Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

Всичко е възможно, аз също така се замислих (че може да не поддържа нещо). Ще пробвам с някой iphone тия дни и ще кажа как е, мен не ми пречи да си експериментирам с телефона. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен, само дето не мога да намеря телефони ... но с тия които мога ще пиша резултат. Засега при мен е Nokia 5530 праща, но не приема. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно, аз също така се замислих (че може да не поддържа нещо).

Това "нещо", да не би да са кредитните ви карти. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дето се вика "Като за без пари, толкова"

П.П. Nokia E71 също не приема !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагайте за 8, 9 лева! Има неща които могат да бъдат купени и неща без пари! Това не разбрахте ли че за да работи пълноценно трябва да се закупи!

Пак казвам ценете труда на хората, щом можете да си позволите закупуването на айфон може да си позволите и закупуването на приложения от Cydia :)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде нагоре някой беше казал, че да се ползва блутут в 21 век било ...... не си спомням. Може и да е така обаче това все още е най-директния и бърз начин за размяна на файлове без необходимост от компютър или интернет. Ей така директно на улицата от телефон на телефон, без значение дали са от една и съща марка или от различни. Въобще всички възможни начини за връзка са важни щото не се знае дали утре няма да търсим телефоните с шайба. щото като "прасне" нета и като се сгъбяса мрежата на оператора и не можете да си извикате такси да ви закара "задника" в къщи.

Така че на мен тази програма ми е добре дошла пък и повечето мои близки около мен нямат възможност да ползват съвременни апарати с включен нет от оператора и т.н.

Сложих кракната версия за проба и експеримент. Имаше проблем с Wi Fi то при активна на програмата и също като повечето можех само да приемам но не и да изпращам.

Разбира се ,че се помъчих малко от тук оттам , да я подкарам безфинансови "транзакции" както трябва но ...... неще. И тъй като 7 лева и нещо не са койзнае какво си я купих.Супер обаче неможах да я активирам , не ще и неще да се активира. И този път не само че немога да пращам ами и не мога да я активирам , а съм платил. Ужас. така след почти цяла нощ проби/грешки накрая един чист фреш рестор на апарата и инсталиране на всичко отначало. Сега програмата си работи много добре. Даже бихя препоръчал на хората които не искат заради една снимка да включват мобилен нет на петгодишния си син или дъщеря и да търсят компютри , мейл акаунти да правят и т.н.

Та внимавайте ако слагате кракната версия за проба с намерене после да плащате . Бъдете сигурни какво инсталирате и че ще можете да го махнете тотално след пробите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна програма.Закупих си я,изпраща и приема без проблеми.Пробвах я с лаптопа ми Sony Vaio,Nokia C2-01,6300,E72,Galaxy S II и Galaxy Note.Само да попитам след като си пуснете блутута и си изпратите там каквото ви трябва,как го спирате?Натискам два пъти статус бара както го включвам,но не го спира,а ми показва прозореца с трансферите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато пращам сам се включва и изключва,но като приемам го пускам,но не се спира.Забелязах го включен след като телефона няколко часа седеше в джоба ми.

П.П.Явно ще си рестарирам телефона след всеки трансфер.Слава на Бога,че повече аз пращам от колкото на мен :biggrin:

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правих рестор тъй като пипах едни системни файлове и я инсталирах наново,направих един трансфер и се самоизключи.Може проблема да е бил,защото преди това ползвах Celeste и сигурно при изтриването е оставила някакви работи в системата знам ли :biggrin:.Може и в телефона да е проблема както казваш все пак е на 2 годинки.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах чрез файловете качени от Шамана, но когато избера да я изпращам чрез Bluetooth не става нищо. Може ли някой да помогне, уж четох ама не намерих никой с такъв проблем?

EDIT: Ъпдейтнах го от Cydia и се оправи. Мерси за инфото!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, аз пък умишлено не правя ъпдейт. След ъпдейт ти тръгна кракната версия ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, само че не мога да го изключа :tooth:

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе, не може - терминал в телефоните нямате ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква команда не се задава, просто си избери метод на активиране чрез Activator и си готов.

Например задържане по статус бара - Activator/Anywhere/Status Bar/Hold.

Ако искаш да получиш файл, задържаш си пръста на статус бара и AirBlue Sharing се активира. Вече можеш да получаваш файлове. Когато искаш да пратиш файл, намираш го, хлопваш го и избираш Bluetooth. Той сам ще се активира и изпрати.

Днес го качих на един приятел, тествахме го, праща и получава без грешка.

Това е, надявам се бях изчерпателен. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той сам ще се активира и изпрати.

Е това изречение е много полезно за мен! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с изпращането от сорта- след като е приет файла от другия телефон, следващо пращане може да се извърши, след като програмата се изключи и включи наново. В противен случай ми дава че файловете чакат , а отсреща няма опция за приемане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В "biteyourapple repo" има излекувано от Hasim751 днес и направо кърти.

прехвърля на Нокиа,Самсунг,LG ,PC - и обратното

Изключва се сам до 5 мин. ако не го ползваш .

Пробвано на 3GS,4 и 4S , работи както и на 5.0.1 така и на 5.1

След като инсталирате AirBlue Sharing Cracked качете и AirBlue Sharing iFile Plugin

Когато пращате към друг телефон задължително Активирайте устройството отсреща да приема и задължително да записано Paired device(като Сдвоено устройство) :smile:

Активира се с 2 пъти по тъча горе до батерията :)

Късмет :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От същото репо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвано и от мен към и от Нокиа и настолния КОМПот приема изпраща всичко 6+ :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам са попитам нещо. Някой да има проблем с безжичната мрежа ? В смисъл както си имам нет в къщи и всичко си е наред и в вдин момент нямам :( Интересното е че съм закачен към мрежата а нет няма. Сега повечето ще кажат, че е нещо от рутъра, но аз не мисля така. Щом след като направя Reset network settings всичко пак тръгва. Лошото е че всеки път след това трябва да правя Just boot :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да си с кракната версия на AirBlue File Sharing?Аз като бях с нея,след като активирам блутута интернета спира.Само рестарт оправя нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, очевидно имаш проблеми. Като гледам, няма тема без да имаш проблем с нещо :) Може да е нещо комплексно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...