Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

itunesartwork240x240.png

Вече можете да изпращате снимки направени с вашия Phone 4, на приятели с Nokia, Blackberry, Android и други. Скоростта при Bluetooth трансфера е до 170KB / сек. Можете да изпратите снимка за няколко секунди.

Разбира се, можете да обменяте файлове и с вашия Windows, Linux, Mac.

Освен чрез Bluetooth, приложението поддържа WiFi трансфер между IOS устройства, точно като AirDrop в iOS.

- ако твои, две iOS устройства са в един и същи LAN, AirBlue Sharing ще се опита да използва WiFi връзка за трансфер на файловете със скорост, по-висока до няколко MB / s. Можете да изпратите видеофайл за секунди.

- Ако сте на път, без WiFi връзка, AirBlue Sharing автоматично ще настрои P2P WiFi връзка между вашите iOS устройства, което ще направи изпращането на файловете лесно.

Характеристики:

  • Прехвърляне на файлове между Nokia, Motorola, Samsung, MTK, Windows, Mac, Linux, и iOS устройства.
  • Bluetooth трансфер до 170KB/s
  • WiFi P2P поддръжка за iOS трансфер
  • WiFi P2P работи винаги без WiFi hotspot
  • Изпращането/Получаването на множество файлове към/от няколко устройства, нетрябва да се изчака да свърши
  • Вградено в приложения като Photos, Contacts, iPods, Videos, Notes, iBooks и други.
  • Send files from the _free_ iFile
  • Send files from apps supports “Open in …”

- Къде са получените файлове?

Във /var/mobile/AirReceived. Може да проверите файловете с iFile. Ако iOS е по-ниска от iOS 5, някои файлове ще намерите в default апликациите:

  • vCard в Contacts
  • pdf в iBooks
  • Pictures в Photos
  • Songs and movies в iPod

Настройките в Settings.

AirBlue Sharing 1.3.95

Свали

Инсталирате всички файлове в архива, като Cydia Substrate първи, AirBlue Sharing 1.3.67 последен!

505d37a42aad86da.png87a006a29cf568b2.png

Изпращане на файлове:

Получаване на файлове:

В репото на BigBoss за 4,99$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали не е само за 4(S) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен в описанието, ням други данни за ограничение на устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не активира блутута, или аз нещо не правя.Излиза ми като опция но не става нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сидия намирам само AirBlue от BigBoss, а AirBlue sharing не намирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай и рефреш и я изчакай колкото е необходимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И при мен стана, явно пакетите от сидия не са се заредили, и за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би неуместен въпрос, но кое предпочитате- тази програмка или Celeste?

P.S. Сега прочетох, че май не поддържа 4S все още...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам iFile;) В ерата на p2p да ползвам блутуут? Звучи като гъзария на селски мегдан през 2001-ва.

Майтапа настрана - програмите за блутуут трансфер са най - бъгавите и нескопосани "творения" които съм виждал в сидиа(апстор-ските също).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това видео, което съм дал по-горе е точно от моя 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има ли я кракната

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега си мисля че няма да я намериш кракната :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко си я закупих,но така и не успях да осъществя трансфер ,пробвах да прехвърля снимка към HTC-то на жена ми но ми излиза това

5576c1b1-5475-bc52.jpg

Не намерих такива опции в приложението!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и на мен ми излезе това при опит да прехвърля снимка на жена ми на iPhone. С други устройства обаче не съм имал проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможен ли е конфликт със Celeste, защото преди да инсталирам AirBlue бях сложил нея но я деинсталирах и направих респринг рестарт на тел за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от темата за Celeste, та възможно е...

Ако преди това сте инсталирали AirBlue Sharing, го махнете! Двете не се разбират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм сега пробвах с Nokia изпращане получаване ,никакви проблеми,в описанието никъде не намерих HTC, но пък пише андроид, ще пробвам на още няколко разлини марки и модели да видя как е, но определено повече ми харесва от Celeste

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Някой ще ми обясни ли като на идиот ( с извинение ) как точно се оперира с програмата ? Днес я купих и я тествах с Нокия N82 , но безуспешно. Телефоните се виждат, но не могат да се свържат един с друг. Опитите ми да изпратя снимка от фотос апа на айфона също неуспешни. Излиза ми менюто, тапвам на Bluetooth и до там. С айфон 4 , iOS 5.0.1 съм.

П.П. Оправих се. Благодаря все пак :)

Редактирано от satanatos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След толкова купени програми, няма ли я deb-ната вече ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало - AirBlue Sharing изисква интернет за да се активира. Чак тогава може да се премятат файлове. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...