Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Air Mouse Pro


johnnybravo

Recommended Posts

78d3fb18d781b523851e8874834ac1b4

Air Mouse превръща вашия iPhone или iPod touch в безжична мишка за вашия компютър

Air_Mouse_Pro-v1.5.2 http://itunes.apple.com/linkmaker/

Windows Server

Mac OS X Server

1208219780168385512.PNG11410792231129470537.PNG17302995201049948242.PNG15014040941660976259.PNG16874813892041848133.PNG

Air Mouse Pro Support

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • johnnybravo

    13

  • linkinpark79

    10

  • tonygti

    9

  • stanislav900

    8

До сега имах Air Mouse и съм много доволен, но сега ще кача Pro-то ! Мерси много!Програмката е супер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много полезно,браво на johnnybravo ,ползвам я от доста време ,но каква е разликата в про версията незнам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Медия бутоните, ръчно добавяне на IP, защото в предната версия беше само Bonjour, сигурно и други благинки. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали беше бъг в предишната версия, но не можех да ползвам телефона и като клавиатура.Сега вече си го ползвам без никакви грижи! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам какво става нов съм с айфонката ама тоя апп не иска да ми тръгне хелп плс ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам какво става нов съм с айфонката ама тоя апп не иска да ми тръгне хелп плс ??

Това правил ли си го : Инсталация нa приложения през iTunes -iPhone / iPodTouch 2.x?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами правил съм го но инсталнах програмата в айпфона и в компа дава 4е са конектнати но не извършва действие телефона както трябва да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами правил съм го но инсталнах програмата в айпфона и в компа дава 4е са конектнати но не извършва действие телефона както трябва да е

Регистрация в iTues имаш ли?

Свалил ли си поне едно безплатно приложение?

Няма да ти вадим въпросите с ченгел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам регистрация в тунса и съм свалял апс джейлбрейкнат е си4ки аппс ми вървят само този не

фирмуъер 2.2.1

iphone 3g 16gb white

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам какво става нов съм с айфонката ама тоя апп не иска да ми тръгне хелп плс ??
ами правил съм го но инсталнах програмата в айпфона и в компа дава 4е са конектнати но не извършва действие телефона както трябва да е
имам регистрация в тунса и съм свалял апс джейлбрейкнат е си4ки аппс ми вървят само този не

фирмуъер 2.2.1

iphone 3g 16gb white

в крайна сметка никой не можа да ми помогне.....супер

Преди да искаш да ти помогне някои, сам виж какво си писал. Не си дал конкретен проблем за да се опита някои да ти помогне. В този форум няма врачки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пояснявам към всички..инсталирах програмата на компа и в телефона стартирах ги направих настройките както е посочено дава ми в телефона че е свързан към компа но до там пробвах с фаяруола и намя рестрикции за програмата смених и портовете така както бе описано и нищо....

това достатъчно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам дали си сложил настройките правилно. Заради теб я сложих и ми тръгна от първия път. А да питам, компа с iPhon-a в една мрежа ли са ти? И ако да, компа с който искаш да се вържеш с WiFi ли е вързан към рутер-а или с кабел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кажи ми последователността на инсталиране и какви настройки си вавел за да пробвам по същия начин и аз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

компа е с кабел към рутера а тела е с wifi

Сега ще пробвам с настолния който и при мен е с кабел вързан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи без грешка.

1.jpg2.jpg

3.PNG4.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна програмка :)

И звука на кликането е досущ като от мишоците. Благодаря на ъплаудъра :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има идея защо медия бутоните във windows media player-a не ми работят? С други приложения вс си бачка, а тука не ще... само силата на звука успява да се регулира (+ мутето)... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш сам да си ги нагласиш.

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgPicture 1.jpg[/attachment:1lkwojul]

Picture 2.jpg[/attachment:1lkwojul]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...