Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не се чува никакъв звук през горния говорител


trick_979

Въпрос

Телефона е 3г с 3.1.2 оригинален фърм, джейлнат и отключен с blackrain i blacksnow съответно. При изходящи и входящи разговори не се чува абсолютно никакъв звук през горния говорител. Иначе в режим "високоговорител" или на слушалки няма проблем. Пробвах за всеки случай номера с няколкократното вкарване/изкарване на слушалките, но без успех. Намерих единствено тази подобна тема ЦЪК на която никой не отговорил. Благодаря ви предварително, ако можете да помогнете със съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Anthony

    8

  • don Baro

    7

  • uomoto

    7

  • Pe6o666

    5

Top Posters For This Question

Популярни публикации

Pe6o666

https://alekserviz.com

Recommended Posts

  • 0

Аз имам същия проблем, нечувам нищо и отсреща неме чуват . Както си седи телефона и ми изписва че е на слушалки и краи , само рестарт го оправя , но напоследък и това не помага. Преинсталирах софтуера, изтрих всичко което бях инсталирал на него и пак прави този проблем . от какво ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От буксата на слушалките. Ако е пострадал от влага - колкото по-бързо го пратиш в сервиза, толкова по-добре. Пробвай да я почистиш с клечка, накисната с WD и ако не стане - само смяна ще го оправи.

http://bgiphone.com/service.php

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам никакви теми, нито дори winterboard. Със сигурност не е там проблемът. Просто приложението си е бъгаво и има грижи в EDGE мрежи. Отдавна не го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.

Имах проблем със звука на говорителчето и сензора за близост. Току що смених лентовия кабел, звука се оправи, но дисплея не угасва при разговор. Някакви идеи?

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Горе пишеше лентов кабел, а не е само един в тоя телефон..

Пробвай в сервиза на Авелики?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами отговорът е логичен, ако се замислиш - или не си го събрал както трябва, или новият сензор не е читав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно това говори, че не си го събрал, ама хич като хората !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Телефона е 3г с 3.1.2 оригинален фърм, джейлнат и отключен с blackrain i blacksnow съответно. При изходящи и входящи разговори не се чува абсолютно никакъв звук през горния говорител. Иначе в режим "високоговорител" или на слушалки няма проблем. Пробвах за всеки случай номера с няколкократното вкарване/изкарване на слушалките, но без успех. Намерих единствено тази подобна тема ЦЪК на която никой не отговорил. Благодаря ви предварително, ако можете да помогнете със съвет.

Здравейте,

И аз имам същият проблем- тел е 3G/8GB ФЗ. Направил съм над 15 рестора- на 3 комп. с 2 различни кабела(ориг.)

Четох в темата за проблема и сменихме в сервиз- 2 бр. http://www.dice.bg/item1013 (модул за звука) и 2 бр.- http://www.dice.bg/item1359 (сензор за приближаване). Като мислехме ,че може проблема да е в новите части , но уви- 2-рити ги свалихме от работещ iPhone и пак така! Няма и няма- след 10 мин работа с тел- пак сам вкл. в режим на слушалки, след малко пак се оправя сам!

Изчел съм всичко в нета писано за проблеми от този тип.....

Моля, някои ако знае др. решение на проблема да сподели и да го сменям, сигурен съм, че проблема е хардуерен.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да- това с духането беше първото което правих:))

След това започнах подмяната на части...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не са сложени както трябва най вероятно или не прави хубава маса. Аз сам си смених сензора за близост,трябва да се намести хубаво и напарви 3-4 разговора и ребуут...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Два сме слагали и то от работещ тел, после пак ги върнахме на работещият и там вс е ОК. Не може на единият да не ги слага добре, а на др. вс да е наред!

Със сензора проблеми нямам ....

Очаквам Вашата помощ!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж пластинката дето влиза лентовия кабел да не се е наранил нещо. Неможах да разбера ти купили нов лентов кабел за сензора или сложи от друг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо купих нов, после извадихме от др работещ iPhone, но все едно- проблема си остана!

Същото направих и с модула за звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не сензора не се е развалил, но четох из нета , че проблема може да е и от него!!!

ПП:The Shaman, кое точно ти е досадно- наистина имам проблем и след като 2 седмици не успях да го реша( с мн четене из нета- не само тук) реших да попитам и Вас.

Поздрави!

Редактирано от don Baro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Върни газта,пич. Не разбра ли, че така...даване на акъл е като баене на боб. Ровичкай докато не ти писне и после се обърни към сервиза. Вярвам, адаша ще се справи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това със сервиза е добре , но не съм от София, а и до днес си мислех, че с 1-ят от новите 2 модула ще си реша проблема.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами спокойно, без никакви притеснения можеш да го пратиш с куриерска фирма до сервиза и проблема ти е решен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...