през Tapatalk не мога да видя:(IOS,у-во...

И с кои приложения имаш проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ами, с айфон 4 съм, ios 7.1.2 , и от около една година съм с този ios, този проблем ми се беше появил на една две игри, но и без това не ги ползвах и ги изтрих, обаче сега viber ми прави това, отварям го и след 4-5 секунди се затваря, пък доста често ми трябва това приложение, имам го откакто съм с ios 7.1.2 тоест 1 година и до сега не е имало поблеми,

пък рестартирах и телефона, дори преинсталирах прилож., обаче е все същото,

п.с. ползвам по-стара версия на приложението, която е поддържана от операционната ми система

и благодаря за отговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да стане!Трябва ти по-стара версия на viber и да я инсталираш по начин различен от AppStore

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

то всъщност, тъй като преди го имах и сега като го инсталирам пак ми се предлага по-старата версия и от apple store, мисля че ще се оправи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От вчера apple са орязали доста неща! Viber е в това число.Опцията е да инсталираш по-друг начин приложението.Джейл...с подписан сертификат,но тогава може би ще имаш проблеми с нотификациите!"Купи си нов телефон"!Това ти казват гадовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах същият проблем преди дни с iPhone 4... инсталирах Viber който след 5 6 секунди се затваряше сам! Изтрих го и на следващият ден го сложих наново и от тогава нямам проблеми! Пробвай по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също имах проблем с фейса, ИГ и някои други прикожения, като заподозрях, че ad blocker-a е виновника. Отворих го, направи си някакъв ъпдейт и после беше ок. След време пак почнаха да крашват приложения. Спрях ад блока и всичко се оправи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

оправи ми се, изтрих го за малко и след няколко часа го преинсталирах и всичко беше ок, благодаря много на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...