Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Интересни и забавни аксесоари за i-джаджите ни!


Lyudmil

Recommended Posts

Колеги някой тествал ли е "забавната" топка Sphero 2.0 ? Сина ми много се е запалил по нея и ме побърка вече. Мисля да му я взема за РД. Изгледах тоста клипове в тубата и на него може да му изглежда доста интересна, но на мен ми е леко безсмислена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте съфорумци,

Отскоро имам сайт за аксесоари, не само за епъл, а и все още не чак толкова много :( Въпроса ми е дали ще е твърде нагло, ако го споделя тук и ви помоля за по един лайк, за да може да посъбере малко популярност ?

Благодаря предварително !

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оферти от търговци Чети. Ако това не те устройва, пусни си обява в борсата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

. Ако това не те устройва, пусни си обява в борсата.

Но без линкове ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

От известно време ползвам това. Доста удобно за малки деца.

ThermoDock-zoom.jpg

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви парички е? Т.е. има ли смисъл, спрямо инфраред термометрите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пари не е малко — 140лв. Горе долу двойно по-скъпо от други безконтактни термометри. Конектора е за 4S надолу и жената се скъсва да го ползва, но аз го ползвам и на 5S с преходник.

P. S. И като съм почнал…

ihealth-scale.jpg

… и това.

5.jpg

И двете работят с приложението Health на Apple.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф: Има едни патенца термометри, по 10-на лева са, що си усложнявате толко живота?! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за парите, а за качество. То и дронове има по 300 леФа, ама падат у езерата.

:tooth:

Имам близо 2000 точки в Мтел, които не искам да оставя там. Препоръчайте какво да взема. без значение, дали ще доплащам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този - http://www.withings.com/eu/blood-pressure-monitor.html , много съм доволен. Имам и кантарчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, тези за китката са много неточни. Не говоря за конкретния, а по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и другите що са дигитални са същата работа. Имам един CITIZEN и един Omron. Те са просто ориентировъчни. Да те уплашат и да бягаш при доктора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за парите, а за качество. То и дронове има по 300 леФа, ама падат у езерата.

:tooth

offtopic : Незнам дали знаеш но едни от най добрите дронове са до голяма степен произведение на българи. Тези които ползват и ще ползват за доствки в DHL примерно са 60-70% техни. Познавам момчетата и ако имаш интерес някъв , знаеш де ми е номеру :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От дигитален център…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам от ноември това апаратче за мерене на кръвно:

20131219123655-QARM-PACKAGING.jpg?1387485415wireless_man.jpg

Много е добро, мери точно както кръвно, така и пулс. Има си собствено приложение ползващо техен облак, интегрирано е и с Health App. Позволява мерене на други лица в режим guest. Могат да се добавят различни акаунти като "family members" на отделни телефони.

Единственият проблем, който имам, се появи наскоро и е свързан с това, че ми изчезнаха част от измерванията при преминаване от 6 към 6+. Съпортът им е добър, веднага ми се обади човек от Англия по телефона, за да обсъдим проблема и каза че разработчиците им ще се заемат да оправят нещата.

Очаква се скоро компанията да пусне везна и ЕКГ устройство.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намалени са в Амазон по 30 евро. Става дума за инфра термометъра.

Редактирано от niyon
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте и от мен,да питам някой ползва ли четец за микро сд карта за десятката.Пазара е пълен с такива,но се чудя кое да взема и дали ще добре с айфон 10 !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да вземеш епълския, понеже на ментетата им режат поддръжката във всяка нова ОС. Води се, че е за СД, но се продават адаптери за микро СД (даже в комплекта на много микро СД карти има такъв адаптер). Така ползвам картата от дрона.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже на старата оригинална епълска 30 пинова и спряха подръжката в IOS 11. До преди си я ползвах с преходник но сега...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но не мога да записвам директно на картата или....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Чудя се даи да си взема безжично зарадно обаче ако скапват батерията или нейното здраве ще се откажа? Някой с наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам безжично и стои в шкафа от много време. С кабела имаш свободата, колкото и странно да звучи, защото можеш да си правиш всичко с телефона докато се зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дааа и аз мисля че безжичното е излишно.Зарежда се към 4 часа което си е цяла вечност....

И мойто си стои в шкафа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...