Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 4 изпраща СМС-и сам!


speed_bg

Въпрос

Проблема е следния ! Имам 4-ка с gevey sim и първия месец нямаше проблеми , обаче миналия и този месец към края на месеца праща sms -си към чужбина от нищо ползвам едни и същи апп-ове и преди и сега даже трих от тези които мислих , че може да правят проблеми ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не даваш никаква съществена информация. Направи един рестор и сетни телефона като нов! И си оправи профила по правилата на този форум!

Съжалявам за неточностите към форума пиша за 1 път . Рестора и стеването не помогнаха ! Относно информацията просто съм ограничен от към идеи кое да споделя за да помогне
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Номера към който изпраща един и същи ли е? И към коя държава оизпраща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ми мирише на фейстайм активация..,

Спрях я а преди нея имаше 5 смс-а след това продължи да го прави ! Не ми се вярва да е от jailbreaka

Номера към който изпраща един и същи ли е? И към коя държава оизпраща?

Да един и същ номера е 447786205094 поне този е от фактурата

Телефона си го взех от щатите първия и втория месец даже нямаше проблем ! Това стана след слагането на ios5.0.1 след това го преинсталирах после известно време спря ( междувременно бях махнал всичко от сидия и приложенията) слоих ги пак без проблем до преди 2 дни когато телефона замръзна на респринг и повече не се стартира докато не го преинсталирах ) и проблема дойде пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този номер е в Англия, водафон, и се ползва за активация на фейстайм и аймесидж... При мен също се пращат смс-и на този номер. Има мнения в нета , че това се случва когато оператора ти не поддържа тези услуги... Съмнява ме , че при нас това има общо с гевито...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ти кажа само едно. От този номер се изпращат смс кода на Whatsapp. Погледни си смс-ите и виж от кой номер ти идва кода. Е сега вече заслужих едно "Кажи баба тенкю" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този номер е в Англия, водафон, и се ползва за активация на фейстайм и аймесидж... При мен също се пращат смс-и на този номер. Има мнения в нета , че това се случва когато оператора ти не поддържа тези услуги... Съмнява ме , че при нас това има общо с гевито...

Да и аз това прочетох ! При предишната ми инсталация на IOS 5 след много търсене и без отговор спрях всичко хаотично ! Сега пак ги спрях дадох им ОFF дано това реши проблема но и аз мисля че не е гевито ! При теб проблема реши ли се след изключването им !

Ще ти кажа само едно. От този номер се изпращат смс кода на Whatsapp. Погледни си смс-ите и виж от кой номер ти идва кода. Е сега вече заслужих едно "Кажи баба тенкю" :smile:

нямам whatsapp ... но тенкю Редактирано от speed_bg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм ги изключвал, тъй като не ми е голям проблем. За момента ховорим за 1-2 смс-а което е в рамките на нормалното, при положение че на месец пращам по 10-ина смс-а до германия :) Не си ме разбрал правилно, аз мисля че проблема е точно в гевито и Unknown carrier сетингите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай!

Не намирам логика та е от геви защото преди IOS 5 не го правише
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Логиката е в горния пост, иначе продължавай да я търсиш...и плащаш смс-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чудно или не след спирането на файстаим imessage и game center начисляването спря . Благодаря на тези които отделиха време върху темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма нищо чудно, "ключа от бараката" е точно там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колкото и да ти е чудно, докато не ми прочетеш поста и не го осмислиш няма да разбереш защо точно гевито е проблема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бате аз съм не геви :) и пак си пращам смси. Не знам как да ти осмисля поста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те на тоя амсалак ги пращам 47786205094. Той ми праща код и пито платено дет се вика :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбирам и осмислям какво си написал но проблемс се реши така ! Първите два месеца с геви и ios4 не пращаше смс-и при мен това беше решението с изключването им и действа .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да имах същите приложения на ios4 след това ги пренесох на ios5 и тогава доиде объркването кое точно ги прави и защо не го правеше преди . Първия път като поча да праща изтрих всичко хаотично и спрях всичко , предтана да праща смс си после ми се наложи пак да преинсталирам и всичко наново тoзи път ги триех едно по едно и след като не српя след приложенията проверих номера от фактурата в интернет и се оказа че е към фейстаима , месиджа и гаме цетъра . Спрях и тях и тогава смс сите спряха незнам кое от трите е може да са и трите но факт е че помогна . Върнах приложенията и сега всичко е тип топ . Иначе при мен гевито разпознава и оператор и всичко не седи на unknown . Единственото което нямам и незнам защо е personal hotspot .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По същата причина нямаш хотспот. Не разбра ли че гевей на 5хх носи ядове и посочените неща не палят? Особенно ако си с хактивиран телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx гевито не ноди ядове , а разходи :) Ако искаш с unknown carrier да ползваш тези услуги плащаш за смси :) Ако не искаш - не плащаш :) Проблема си идва с епълските услуги :)

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е добре де, аз като съм без геви за кво пращам пак смси ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм без джейл. Преди месец какъв скандал спретнах на мтел за тези sms-и(към същия английски номер), но така не ми казаха нищо били изпратени от моя номер и това е. Мислех да подавам жалба, но за съжаление още не съм успял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...